Cesta do AmerikyUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:40
Počet zobrazení:4 977
Ku příležitosti vydání pokračování se Hlas Upřímných trailerů rozhodl znovu se podívat na tuto klasiku z 80. let.

Přepis titulků

Než se podíváte na další pokračování vydané více než 10 let po originále, které bude nejspíš hrozné, znovu se podívejte na moderní pohádku, která se ptá: „Co kdyby jeden podvod s nigerijským princem byl skutečný?“ Sakra, měl jsem na ten mail odepsat. Cesta do Ameriky Připravte se na sérii scének SNL z 80. let, které dohromady drží nukleární charisma Eddieho Murphyho…

Když myslíte na odpadky, myslete na Akeema! …který hraje netypickou roli romantika a pak to vynahradí tak, že hraje i všechny ostatní, podle receptu, který stoprocentně funguje v padesáti procentech případů. …bude dlouhá doba v pekle, než bude pan Wong cucat jed ze zadku jiného muže. Seznamte se s Akeemem, dalším královským imigrantem, který přišel do USA ukrást nám práci, vážně, už je z toho epidemie.

Ale je překvapivě skromný na chlápka, jehož tvář je na penězích, a překvapivě počestný na chlápka s osobní umývatelkou na ptáka… Královský penis je čistý, Vaše Veličenstvo. …což z něj dělá jediné rozmazlené bohaté dítě, které je jakžtakž v pohodě. To se nepodařilo ani režisérovi. Takže gratulace té dobrosrdečné chůvě, která vychovala krále, protože to rozhodně nebyli jeho rodiče. Cestujte do Wakandy známé jako Zamunda, je to fiktivní africké království vymyšlené bělochy, bohaté nad veškeré chápání, s mládeneckým princem, který se stydí před děvčaty, a kde se král obléká jako velká kočka.

Ale Akeem za sebou rád nechá slávu a bohatství, aby se přestěhoval do New Yorku, a bezostyšně ukradne přítelkyni tomuto hlupákovi. Vím, že je blbec, ale borcův kodex asi končí na hranici, že?

Na cestu do Big Apple se přidal i Semmi, jeho sluha? Osobní trenér? Lidská hračka? Jestli je jeho prací být královským nejlepším přítelem, je příšerný… Cítím se jako úplný idiot. Pochybuji, že tvou královnu najdeme. Není fér, že musím pracovat rukama. Uvědomuješ si, že jsem neměl sex, co jsme v Americe? - S Lisou to jde tak dobře. - To mě nezajímá. …ale každý král potřebuje královnu a Lisa je pilná, nezávislá žena se zásadami, které rychle zaprodá za lepší dům jako zbytek boomerů.

- Jestli chceš, můžeme se toho všeho hned vzdát. - Nee. A zažijte Jamese Earla Jonese tak, jak ho máte nejraději: jako něčího otce. Možná nejste můj otec, pane, ale vždy budete můj táta. Zažijte vskutku působivou přehlídku budoucích slavných herců, od Samuela L. Jacksona, který začíná jako tenhle hajzl… Kdo se pohne, tomu ustřelím jeho zatracenou hlavu. …přes Cubu Goodinga jr.

jako kluka, kterému stříhají vlasy po mladou Paulu Abdul, která dělala choreografii tanečním scénám, i královská umývatelka penisu měla práci. Kdyby Eddie a Arsenio hráli méně postav, mohli jsme mít Dona Cheadla o dekádu dřív. Tak se usaďte a užijte si Murphyho komedii o Afričanech z 80. let, která zestárla lépe než jeho druhá komedie o Afričanech z 80. let… Musím jít do lesů Afriky a najít si nějakou šílenou nahatou zebří p*ndu. …a vezme vás zpět do zlaté éry, kdy tito dva byli na vrcholu světa, než přestali pořád jen pracovat a šli si užívat času s rodinou a utrácet své miliony.

Počkat, to celebrity můžou? Řekne to, prosím, někdo Bruci Willisovi? Nevěděli jsme, jestli to spálit, nebo dát do muzea. Jsem si jistý, že totéž říkali i o mně. Vítej na párty, kámo, skončila před mnoha lety, teď si můžeš odpočinout. Hrají: Zamilovaný následník, Haf haf haf haf, Burger královna a Dvojčata, Zakladatel, Další Dobrodruh z velkoměsta: Legenda Curlyho Glo a Dvojčata, Robert Muga-bae a Pane, tohle je Wendy's.

Princova nevěsta Když se to odehrává ve sdíleném vesmíru, má Eddie identické dvojče milionáře Valentina?

Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsou-li tu nějací mlaďoši co to neznají, tak si jednoznačně sežeňte 1. verzi dabingu. Tech. kvalita sic strašná, ale hlášky nepřekonatelné. https://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=1526
A to platí třeba i pro Záměnu https://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=1475&hilit=Záměna

20

Odpovědět

kdo je ten černý pán ?

09

Odpovědět

Will Smith

60

Odpovědět

Děláte si oba pouze srandu, že jo? To vážně nepoznáte Wesleyho Snipese?

40

Odpovědět

+p.Inkognito13To není Wesley Snipes, ale Arsenio Hall. Wesley hraje až ve dvojce.

20