Deadpool 2Upřímné trailery

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 100
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:190
Počet zobrazení:9 881

Deadpool se trailerům zase se*e do traileru, což se našemu epickému hlasu moc nelíbí, ale nadělá s tím akorát tak ho*no. S poděkováním zářivému jednorožci Ryanu Reynoldsovi. Je to poklad, který si nezasloužíme!

Poznámky:

  • Banksy je pseudonym anglického street artového umělce pocházejícího z bristolské undergroundové scény.
  • Shatterstar je člen X-Force, skupiny mutantů konkurující X-Menům. 
  • Slepá Al je Deadpoolova domácí, zpovědnice, rádkyně, náhradní máma...
  • Fortnite je aktuálně populární hra, jejíchž let's playů je plný YouTube. Drake (jakože fakt ten raper a zpěvák), Ninja a Mike Pence jsou známí hráči a streameři této hry. 
  • "Beating a dead horse." (kopat do mrtvého koně) je ustálený idiom převzatý z vojenského slangu. Znamená, že tisíckrát omílaná věc je zbytečná. Něco jako naše "stokrát nic umořilo osla" nebo "opakovaný vtip přestává být vtipem".

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Poté co se Deadpool zjevil zčistajasna a všichni se z toho posrali... přichází sequel stejně dobrý, možná i lepší. A diváci si řeknou: "Hm, tenhle taky ujde." Je to jako oslava s překvapením. I když to není překvapení a přišla tři týdny po pohřbu. - Ve světě, kde... - Počkat, moment, brzdi, střih! - Deadpool?! - Ne, já jsem Banksy. Chceš koupit vobrázek? Jsem to kurva já! Nech mě hádat, co řekneš.

Ve světě, kde bla bla Disney, bla bla TJ Miller, bla bla bla, zasranej chudáček Shatterstar. Hele, to jsme nechtěli... Vlastně máš pravdu, přesně to bysme řekli. Proč se vůbec jebete s Deadpoolem 2? Poslechněte svoje diváky a podejte si toho hovňouse Coca! Ale Coco je moc pěkný filmek. A Deadpool 2 snad ne? Jak chcete, sráči. Jdem na to, slepá Al! Upřímný trailer na Upřímné trailery! - Co se to děje? Ať už je tenhle týden vlastní kdokoliv, znovu se přisere formát, co na jůtůbu straší už zkurvenejch šest let!

Ale všichni ví, že byli na vrcholu s Frozen. Přišel čas to nechat plavat... Upřímnej trailer na Upřímný trailery. Ve světě, kde jsou komiksový filmy konečně kurevsky dobrý... - Žádné zlo mi neunikne. - No, většina z nich. si banda nerdů najde jednu chybičku a tvrdí, že to zmrvilo celej film. "Jakože, kdyby Cable změnil budoucnost, neměl by důvod se vůbec vracet..." - Přesně tak.

- Ne, ty pedantskej koňomrde! Je to film o kresleným kyborgovi s velkejma kapsama a prťavýma nohama. Není to reálný! Tak si připomenem klasický trailerovský frky: Zbytečně furt melou o kozách. - To už neděláme. - Chytrej tah. Jejich retardovaný fandi chcou filmy, co furt běžej v kině. Ale Deadpool 2 supr-sestřih už je na Blu-rayi! Část "Hrají:", která neni zlá, ale můj film to zmákl líp.

Půlka vašich jsou trapný fóry. Joe Pepsi, Garryho neteř, Kopýtka z Beverly Hills, Helen zpětný zrcátko, Auto na leasing Theron. Jo? No... tys nám ukradl fór s Ježíšem! "Víš, zmiňují mě v jedný větě s Ježíšem. Umučení Krista, pak já." "Deadpool vydělal nejvíc peněz ze všech filmů ratingu R! Teda až po Ježíšovi." - Kterej jsem řekl já! - V našem videu! - Nemusím tu bejt. Můžu jít hrát Fortnite s Drejkem, Nindžou a Majkem. - Sorry, moje chyba, pokračuj.

- Hrají: Ti, o kterých jste nikdy neslyšeli. Opakování, matka blbosti. - Jsem na sebe pyšnej. - To bylo zbytečně krutý. - Máme 3 Emmy nominace. - Cože? Tři? To je kurevská urážka! - Já končim. - Počkej, nechoď! Meh, na Detektiva Pikachu je zpátky.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Divím se, že to má (na poměry) VC tak nízké hodnocení - mi to naopak přijde jako super oživení klasických upřímných trailerů :)

194

Odpovědět

už je to horší a horší. By mě zajímalo, kde furt berou sílu na další blbosti..

610

Odpovědět

Ryan Reynolds: Do The proposal :D to prostě nemá chybu....

Jo a ty videa v rohu videa sou pořád na p**u!

122

Odpovědět

Tennto Uprimny trailer sa nejak stratil sam v sebe. Netusim, co chcel povedat. To bol teda riadny bordel.

552

Odpovědět

žeby video naráželo na fakt, že deadpool je sám sobě tak trochu upřímným trailerem?

71