E. T. – MimozemšťanUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:3 556
Tentokrát Hlas Upřímných trailerů řekne, co si doopravdy myslí o kultovním filmu z 80. let.

Přepis titulků

Toto léto budeme upřímní o letních trhácích minulých i nynějších, je to léto s trháky Upřímných trailerů. Od Spielberga na vrcholu přichází mistrovské dílo vizuálního filmařství, které funguje na všech možných úrovních, a vytváří tak věčnou filmovou klasiku. Hej! Soustřeďte se! To bylo z Mac a já. E. T. – Mimozemšťan Sedněte na kolo a jeďte pro jeden z nejvíce povznášejících příběhů kdy vyprávěných o vzájemně závislém vztahu, kde ztroskotaný mimozemšťan sleduje dítě, vytvoří fyzicko-emocionální vztah bez jeho dovolení a způsobí mu nepředstavitelnou bolest, pokud mu nepomůže odejít domů.

Musí jít domů. Abych byl fér, není tak špatný jako mimozemšťané z Mac a já, to jsou monstra. Ne! Promiňte, nemůžu přestat myslet na Mac a já. Ten film se vás drží. Sledujte tohoto škaredého, starého, vrásčitého emzáka, co vypadá jako koš, který zvládne nemožný trik, že ho budete milovat navzdory jeho příšerné tváři a nechutně dlouhým salátovým prstům.

Když se podíváte za to všechno a otevřete své srdce, dívejte se, jak pomalu umírá. A tím myslím, opravdu umírá. Jakože ho dají do tašky, tak mrtvý. Jediné, co mohlo být větší podpásovkou, je, kdyby zabili celou jeho rodinu. Toto vidím, když v noci zavřu oči. Užijte si tento jednoduchý film vyprávěný s takovým detailem, umem a lehkostí, že se z něj stal symbolický text o dětství.

I když i Mac a já je film o ztroskotaném emzákovi, který se spřátelí s dítětem na E z Kalifornie s pracující matkou a starším bráchou Michaelem, který se nechá vylákat cestičkou ze sladkostí, které tam dá nemocný kluk, když to zjistí vláda, oblečou mu kostým a agenti pak honí děti čtvrtí, ale máma to na ně poví a dítě málem umře, než ho emzák uzdraví, rozdíl je, že E. T. je dobrý… Buď dobrá. …a Mac a já má osmiminutovou taneční scénu v McDonald's.

Váš hrdina je na vozíčku, proč byste to dělali? Ať už chcete dětskou fantasy, která oživla v průkopnickém díle filmového kouzla, nebo filmový ekvivalent té špatné hračky od mamky k Vánocům, film, který nám dal průlomovou roli Drew Barrymore, nebo první roli Jennifer Aniston. Lidi já nelžu, je to ona? Myslím. Podívejte se buď na film, který měl vyhrát Oscara za nejlepší film, nebo na film, který měl dohodu s charitou, ale byl to propadák, takže jí nedali ani korunu.

VRÁTÍME SE! Ne, nevrátíte. Hrají: Volá doma, Drew Berry-óóó, Reprezentace komunity postižených, Špatná reprezentace domorodých Američanů, Klíče, klíče, klíče, klíče na padouších, Jak zamaskovat kaskadéry, Botanicusi, jsi to ty?

Doslovná baterka, Pět nocí u Freddyho, Ztroskotaní s dětmi, Vráska ve slizu a Fetus, křupan s hubou dokořán.

Hladová jednotka trapných dětí Promiňte, s tímhle jsme vás trošku podfoukli, ale E. T. je téměř bezchybný. Tady máte vystřiženou scénu Ant-Mana z Avengers: Endgame, dobrý? Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář