Falcon a Winter SoldierUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:30
Počet zobrazení:4 056
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na jeden z nejnovějších seriálů MCU.

Přepis titulků

Tuto epizodu sponzoruje Google Play s pomocí Summoners War: Lost Centuria. Od streamovací služby s největším rozdílem mezi kvalitou obsahu a hrůzou rozhraní přichází nejnovější Avengers od Marvelu, kteří vás moc nezajímali, dokud nedostali vlastní seriál. Falcon a Winter Soldier Kdo je další? Hawkeye? Samozřejmě. Když je nebezpečná supervojačka na útěku, jediná věc, co ji může zastavit, je pár střel z normální zbraně.

Ale protože tento příběh musí vystačit na šest dílů, řeší to dva nejslabší superhrdinové Marvelu: Sam „Falcon“ Wilson, muž s mocí tryskového batohu, který si pronajímá od letectva, a Bucky „Winter Soldier“ Barnes, důkaz, že muži raději prohledají kriminální ráj Madripooru, než aby šli na terapii. Minul jste soudem danou terapii, promiňte, pane Barnesi, jste zatčen. Ale když tito ani ne tak protikladní vojáci budou muset pracovat společně, zažijete hodně nuceného hašteření…

- To neexistuje. - Ale rozhodně to existuje. - Ne. …hodně nucených vtípků, teď když je Falcon technicky vzato vtipálek… A mistrně ovládl stoické pózování. …a tolik nucených řečí o Kapitánově starém štítu, že si budete přát, aby „Cap“ bylo kódové slovo pro zabte mě. Děkuji, Kapitáne Ameriko, ale tohle patří tobě. Seberme ten štít a udělejme to sami.

Musíš mi dát ten štít. Ten štít ti dal z nějakého důvodu. Proč ses toho štítu vzdal? Neměl jsi právo se toho štítu vzdát. - Neměl jsi jim ten štít dávat. - Já jsem jim ho nedal. Ten štít je ta nejbližší věc k rodině, která mi zbývá. Je to jen štít, kámo, neztrácej kvůli tomu ruku. Člověk by si myslel, že by věděl o čudlíku na odpojení ruky, to si s tím nehraje?

Vraťte se do vojenské špionážní části MCU, kde je morálka tak šedá jako vizuály, plné pochybných postav, jako je Zemo, okázalý tanečník, který o zkušenostech černochů mluví až moc na to, že vyhodil do vzduchu krále Wakandy. - Zmínil jsem Trouble Man, zapsal si to do knížky. - Je to mistrovské dílo, Jamesi. - Zachycuje zkušenosti Afroameričanů. - Co? Sharon Carter, která zahořkla a zatrpkla od té doby, co se muž, kterého špehovala, vrátil do minulosti, aby spal s její pratetou.

A John Walker, právoplatný následník Kool-Aid Mana. Možná tak vypadá, ale tento blonďatý fešák ještě není připravený převzít štafetu dalšího Kurta Russela Ameriky. A na konci se objeví i Julia Louis-Dreyfus, protože teď už se v MCU musí objevit všichni z Hollywoodu. Costanzo, jsi na řadě. Celý vesmír je proti mně. Nikdo neunikne hněvu Ničitelů vlajek, hnutí s ohavným plánem…

dodat uprchlíkům jídlo a léky. Ale nebojte, zabijí dost lidí na to, aby byli považováni za zlouny. Souhlasím s tvým bojem, ale nemůžu se smířit s tím, jak bojujete. Jen jí to řekni, Falcone, nejdřív musí do armády, to je v MCU licence na zabíjení. Aby bojoval s rostoucí hrozbou toho, že chudí lidé nebudou mít kde bydlet, Sam se musí stát novým typem Kapitána Ameriky, takovým, který upozorňuje na chyby v systému… Hele, vy máte tolik moci jako šílený bůh.

…a pak je požádá, aby se polepšili, a doufá, že to něco změní. Musíte se polepšit, senátore. Upřímně to, že tento proslov zafungoval, je ta nejméně realistická část MCU. A to tam mají i tohohle týpka. Užijte si seriál, ze kterého máte pocit jako z protaženého béčkového filmu MCU, který vás nutí ponocovat, abyste viděli nový díl, pokud nechcete spoilery z Twitteru. Achjo, zatraceně.

V tomto zábavném seriálu, který prohlubuje existující postavy, přináší na malou obrazovku akci s velkým rozpočtem a přidává nové, důležité informace do MCU. Avengeři jsou příšerně placení. - Jak si vůbec vyděláte dost? - Spousta lidí nám pomáhá. Jasně, ale z pomoci jste celou dobu žít nemohli. Nemůžeme to schválit. Existuje nějaký fond pro hrdiny? Tak proto má Scarlet Witch Buick.

Hrají: Černému Falconovi zamítli bankovní úvěr, Stanuju Sebastiana, Baronův suprovej taneček, Carter II, Vlk v rouše viceprezidenta, Zlatý výplod, Když už jsem si myslel, že tahle země nemůže být horší, přijdeš a uděláš tohle…

…a totálně se vykoupíš! Boxerská holka, To jsou ti vojáci Antify, o kterých jsem slyšel, a Sam je na lodi! Sam je na lodi! Všichni se podívejte na Sama, protože se plaví na lodi! Sam je na lodi!

Sam je na lodi! Dobře se podívejte na loď rodičů Samovy sestry. Nebeský kapitán a Štít zítřka Jdeme na to, jdeme zírat. V podstatě nás žadoní, abychom udělali montáž zírání. Soutěžíte v zírání? Bionická zírající mašina. To vždycky takhle zírá?

Počkat, zastavte hudbu, nemůžete nás jen takhle zíravě navnazovat. Vaše zírání je moc nucené, zírání musí být přirozené. Už zas zíráš. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No jako má pravdu, tohle bude strašná sr**ka :D.
Děkuji za překlad :-)

10