GottiUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:27
Počet zobrazení:4 769
Tentokrát se Hlas Upřímných filmů opře do mafiánského filmu s 0 % od kritiků na Rotten Tomatoes.

Přepis titulků

Od společnosti, která se belhá k bankrotu, studia zodpovědného za 6 filmů s Brucem Willisem za poslední 4 roky, bývalého obchodního partnera Stana Lee, se kterým má zákaz kontaktu, chlapa z nahrávky sexu s Paris Hilton a E z Vincentova světa přichází film, který není filmem o Kmotru, který potřebujeme, ale tím, který si teď zasloužíme. Bylo mu dvanáct, neměl chlupy na čuráku.

Gotti Vítejte v New Yorku, městě, kde se může stát cokoliv, třeba vám duch Johna Gottiho řekne svůj životní příběh… Něco vám řeknu. …o tom, jak řekl svůj životní příběh svému synovi… Pamatuješ, co jsem vám říkával. …plný ostatních lidí, co vypráví jeho životní příběh… Něco ti o tvým fotrovi řeknu.

…je to trošku jako Počátek Johna Gottiho, ale ten co sní, usnul u Mafiánů. Co to s tebou je? Otevřete knížky. Co je na mně tak sakra vtipnýho? Co je tak sakra vtipnýho? Byli tam dobráci a byli tam nedobráci. Vstupte do očistce bezcitných mafiánů, který nesplňuje ani základní požadavky vyprávění, ale zapomeňme na to, protože kdo potřebuje hrdinu, poselství, pochopení, jak mafie vůbec fungovala, nebo souvislý děj, když máte přízvuky, že by se i Můj bratranec Vinny rděl…

Studená čistá voda. Je to na titulní straně novin. Je to buď já nebo oni. Zabijou nás, deset k ničemu. …na zkoušky.

Byl s ním ještě někdo v autě? Ptám se tě. A ptám se tě. Dvě jednotky. Máš hodně o čem přemýšlet. Jsou to lži, se kterými musíš žít. …s hudebním stylem Pitbulla… …a rychlá palba generických mafiánských jmen v průběhu celého filmu: Casper Castle.

Joe Piney, Frank a Sammy Bullovi, Freddie DeVico, Benny Can, Pescucio, Colombo, Bonnanovi, Willie Boy, Bobby Borriello, Vincent de Chinjegonte. Ty jo, tenhle film má víc jmen než Pauly „Deset Jmen“ Delvecchio, znáte ho, že? Kámoší se s Joeym Pstruhem a Močálovým Bacalaem u bratrů Cacciatorových.

Tak komu budete věřit? Profesionálním kritikům za svými klávesnicemi, kteří tomu dohromady dali 0 % na Rotten Tomatoes, nebo všem skutečným fandům, kteří si udělali na Rotten Tomatoes účet, když ten film vyšel, ohodnotili jen dva filmy produkované MoviePassem a už nikdy nic nepostnuli. Táhni do háje. Hrají: To jsem já, Gotti-o!

Mladý John Gotti jr., Starý John Gotti jr.? Keache bych mohl sledovat hodiny, Mám tě, kotě, Menu z Olive Garden… Salát Caesar je k smrti dobrý. Tady máš tuňákový sendvič na cestu.

Pizzu, špagety, masové kuličky nebo něco. Máš tam tu krevetu? Takhle? Chci jen tenhle sendvič, vidíš ten sendvič? Ten tuňákový sendvič je všechno, co chci. …a nejlepší citát, který Joe Pesci nikdy neřekl: Zaparkuju ti autobus do řiti bokem. Co? Film, další Jen pokud máš podporu všech pěti městských částí: Queens, Brooklyn, Manhattan, Staten Island a Bronx.

Proč by jeden newyorský mafián připomínal druhému, jaké městské části mají, pokud nechtěli krást z dalšího filmu od Scorseseho bez povšimnutí. Každý z pěti bodů je prst, když sevřu ruku, stane se z ní pěst. Máme je. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář