Hra na oliheňUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:73
Počet zobrazení:9 982
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na korejský seriál, který se stal globální senzací.

Přepis titulků

Následující trailer je označený S pro spoilery. Vítejte na korejském Netflixu, domově zabijáků zombie v komplikovaných pokrývkách hlavy a 500 000 seriálů o zamilovaných, stydlivých teenagerech. Ale nyní se podívejte na divokou globální senzaci, která Američany, co se s konceptem Battle Royale setkali jen ve Fortnite, a jediný korejský film, který viděli, je Parazit, přiměje říct: „To je, jako kdyby se Fortnite dal dohromady s Parazitem.“ Hra na oliheň.

Nejzajímavější extrémní soutěž v Soulu je Hra na oliheň, tento seriál má všechno, dramatickou hru na život a na smrt, cosplay ovladače PlayStationu, lidský nábytek, staré muže, co se podělávají, odběr orgánů a můžete hrát lidské kuličky. To hrajete kuličky s nejlepším kámošem, dokud jeden z vás už nechce hrát. Tito velice rozdílní cizí lidé se proti sobě postaví v sérii dětských her, aby měli šanci vyhrát 45 miliard korejských wonů, což vyjde přibližně na…

Podíváme se na to… Přeneseme jedničku… Musíme vydělit rotací Země… Asi tři furry NFT od Lindsay Lohan. Ale na poražené čeká úplně jiné ocenění, rozpálené olovo. Jde o to, že umřou. V tomto barevném hybridu sociální kritiky a thrilleru, který vás vyzývá k odsouzení těch divných chlápků v maskách, kteří na to koukají jen pro vlastní pobavení.

Jaká bláznivá společnost by vůbec po někom chtěla, aby se zranil jenom pro jejich pobavení? Že? Je nechutné na to vůbec pomyslet. Dej mi pět! Tak nic, je to docela sranda. Zažijte fanfikci Černého zrcadla, která se odvažuje zeptat: „Co kdyby divní lidé středního věku, co čtou jen dystopickou YA, museli ty horory zažít na vlastní kůži?“ A seznamte se s Gi-hunem, zástupcem každého scenáristy seriálů, protože je to uvnitř dobrý chlap, ale jinak špatný táta, dostane jednu šanci na vykoupení, pokud vyhraje hru na oliheň, naneštěstí je špatný v zabíjení, ale je jednička ve stání vedle lidí, kteří jsou zabíjeni.

Ale není sám, spolu s ním bojuje jeho kamarád z dětství Sang-woo, očividně jediný chlap ze Soulu, co se dostal na výšku.

Ten stejný Sang-woo, co chodil na SNU? Šel na SNU. Byznys. Vážně, byznys na SNU? Pořád jsi génius, co šel na byznys na SNU. Nedělej si starosti. Byl nejlepší ve své třídě v byznysu na SNU. Samozřejmě, že je. Tenhle chlápek chodil na SNU… Tenhle děda, který se v soutěži dostane docela daleko, protože je jediný dost starý, aby si ještě jako malý hrál venku.

Když jsem byl malý, vždycky jsme se přetahovali. Je to hra, kterou dobře znám. Jsou to kuličky. Znáte to? Ano, když jsem byl malý… Deok-su, rváč, co ve hře na oliheň vede nejsilnější olihňový gang. Což toho moc neříká. Než aby na vás skočili, nechají vás vedle sebe stát, zatímco jíte vajíčko natvrdo. Sae-byeok, nepohodlná připomínka pro zápaďáky, že Severní Korea existuje a žijí tam skuteční lidé.

- Proč jsi přišla ze Severu? - Myslela jsem si, že je tady dobře. Han Mi-nyeo, divoká karta, co je v podstatě Nick Cage reinkarnovaný jako korejská dáma. A pár náhodných chlapů, kteří se dostali do finální 16, u kterých počítáme, že udělali příšerné, ale tragicky odůvodněné sr*čky mimo kameru. Ale zatímco bude tahle banda bojovat o život ve čtverci, podívejte se do zákulisí nejbrutálnější show, pro kterou můžete pracovat, od Ellen. Od posádky z Among Us, co dělá všechnu špinavou práci, až po finanční sponzory, kteří podle mě jsou Tommy Lee Jones z JFK.

Jaké to krásné číslo, 69! Hezký. Společně formují popkulturní obvinění kapitalismu, zabíjejí chudé pro srandu nebo je donutí obrátit se proti sobě kvůli velké výhře. Na Milionový závod jsem zapomněl, zabil bych svého nej kamaráda, abych neviděl Smash Mouth.

Tak se připoutejte na násilnou, chaotickou, ale také tiše srdcervoucí globální senzaci, která nás požehnala jedněmi z nejlehčích skupinových kostýmů na tento Halloween, dokázala, že pořád existuje publikum pro originální kontent, pokud je dobrý, a vážně deprimující množství lidí se vidí v tom, že jsou tak chudí, že by umlátili svého nej kamaráda k smrti. Ale minimální mzdu nezvedneme. Když tacos z Jack in the Box stojí víc než dolar, je to socialismus. Hrají: Jsem ze Soulu, ale nejsem voják, Jo, to je Cho Sang-woo, chodil na byznys na SNU.

Chytrý kluk. Skutečný stařík, Asistent regionálního manažera, Smutness Everdeen, Nikdy neolihňujte se šílencem a Citliví rváči potřebují obejmout. Olympiáda průserů.

Jo, jasně, ještě tam byla celá ta zápletka s policistou, co se infiltroval do hry, měli bychom se vrátit a vymyslet něco, co bychom o něm řekli? Ne. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vypadá to jako pěkná ptákovina

00

Odpovědět

Konec to absolutně zazdil. Už se ani netěším na další sérii.

122

Odpovědět

A jak to skončilo?

10

Odpovědět

Dopozeral som to celé, Seriál taký dosť obyč. Až prehnane drastický a VIP postavy ako z nejakej staršej PC hry :D Hitman alebo podobne. Inak na zabitie nudy prečo nie. Dal by som tomu tak 6/10 ale 84% ako na ČSFD ... to asi ťažko.

116

Odpovědět

heh, ta cenzura krve

51

Odpovědět

stupidita na entu, vykradacka vsetkeho mozneho, ale pekne natocene, najviac mi serial sprotivili postavy VIp, kto im pisal dialogy a zahral by si zasluzil gulag

313

Odpovědět

Zachovej klid, občane. Jedná se o umělecký záměr. Snažili se tyto kapitalistické postavy vykreslit jako ty špatné, zhýralé, co si myslí že za peníze můžou všechno (a ukázalo se, že můžou).

172

Odpovědět

+Ehmako vies, ze boli kapitalisti? co ked to boli socialnodemokraticki politici z Europy?

67

Odpovědět

+skavenJakože okrást a zabít lidi můžeš i bez toho aniž by ti někdo řekl že můžeš. Do ničeho nebyli nucení vs pracovní tábor. Co je horší :)

01

Odpovědět

Žádná sláva. Království zombie se mi líbilo daleko víc.

00

Odpovědět

Jsou ve videu spoilery prosím?

01

Odpovědět

Jsou, ne úplně ty největší, ale jelikož se jedná o vyvražďovačku, dozvíte se z toho, kdo kdy umře :/.

160

Odpovědět

asi som jediny, co tam v tom seriali kritiku kapitalizmu nevidim...prave som tam videl obhajobu zriadenia a kritika bola len na statny aparat

106