Hra o trůny #2Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:161
Počet zobrazení:17 894

První tři sezóny už byly upřímně ohodnoceny, teď je čas na čtrvtou a pátou. Asi je to jasné, ale přeci jen pro jistotu: POZOR, SPOILERY!

Přepis titulků

Následující trailer obsahuje spoilery ze čtvrté a páté sezóny Hry o trůny. V Upřímném traileru na Hru o trůny jste viděli: Kde jsou mí draci?! Kozičky. Od studia, jehož obsah milujete díky cizímu heslo na HBO GO přicházejí další 2 sezóny seriálu, který vás pomocí násilí a koziček lstí donutil milovat fantasy.

Hra o trůny. Čas na Upřímný trailer na Hru o trůny. Proč je ta píseň tak skvělá? Vraťte se na nejdražší televizní středověký turnaj, kde realismus prvních tří sezón pomalu uvolnil místo... šílenému přebalu na heavymetalové album. Koukejte se na módní seriál, který teď všichni milují, i když z něj máte co chvíli depku.

Nejdřív vám totiž představí skvělé nové postavy, které hned nato skvělým způsobem zabije. Jako kdyby měli Živí mrtví pořád ještě koule. Král Justin Bieber je konečně pod drnem. Nahradil ho však další zas*aný ksicht, jehož smrt si strašně přejete. A protože to minule zafungovalo... Pokud tuhle sérii nechcípne, tak ho zabiju sám!

Jako by to byl nepřemožitelný Jeoffrey! Zm*d! Ale naživu nezůstávají jen záporáci. Nezapomenutelní hrdinové, co přežili první tři sezóny, jsou zpět. Plus vedlejší postavy, jejichž jména si nepamatujete. - Martell. - Tyrellové. - Pycelle. Plus kupa nových lidí. A i meče teď mají jména? - Nejlepší meče mají prý jméno.

- Přísežník. - Vdovin nářek, to se mi líbí. - Jehla. Už i neživé předměty mají jména. Když jsme u neživých věcí... Pamatujete si Jona Sněha? Muž, který pořád nic neví... Nic nevíš, Jone Sněhu. Sledujte, jak je jeho moudrost, odvaha a čest konečně odměněna... ve stylu Hry o trůny. Ale není to jediný oblíbenec, kterého seriál pravděpodobně sejme.

Tyrion Lannister je zpět a Peter Dinklage pozvedává svůj výkon na novou úroveň díky proslovům, které mu vyhrály Emmy. Jeoffreyho jsem nezabil, ale přeji si, aby ano! Některé proslovy ale určitě na Emmy nepouštěli. Pak je tu Daenerys Targaryen. Má armádu, lodě, dobrého přítele a draky. Takže je načase, aby konečně... Zůstala, kde je?

Do Západozemí nepopluji. Fakt? Já to kolo nezastavím, ale rozbiju! Super. Můžeme tam přeskočit? Sledujte seriál, který už tak byl plný děsivých věcí, jak přiloží pod kotel vlastní brutality. Máme tu: Stahování lidí z kůže zaživa. Jedení lidí zaživa.

Upalování dětí zaživa, zatímco se jejich rodiče dívají. Násilný sex mezi sourozenci u mrtvoly jejich mrtvého syna. A znásilnění bastardem muže, který zabil vaši rodinu, zatímco se dívá vykastrovaný otrok, který zabil vaše přátele. Ježiš, co chtějí dělat dál? Víte co? Neodpovídejte. Připravte se na další tři sezóny seriálu, který musíte vidět, který je plný úžasných bojů, šokujících zvratů a scén, u kterých jen čekáte, až skončí.

Ehm, Dorne, ehm. Protože víte, že dříve nebo později dostanete nějaké ty kozičky. Hanba! Tyhle vidět nechci! Tyhle kozičky jsou moc spojené s postavou. Tohle bývala zábava. Aspoň už to nemůže být horší, ne?

Hrozně jsem se spletl! Pálí mě oči! Přejděte na sekci "Hrají"! Hrají: Násilí. Týrání zvířat. Facky. Pokyvování. Oční bělma.

Malíčkův přízvuk. Naši předci asi pocházeli odjinud. Malíčkům druhý přízvuk. Máš pravdu. Nebyl zapleten do Jeoffreyho smrti. Ocasy. Sedinky. Stannis mračící se v tmavé místnosti. Shae označovaná za děvku.

To je ta děvka, o které jsem ti říkala. - Byla to děvka. - Jsi děvka. - Byla jsem jeho děvka. - Nemůžu milovat děvku. - Jeho děvka. - Nemůžu mít děti s děvkou. - Jsem děvka. A alkoholismus Lannisterů. Celou cestu před Úzké moře jsi propil. - Piješ více než dříve. - Ano. Jsou i rychlejší způsoby, jak se zabít.

Otec mě dnes vydědil. Můžu se na cestě do Mereenu upít k smrti? Fanoušci seriálu si myslí, že ví tolik co čtenáři knih, protože už je dohnali? Povězte mi o invazi Andalů, Tanci s draky a pěti povstáních Černoohňů. Pak si promluvíme. Tanec s draky? Proč je to tanec? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

3:37 ta měla nejkrásnější prsa ze všech ve Hře o trůny

30

Odpovědět

A vy čtenáři knih mi povězte o R+L=J, smrti asi deseti hlavních postav včetně Stanisse atd. :)
Seriál je už dávno jinde než knihy a nesnáším, když se budou čtenáři povyšovat, protože teď nastal čas, kdy je seriál víc napřed. :P
Ne, že bych nečetl knihy, ale konečně bych si přál, aby skončilo to povyšování, že čtenáři ví něco víc. :)

27

Odpovědět

Milý autisto, ohánět se tady seriálem a zesměšňovat čtenáře knih je dosti nízké, když vezmeme v úvahu, jak plochý je seriál oproti knihám. O Jonovi je ta teorie známá pro každého čtenáře knih tak od bouře mečů. Stannis v knihách bude alespoň do bitvy o Zimohrad žít, a s ním i spousta dalších větších či menších postav. On je možná, milý debile, problém v tom, že blbý seriál nezaobírá komplexitu knih (aby to lidi jako ty vůbec pobrali), a proto se uchyluje k laciným smrtím a plot twistům (viz stark reunion)

35

Odpovědět

retarde: Neurazal som ta tak si to odpust retarde. Okrem toho dost ma zaujimalo naco mu to je ci si na tom honi alebo co.

00

Odpovědět

Ukazuju scenky s mrtvolami, useknutymi hlavami a co ja viem ake brutality ale na hole cicky daju stvorcek...

120

Odpovědět

To je znamení doby... Sex je stále tabu! Nahota se všeobecně nenosí ... ale krev, vnitřnosti, vraždy, týrání to je obecně mediálně přípustný a většinovou obcí každý den přijímaný obraz ... Když vyčouhne koza lady Gaga, má to daleko větší prostor v médiích než mrtvola v lese. ...... Naše malá ateisticko-kapitalisticko-demokratická společnost je sice živnou půdou pro technologický rozkvět a vysokou životní úroveň, ale abychom ze všeobecně přijímaného mediálního a kulturního obrazu (kultura je obrazem společnosti) nestaly otupělými k životu i k sobě samým. Nakonec by to vyústilo k rozpadu civilizace.

33

Odpovědět

“I can describe an axe entering a human skull in great explicit detail and no one will blink twice at it. I provide a similar description, just as detailed, of a penis entering a vagina, and I get letters about it and people swearing off. To my mind this is kind of frustrating, it’s madness. Ultimately, in the history of [the] world, penises entering vaginas have given a lot of people a lot of pleasure; axes entering skulls, well, not so much.”
- George R. R. Martin.

70

Odpovědět

4:11 - 4:12 Z jakého dílu je tato scénka?

01

Odpovědět

Naco ti to je? Zistit to neni tazke ak si sledoval tuto seriu.

17

Odpovědět

+DaDAdATy vole fakt, proc sem tohle vubec pises? Debilni slovaci. Ach jo. Podclovek

314

Odpovědět

+gdsgdsgZato ty jsi svojí odpovědí prokázal velkou inteligenci a celkovou nadřazenost

60

Odpovědět

+UmarDekuju

06

Odpovědět

+UmarTy úbohé hlúpe stvorenie..........................

03

Odpovědět

Malo by to byť z časti The Mountain and the Viper

00

Odpovědět

Prepacte asi som nemal nic komentovat na tomto webe.

12

Odpovědět

+DaDAdANe neměl, když mu místo odpovědi položíš otázku "Na co ti to je?", kokote.

83

Odpovědět

ano, víc hry o trůny!!! na můj vkus je jí tu moc málo!!!

64

Odpovědět

GoT neni nikdy dost!!!

73

Odpovědět

Již toto pondělí bude zabit králokat Chámovod Lanister. The Game of Thrones. Jen na HBO!
Důdu-dududůdu-dududůdu-dududů ... pozor na spoiler ;-)

26

Odpovědět

Fake and gay....a navíc nemáš pravdu šašku :)

11

Odpovědět

!!!SPOILER!!!SPOILER!!! Co to meleš ty blbečku, vždyť ho zachránil Bronn, srazil ho z koně do vody a tím mu zachránil život !!!SPOILER!!!SPOILER!!!

31

Odpovědět

+lenaciaPadat v plné zbroji do vody je záchrana na dobu, kdy člověku vydrží kyslík v plicích. Ovšem jelikož je to GoT, tak se hlavní postava určitě dokáže odstrojit a rychle vyplavat na hladinu.

21

Odpovědět

+Benosno, sice konec dílu vypadá, jako by se nořil hluboko do vody, ale takhle u břehu ta voda fakt nebude moc hluboká.

00

Odpovědět

neví někdo název toho "boobs" songu od 3:30 do 3:40 ???

00

Odpovědět

Diky za pridani :D

11

Odpovědět

Pro mě osobně jeden z nejlepších dílů :))

01

Odpovědět

meh... radšej Sopranos.

212