V zákulisí Hry o trůny s Emilií Clarke

Thumbnail play icon
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:169
Počet zobrazení:7 553

Omaze vyhlásilo soutěž o exkluzivní prohlídku zákulisí Hry o trůny. V tomto videu spojili síly s Emilií Clarke, která se chystá divákům nabídnout malou ochutnávku z natáčení nové a poslední řady Hry o trůny.

Přepis titulků

Ahoj všichni, já jsem Emilia Clarke, možná mě znáte jako Khaleesi, Matku draků, Lamačku řetězů nebo všechny uvedené. A teď vás chci vzít do Západozemí. Nerada to říkám, ale tohle bude poslední řada Hry o trůny. A tak spolu s Omaze jednomu šťastlivci plus příteli, kámošovi, ženě, milenci, psovi, matce, bratrovi, tátovi, komu budete chtít, nabízíme možnost navštívit natáčení a poobědvat. Ale teď nabízím vám, divákům, exkluzivní náhled do zákulisí.

Takovou ochutnávku, předkrm. Uzavřená scéna. Pro mě ne. Pojďte. Normálně to není zamčené. Nevadí, půjdeme zadem. Budu k vám upřímná. Producenti nechtěli, abych to dělala. Vlastně tak úplně neví, že to dělám. A taky neví, že jsem šlohla klíč. Tak pojďme dovnitř. Jděte, jděte, utíkejte, rychle, rychle. Musíme pryč. Všechno v pohodě, nic se neděje.

George R. R. Martin už je na cestě. Dobře, poslouchejte, vím, že to všechno děsně tají, ale zapomněli, že jsem Matka draků. Tak zůstaňte tady, hned jsem zpátky. Nebojte, vyřídím to, dostanu vás na scénu. Děsně přísně tajnou scénu. Jo, jo. - Vypadám jako idiot. - Ne, nejde to. - Mám na to povolení. - Nemáš, s nikým jsi to neřešila, Emilie. - Promiň, nemůžeme tě tam pustit. - Dobře... Omlouvám se. Prosím, neříkejte to Georgeovi.

Prakticky žadonili, abych vás tam vzala, ale není to dobrá scéna. Ale máme opravdu přísně tajnou scénu a na tu vás vezmu. Je to vlastně spoiler. Tak jdeme na to. Pár kroků odsud je neikoničtější scéna celé Hry o trůny. Železný trůn. Přesně tak. Pojďte za mnou. Toto je Železný trůn, mohli byste na něm sedět vy. Máme tady draky.

Vidíte je? Ty draky přidáte, že jo? A ten trůn. To se tam přidá... Takže na ničem nesedím? A tohle je jenom zelená místnost? Sakra. Můj přívěs, moje pravidla. Ukážu vám něco moc speciálního. Scénář poslední řady Hry o trůny. Takže, trochu si počteme, co vy na to?

Otočila se ke svým drakům a – Právě jsem si něco uvědomila. Vy to vypípáte, co? Zkur- Asi potřebuju chvilku o samotě. Jenom potřebuju... To nemusíte vidět. Jenom minutku. Zatím jsme neměli tak úplně štěstí, ale to znamená, že vítěz to uvidí poprvé. Čtyřhvězdičkový hotel, lety...

Hele, koho to tu máme! To je Kit Harington, tedy John Sníh. Ahoj. Bylo tu hrozně, díky bohu, - že jsi přišel. - Emilie, vlastně ti mám říct, - abys toho nechala. - Nechala toho? - Zabal to. - Vážně? - Jo, teď hned, promiň. Jo, jasně, hned vypneme ty kamery. S Kitem je otrava. Zív. Pekáč buchet? Koho to zajímá. Vypadá to, že pokud to chcete vidět, musíte se zúčastnit soutěže.

Klikněte na odkaz v popisku, nebo jděte na omaze.com/gameofthrones. Jednoduchý. Každý příspěvek podpoří RCN Foundation a jejich snahu reprezentovat sestřičky, prosazovat schopnosti a praxi a vytvářet zdravotní politiku. Přidejte se ke mně v podpoře sestřiček se svým příspěvkem. Možná jsem vám toho nemohla moc ukázat, ale pokud vyhrajete, uvidíte toho zatraceně hodně. Dramatickou muziku na závěr, prosím.

Odjedu vstříc západu slunce se svým psem. Nemáte benzín? Spravím to. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A co takhle vložit do komentáře i soutěžní odkaz?
https://www.omaze.com/gameofthrones

00

Odpovědět

pekná slečna, ale zbadal som jej výšku...157cm... netočí náhodou aj hobbita?

38

Odpovědět

Emilia je boží... dal bych si říct! :p

71

Odpovědět

bývala to taková mladá kuřata... a teď....

45

Odpovědět

ta práce s obočím je u Emilie naprosto perfektní

163

Odpovědět

Ma to svoje specificke kouzlo

81