Hvězdná pěchota (s Casperem Van Dienem)Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:90
Počet zobrazení:7 177
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů spolu se slavným hostem podívá na kultovní sci-fi, Hvězdnou pěchotu.

Přepis titulků

Toto léto budeme upřímní o letních trhácích minulých i nynějších, je to léto s trháky Upřímných trailerů. Tuto epizodu vám přináší CBS All Access. Přichází film, který vůbec nebyl inspirovaný sci-fi knižní klasikou, kvůli kterému jste říkali Úrá, když poprvé vyšel. Úrá! A potom „áha, už to chápu,“ když jste se dívali o pár let později. Dávej pozor.

Hvězdná pěchota Oblečte se jako chudý bratranec Master Chiefa na tento válečný epos „Brouci vs. lidoopi“, který satirizuje, jaký je život ve vojenské společnosti, kde to stojí ruku a nohu, abyste mohli volit, každý kanál je Fox News… - Nesmysl. - Počkejte. - Toto je směšný rozhovor. - Mo… …hlavním záporákem je tajný strach každého fašisty: vagína, která umí sama přemýšlet…

Mysleli jsme, že na P je asi Brain Bug. …a naprostá rasová a pohlavní rovnost existuje, protože jsme až moc nažhavení na genocidu. Jsem z Buenos Aires a říkám, všechny je zabijte! - Jo! - Ano! - Dobře! Kdo by si pomyslel, že tvůrce RoboCopa udělá vážný film o sexy vojácích? V prvních 45 sekundách je dětský voják. Seznamte se s obsazením náctiletých, kteří dávají hezcí do nácci, když následují své ptáky do vesmírné bitvy.

Přidal jsem se kvůli ní. Bez ní bych tady nebyl. Je tu Rico, odvážný vůdce, který udělá cokoliv, co mu jeho oblíbený učitel řekne. A tím myslíme cokoliv. Nikdy neodmítej dobrou věc. Máte 20 minut. Ano, pane.

Carmen, která je prostě nejhorší. Myslím, že půjdu za svou kariérou, to tobě a mně, Johnny, nenechá moc prostoru. O 6 MINUT POZDĚJI - Víš, co chci. - Co chceš? Neil Patrick Harris v době, kdy se ještě pokoušel dostat z nerdovských rolí, ale pořád je nadšenec do matiky s fretkou. Běž obtěžovat mamku. Plus tuna vedlejších postav, které s nimi všemi zoufale chtějí spát. Ahoj.

Zlí vesmírní brouci útočí, protože nenávidí naši svobodu nebo protože jsme začali kolonizovat jejich planety. Prašť jak uhoď. Nyní posílají hordy nelítostných vojáků, kteří odolají krupobití střel, nebo půlku zásobníku, když to zápletka vyžaduje. V krásně vytvořených bojových scénách, které i po dvaceti letech šálí lidské oko, mísí pečlivé CGI a odpudivý neonový sliz, který přimíchávají do Monster Energy. Hej, moderní filmy!

Používejte skutečný sliz! Nemůžete imitovat dobrý sliz. A tady je žaludek. Užijte si jedny z nejlépe přečtených vět ve filmové historii. Zabíjíš Brouky dobře. Vysáli mu mozek. Jediný dobrý Brouk je mrtvý Brouk. Pronesené s takovou vážností, že vás až zajímá, jestli herci o tom vtipu ví. Zatracení Brouci nás zabili, Johnny. Všichni jsou tomu tak odevzdaní, až se taky chcete přihlásit do Jednotek vesmírného nasazení, teda Mobilní pěchoty.

I když si dělají srandu z toho, jak hloupá ta kultura je, kdo by si nechtěl zahrál laser tag a pak se zchladit ve společné sprše. Jen se podívejte na ta namydlená přirození vojínů. Tak si užijte práci revolucionářského génia, která nebyla pochopena, když vyšla, ale nyní uplynulo dost času, aby si svět uvědomil, že to není hloupý válečný film, je to jenom film o použití války, aby zneužili hloupé lidi. - Co jsi říkal, vojíne?

- Poručíku Rico! Omlouvám se, jenom jsem chtěl zavtipkovat. Jenom zavtipkovat, pane! Pane, jenom zavtipkovat, pane! Vidíte, že bych se smál? - Pane, ne, pane! - V této jednotce mám jedno pravidlo. Nikdo neskončí, každý vtip se trefí, je to jasné? - Pane, ano, pane! - Podejte mi mikrofon, vojíne. - Tady to převezmu. - Ano, pane! Hrají: Battlefrajer Galactica, Chce Diz-Nicka, Kde je sakra Carmen Buenos Aires?

Jsem s Buseyem, Vypadni z mé hlavy, Doogie! Střela pro učitele, Wow, to je Hank z Perníkového táty, ten seriál miluju!

Starcraft a Má touha vědět víc se zvyšuje. Zachraňte vojína Rica Dobrá práce, pane! Upřímné trailery píší, Mobilní pěchota umírá, Chlape s epickým hlasem, vítej ve Rváčích! Rasčákovi Rváči! Hú-á! Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Would You Like to Know More? :) - Chcete vědět víc?

čekal jsem, že k tomu bude nějaká parodie:)

40

Odpovědět

Taky jste dostali chut se na ten film znovu podivat? :D

241

Odpovědět

Já film zatím neviděla, ale mám velkou chuť to napravit :D

40

Odpovědět

Jo a taky si přečíst knihu, obojí je docela jiné, ale super :)

20

Odpovědět

Filmové zpracování Hvězdné pěchoty je tak špatné, až je to ... špatné ... Jeden si říká, jestli se má smát nebo plakat.
Nedívejte se na to, přečtěte si knihu ...

440

Odpovědět

Nerd. :)

31

Odpovědět

Tak jasně, film by měl být točen z perspektivy hlavního hrdiny, aby se nakonec ukázalo, že Rico je Filipínec.

30