Já, padouch 1 a 2Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:5 891

Hlas Upřímných trailerů má o filmech Já, padouch jasný názor, ale co vy?

Přepis titulků

Viděli jste dobrou verzi v Raubíři Ralfovi, vynechali jste verzi Willa Ferrella v Megamyslovi, nyní se připravte na tu nejvíc v pohodě verzi příběhu "animovaný zloduch se stane hrdinou" v... Já, padouch 1 a 2 Seznamte se s Gruem, teroristou, který je jen tak sympatický, aby se zalíbil publiku, má těžkou depresi, plán, který zabije všechny lidi na Zemi... Ukrást Měsíc?

...a vážně legrační hlas, abyste se nad těmi věcmi moc nezamýšleli. Nebudete brečet, smát se ani se hihňat. Vstupte do světa, kde zloduši a špioni číhají těsně pod povrchem, nebo spíš přímo na povrchu, kde je všichni můžou vidět, ďábelské plány jsou přímo jako z Carmen Sandiego... Velká pyramida v Gíze byla ukradena a nahrazena obří nafukovací replikou. ...ale zloduši si vymezili hranice u krádeže. - Vážně nevím, jak si to můžeme dovolit.

- Prostě si vezmu další úvěr z banky. A policie v podstatě neexistuje, což je špatné, protože Gru zabije spoustu lidí. MRTVÝCH: 1 MRTVÝCH: 2 MRTVÝCH: 3 MRTVÝCH: 4 MRTVÝCH: 5 MRTVÝCH: 7 MRTVÝCH: ???

Mám ho, mám Měsíc! MRTVÝCH: MNOHO A VYMŘENÍ? Buďte s Já, padouch, když Gru adoptuje tři holčičky se jmény starých babiček... Margo, Edith a Agnes. ...v tomto krátkém, ale sladkém filmu pro děti se srdcem a humorem. Potom se podívejte na Já, padouch 2, devadesátiminutovou předělávku prvního dílu s více věcmi, které děti vážně chtějí – vtipy mimoňů o prdech. Chápete?

Mimoň udělal zvuk prdu! Tohle přesně chybělo ve Vzhůru do oblak. Dívejte se na tragédii muže, který postupně prohrává svou franšízu s podřízenými, když mimoni přerostou z roztomilých, malých meziher mezi scénami do svého vlastního béčkového příběhu, do svého vlastního filmu, který je větší, než Já, padouch kdy byl, až do toho, že se stanou neoficiálním maskotem Facebooku vaší šílené tety. Co mají mimoni společného s očkováním? Co to s tebou je, teto Pam? Tak dejte nohy nahoru a užijte si franšízu, kterou rádi nenávidíte, ne protože jsou ty filmy špatné, ale protože se nejde vyhnout reklamní kampani, nanicovatým spin-offům, nebo té Pharrellově písničce, co se vám líbila, dokud se vám nezažrala do mozku jako tasemnice.

Protože je chytlavá. Tleskejte taky, pokud nemůžete tuhle píseň vyhnat z hlavy. Protože je chytlavá. Tleskejte taky, pokud si přejete, aby to raději bylo něco jiného. Je to strašně chytlavé.

Tleskejte taky, pokud si tu písničku zpíváte pod vousy. Šíleně chytlavé. Tleskejte taky, pokud žadoníte o to sladké vysvobození smrtí. Sakra, už ji mám zase v hlavě. Hrají: Ortodoxní Gru, Jaký je tvůj vektor, Viktore, Profesor Farnsworth, DJ, Stephanie a Michelle, El Mexický Stereotypo Black Wiigow, Sirotčinec, odkud Bruce Wayne pravděpodobně bere všechny Robiny, a maličké hlavy Homera Simpsona.

Já, padouch a mimoni Hele, tu nacho-čepici jste ukradli ze Simpsonů! Nevlastníte všechno, co je žluté a plešaté!

Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář