Japonský Spider-ManUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:93
Počet zobrazení:7 866

Na Vánoce bez legrace to nejde, a proto tu máme jednu úžasnou perličku, o jejímž vzniku nejspíš většina z vás neměla ani tušení. My taky ne. :D 

Přepis titulků

Takže... Nikdo se o to neprosil, ale co? Tenhle trailer je pro nás! Překlad: hAnko www.videacesky.cz Než vás pohltí nové Spíďovo universum, mrkněte na tuhle divnou dimenzi. Japonsko 70. let! Spider-Man je můj kamarád. Nikomu to neřeknu! Bráško! Japonský Spider-Man. Zrodil se z krátké licenční dohody mezi Marvelem a Toei a je volnou adaptací síťoleza.

Jakože... hodně volnou. Kde místo ufňukaného středoškoláka kousnutého pavoukem máme motokrosového závodníka s krví mimozemšťana z planety Spider. Jasně. Který mu dá lítací auto měnící se v robota. Aha. - A pošle ho na misi smrtonosné pomsty. - Pomsti mou čtyřistaletou zášť. Je to, jako kdyby si strejda Ben přál mít z Petera Punishera. Jestli chcete žít, uhněte! Fajn, americké verzi to není vůbec podobné. Užijte si seriál, který je stejný jako Power Rangers.

V každé epizodě se hrdina promění, když zařve do hodinkového udělátka, a zmlátí Formelíny, než maskovaný zloduch nechá vyrůst příšeru, - aby ji mohl zmlátit robot. - Ruční rakety! Ale protože japonský Spider-Man vyšel dřív, můžete říct, že Megazord je kopie Leopardona! Kámoše tím nezískáte, ale říct to můžete. Nudí vás CGI? Vraťme se do časů, kdy muselo stačit lano a velký sen. Kde monstrum týdne vyrobili z plyše a odpadků, Vražedný jednorožec!

lezení po zdi bylo hopkavé vrtění, smyčky gymnastických prvků měly vypadat víc cool a záběry robota se opakovaly, protože kostým někdo ukradl v půlce natáčení. To je ale smůla! Měli na to nasadit japonského Spider-Mana! Takže pokud se vám ze superhrdinů už motá hlava, užijete si odlehčení, které není Spíďovou nejsilnější verzí, ani tou nejodvážnější, ani tou nejchytřejší.

V hlubokých lesích Spider-Man ztratil smysl pro orientaci. Ale než si budete připadat moc nadřazeně, je to lepší než srágora od Marvelu ve Státech. Hodil by se jim vraždící robot. Hrají: Takuyův zamyšlený ksicht, Naruto běhání, prťavé šortky, dramatické ksichty, dramatické zoomování, dramatické smrti, Tati!

Tati! Dědo? figuríny, A dnes... facky, týrání dětí, vraždy... a sebevražda?

Krutej seriál. - Takuyo, musím zemřít. - Ne! - Promiň! - Chabě přeložené názvy epizod. - Škola lásky pro děti bez domova. - Chabě přeložená jména příšer. - Strojní laserový aligátor s bolestí zubů. Spider-Man vymýšlející svou hlášku. Muž motivovaný láskou svých rodičů. Spider-Man! Ničitel hub, Spider-Man! Muž, který se spřátelí s mladou dívkou, Spider-Man! A Spider-Man, který konečně vymyslí svou hlášku.

Kdo jsi?! Posel z pekla! Spider-Man! Chtěl bych slyšet, jak to zařve Tobey Maguire. Rádoby Spider-Man! Spider-Man chtěl zmizet ze světa... s chlapcovou dlaní ve své. Ale nebylo to povoleno. Malý chlapec sdílel stejné pocity. Co?!

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vy sa zo Supaidamana smejete, ale teraz v komiksoch počas Spider-geddonu zrovna tento Spider-man a jeho Leopardon všetkých zachránil a bol viacmenej najsilnejší zo všetkých :D

40

Odpovědět

1:31 - myslím, že v Power Rangers se jmenovali Formelíni, ne bláťáci.

30

Odpovědět

Díky, opraveno. Přeci jen už to nějaký ten pátek, co jsme koukali na Strážce vesmíru ;-)

30

Odpovědět

Nedavno tu byl dil Now you seen it, kde mluvil o filmech, co jsou tak spatne, az jsou dobre. Tohle je proste jen tak spatny, az je to opravdu hrozne spatny :D

90

Odpovědět

Japonské seriály pro děti byly drsnější. Stačí se podívat na Super sentai (z toho vzniklo Power Rangers).

Supajdamana můžu doporučit.

10

Odpovědět

Spajdaaama 😃

200

Odpovědět

3:14 i zloduch musí chodit k zubaři.

140

Odpovědět

Poprvý po dlouhý době co jsem se u Upřímnýho traileru fakt zasmál :D

90