Total Recall (1990)Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:101
Počet zobrazení:6 808
Paul Verhoeven se uměl vyřádit na kritice soudobých neřestí lidstva pomocí neblahých vizí budoucnosti. A jednoho strip clubu, ale to už je jiný příběh...

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Od Paula Verhoevena, režiséra korporátní satiry, kde polda střílí chlapy do koulí, vojenské satiry, kde hezounek stylově zabíjí ufouny, a sexistické satiry, kde se striptérky prosouloží ke slávě. A teď sedí zadkem na třech židlích v satiře kolonialismu, kde si hezounek zasouloží a pak ustřelí koule všem na Marsu. Total Recall – ten dobrej!

Pojeďte na psycho výlet do budoucnosti, která prochází retro vlnou devadesátek, a uvidíte prorockou vizi dneška, kde si nemůžete dovolit dovolenou, roboti vám berou práci a vycházka ven vás zabije. Hej, aspoň za kyslík ještě neplatíme, jinak bysme byli fakt v dystopii! Tak jo, pokud je tohle budoucnost, aspoň nebudu sám se třema bradavkama ve vířivce. Tohle je Douglas Quaid, který nerozliší sen od reality. Jakož i jiní Quaidové...

Bůh žehnej Americe... Buďto je špion bez paměti, který má zachránit Mars, nebo dělník, co si vzal Sharon Stone. Obojí stejně nepravděpodobné. Ale když Quaid sní, je z něj Arnold na vrcholu slávy. Vydává všechny typické zvuky... Hláškuje na mrtvoly... Považuj to za rozvod. Čau na párty, Richtere! A všude to rozžhaví!

Jakože chápete... - Čím ho krmíš? - Je to jen hučák! Sledujte, jak náš Atlas v říši divů běhá z přestřelky do přestřelky, z třetí přestřelky do čtvrté přestřelky, a do další a další přestřelky... Až se zaláskuje do Meliny, běhny se zlatým srd- Tak dobře ji zas nepoznáme. Hoďte si s jeho ženou Lori, cvičenou vražedkyní rozkroků. Porazte Cohaagena, guvernéra Marsu, co poslal Quaida na Zem s jinou identitou, obklopil ho herci, čekal, až to prokoukne a vydá se na Mars pomstít, skámoší se s konkrétním taxikářem a získá důvěru vůdce mutantské vzpoury, jinak jeho podlý plán nevyjde.

Divím se, že to vyšlo. A bojujte s Richterem, pohůnkem ze středního managementu, kterému Quaid ojede ženu, pak dostane čočku od šéfa a přijde o obě ruce. Doufám, že Richter jen Quaidovi plivl do pití a on se mu mstí ve snu.

Tak se připravte na moderní klasický akčňák, který inspiroval Matrix červenou pilulkou, ohýbáním reality a přestřelkou s poldy v místnosti plné sloupů. A inspiroval Avatara dvojitým agentem, co bojuje za kolonizovaný lid, do jedné se zamiluje, potká jejich senzibilního vůdce, pak nechtěně zavede padouchy do jejich úkrytu... To je celej Avatar! Ať už byl jakkoliv inspirující, filmoví nadšenci ví, co je zač: totální vykrádačka nejlepší scifárny – Spaceballs!

Vzduch! Hrají: Melina vyhrála: dokonalé vítězství! Blázen. Brzy se s tvými rebelskými kamarádíčky vypořádáme... Richter a Morty. Trhači, zpátky na Technodrom! Mars?

Kašli na něj! Dvojky a rezerva! Smrtonosný Mars V budoucnosti máme auta bez řidičů, ale furt na vás mluví? Tomu říkám dystopie!

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Google drive. :D

20