JumanjiUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:4 834

Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na původní film Jumanji.

Poznámka:
NRA je zkratka pro National Rifle Association, Národní střeleckou asociaci, která v USA podporuje civilní držení střelných zbraní.

Přepis titulků

Viděli jste dobré filmy o deskových hrách, jako je Stopa… Já jsem váš zpívající telegram. A… No, víc jich asi už není. Nyní se připravte na film s více postrachy, než má Ouija, větší kvalitou než v Dračím doupěti a asi tisíckrát větší logikou, než má Bitevní loď. Mahalo, srá… Co?

Jumanji Než se podíváte na 16. bod Rockova 25bodového plánu na ovládnutí světa, znovu se podívejte na dětskou klasiku, která je pro děti až moc děsivá, a nejděsivější na tom je, že nenechali Robina Williamse říct nic vtipného. Co se ti stalo? Clampettovi měli garážový výprodej? Haha. Když se tenhle chlap v divném zeleném kostýmu usmiřuje se smrtí svého dětství… Učí paní Niedelmeyer pořád ještě šestku?

…jinými slovy Hook naopak. Připravte se zahrát si Jumanji, nejasně africkou hru, která zničila život už alespoň třem generacím dětí, kde jediné, co musíte udělat, je hodit kostkami a pak přečíst mírně upravené: „Pohni zadkem!“ Raději utečte. Vaše parta by se měla pohnout. Zůstat na místě by byla chyba.

Utečte! Děcka, utečte! Kolikrát se to musí stát, než začnete automaticky utíkat? Utíkejte! Konečně, ježiši. Seznamte se s Alanem Parrishem, klukem, kterého vcucla desková hra, jen aby se zase objevil jako zmatený a chlupatý Robin Williams. Ější, chlupatější Robin Williams.

Nyní spolu s jeho traumatizovanou spoluhráčkou Sarou a dvěma super smolařskými sirotky udělají, cokoliv bude potřeba, aby dokončili hru, kterou začali před 26 lety. Hned po tom, co přestanou mluvit o tom, jak musí dohrát hru, co začali před 26 lety. Dohrajeme ji. Dohrajeme tu hru. Jestli tu hru dohrajeme, všechno to zmizí. Kdykoliv, děcka.

Hele, vím, že jsi rozrušený, ale myslím, že bychom tu hru měli dohrát. Zapomeňte na lvy, pavouky a liány, protože vás bude strašit něco daleko vážnějšího, jako jsou nevyřešené problémy z dětství… Minule, když jsem to hrála, mi zničila život. …šikana, doslovná smrt… Kéž by tady byl táta s mámou. …strach z vaší vlastní neschopnosti, který se projevuje jako šílení střelci…

Ty ubohý zbabělče! Vrať se a bojuj se mnou jako muž. …a tuna PTSD. Pak něco zařve… …pak je slyšíš jíst a doufáš, že nebudeš dezert. To je o tolik temnější, než si to pamatuju. Naši rodiče jsou taky mrtví. Dívejte se, jak kvete romance mezi Bonnie Hunt a Robinem Williamsem, jen o tom moc nepřemýšlejte, protože ona je dospělá a on je mentálně pořád dítě.

To jsem já, to jsem já, Alan, mami a tati! A radujte se u šťastného konce, kdy je všechna škoda zvrácena, ale o tom taky moc nepřemýšlejte, protože 26 let života na Zemi bylo vymazáno, protože nějaké děti porazily hru. Víte, já mám celkem rád svůj život, ale dobrý, jsem za tebe rád, Bonnie. Tak se připravte na film, který konečně přišel na kloub tomu, jak udělat dobrý film o hře: založte to na vymyšlené hře z knížky, naplňte to postavami, které máte vážně rádi a vždycky obsaďte Robina Williamse.

Ty jo, ten chlap mi chybí. Hrají: Peter Man, Vlčí mládě, Kirsten Dunston začíná, Halloweenské dekorace z obchodu Vše za dolar, Důvod, proč jsme potřebovali reboot, a ne remake…

Nehýbejte se, nebo vám vystřelím mozky! Liánové hvězdy, Bebe řidička, Audrey 2, Špatný poručík… To jsou moje klíče!

Jízda džunglí v Disney, Nejhorší práce Andyho Serkise a NRA. Budete muset vyplnit tohle. Nebo to vyplním já. Kniha džunglí: hra a film Co se stalo konceptu nápomocného bezďáka? Měli bychom ho přivést zpátky. Jo.

Umrzneš tam. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jediné a správné jumanji

110