Ladíme!Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:44
Počet zobrazení:5 172
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na první z trilogie filmů o vytváření zvuků pusou.

Přepis titulků

Ve velkolepé tradici znělky Carmen Sandiego... Plíží se po světě, od Kyjeva po Karolínu. ...videa od Pentatonixu a chlápka z Policejní akademie přichází nejlepší film všech dob o dělání zvuků pusou. Ladíme! Seznamte se s Beckou, naštvanou, domýšlivou rádoby DJkou, která nenávidí tátu, protože jí platí školné... - Nejdřív si doděláš vysokoškolské vzdělání...

zadarmo. - Já... ...nenávidí tohoto roztomilého kluka, páč s ní flirtuje... Nepotřebuju tvoji pomoc, dobře? Můžeš hodit zpátečku? ...nenávidí tyto holky, páč chtěly, aby se přidala do klubu... - Zpíváme všude po světě a soutěžíme v národních mistrovstvích. - Schválně? ...nenávidí svoji práci, protože ji nutí pracovat... Tohle je nanic, chtěla jsem hrát hudbu. ...a nenávidí filmy, všechny. Co to s tebou sakra je?

Jak můžeš nemít ráda filmy? Bude donucena přidat se k Barden Bellas, a capella skupině, která nemá moc štěstí, plné jednorozměrných stereotypů, jako třeba Děvka... Mám hodně sexu. ...Lesba... Začalo to, když jsem se rozešla se svou přítelkyní. Tady to máme. ...Protivná holka... Mohla by sis vytáhnout hlavu z prdele?

Není to čepice. ...Šílený cizinec... Snědla jsem své dvojče v děloze. ...a Tlusťoška, a pokud si myslíte, že je podlost a lenost smát se holce, protože je tlustá, nebojte se, dělá si to sama sobě, takže je to naprosto v pořádku. - Jak se jmenuješ? - Tlustá Amy. - Amy! Amy! - Zabte tlustou moc! Já běhám horizontálně.

Dodělám ho jako cheesecake. Nenuťte mě do kardia. Moje pravé jméno je Tlustá Patricia. Chápete? Je tlustá! Cestujte do vymyšlené verze výšky, kde má každý obří, luxusní pokoje na kolejích a nikdo nechodí do školy... ...kde mají studenti rádi a respektují a capella skupiny... Jsme králové kampusu!

...zpívání a capella vede ke slávě a úspěchu... John Mayer mě právě požádal, abych zpíval doprovod. Jednou jsme dělali doprovod Princovi. ...a a capella je tak populární, že vyprodává obří haly, se dvěma komentátory na plný úvazek, čtyřmi porotci a publikem lidí, kteří šílí, jen aby tam mohli být. Víte, co by tu show udělalo lepší? Nástroje. Tak se smějte u pár překvapivě vtipných momentů, pak buďte znechucení a-ca-scénářem násilně vyplněným a-ca-vtipy, že chcete někoho a-ca-praštit do tváře.

Zbavme se veškeré a-ca-politiky. Mí a-ca-kolegové. Budeme mít a-ca-děti. Ruce sem, a-ca-mrchy. Nemůžu tomu a-ca-věřit. A-ca-kruh, teď!

A-ca-úžasné. A-ca-co prosím? A-ca-trapné. A-ca-stačí, a-ca-nechte toho, a-ca-super, teď to a-ca-dělám i já. A-ca! A-ca-hrají, teda... Hrají: Anna Kendrick Lamar, Vymítač ďábla, Kluk, kterého má ráda vaše holka, Kluk, kterého má rád váš kluk, Brick Tamland, Effie Trinketová, Christopher Host-Hvězda, a Reblissa Wilcarthy.

Protivný sprostý plivance Au, to bylo tak kruté, kluci, ale rozhodně tam mohlo být víc Fluly, ne?

Počkat, neudělalo tohle video CinemaSins už tak před týdnem? Přišli jste pozdě na party, Screenjunkies! Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neznám, ale upřímnou soustrast.

21