LokiUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:34
Počet zobrazení:5 582
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na další z nejnovějších seriálů od Marvelu.

Přepis titulků

Tento díl vám přináší HBO Max, vyberte si svůj plán od 9,99 měsíčně. Udělali srdcervoucí průzkum bolesti a žalu, úvahy nad americkou zradou černošských vojáků, ale nyní je marvelovská série připravena prozkoumat největší otázku života: „Jak dlouho by ti trvalo udělat sebe sama?“ Nejvýš týden, že? Loki Teď když Marvel zabil své jediné dobré zlouny, vrátí se zpět v čase, aby vzali Lokiho z Avengers, oblečou ho, jako kdyby byl ve ska skupině, a rychle proletí tři filmy vývoje postavy.

Mám vás rád, mí synové, to si, prosím, pamatujte. Ale jsem vážně rád, že ten seriál udělali, Tom Hiddleston nebyl tak okouzlující od té čínské reklamy na vitamíny. Dalších pár týdnů budu mít hodně práce, ale brzo ti to vynahradím, slibuji. Má být můj manžel, nebo máme aférku?

Tak či tak jdu do toho. Sledujte Lokiho cestu časem a prostorem, aby unikl ze spárů TVA, tlupě policajtů času, kteří mají svatou povinnost, aby se začalo používat slovo klestit. Chtějí osobně dohlédnout na kleštění této varianty. TVA klestilo hodně těchto chlapů. - Klestit na místě. - Žádné kleštění. Už byla kleštěna.

Kleštění a pryč. Takže mě oklestíte? Už byla kleštěna. Oklestit. Klestila se sama. Sledujte, jak uklízí časovou linku MCU s nemilosrdnou výkonností Kevina Feigeho, když zabíjel seriály Netflixu, protože očividně jediná verze událostí, která se může stát, je ta, kde krysa zachrání polovinu bytí a Kapitán se vrátí do minulosti, aby si nakopal zadek.

Vezmi si číslo, Tomíku, protože tohle není přehlídka jen jednoho Lokiho, je tu variant na cosplay jako z Comic-Conu, jako Sylvie, femme fatale, která svůj život strávila tábořením v různých Ragnarocích, takže je pro ni těžké důvěřovat ostatním… Nemůžu spát kolem nedůvěryhodných lidí. - Co jsem si myslela, že jsem ti věřila.

- Ty neumíš důvěřovat a mně se nedá věřit. …a ještě těžší je pro ni otevřít se možnosti, že možná chce udělat sebe samu. No tak, většina lidí se dělá každý den, jakože několikrát za den, a časová linka je v pohodě, věř mi. Je tu klasický Loki, který dokáže, že s Richardem Grantem budete milovat všechny postavy, i ty oblečené jako Kermit, když žvaní nesmysly 30 minut v kuse. Dětský Loki, který zabil Thora, ale děcko Thora, stačilo pověsit sladkost k drtičce dřeva a nechat tomu volný průběh.

Aligátor Loki, je to aligátor. A Loki z čínské reklamy na vitamíny, no co, to je varianta Lokiho, co se zajímá o svoje zdraví. Hele kolik zeleniny mi udělal k snídani. Přidá se k nim Mobius, byrokrat posedlý Lokim a vodními skútry, což z něj dělá perfektního partnera pro muže posedlého Lokiimi a vodními skútry. Vidíte? Skútr. Pak tu máme soudkyni Renslayer, zlou byrokratku, která zjistí, že je ze střední úrovně managementu, ne vyšší střední, jak si myslela.

Och. Slečna Minutka, jeden z mnoha multimediálních výjevů, které musí používat, aby vysvětlili, o co jde, než vám začnou padat víčka. - Váš salát je Asgard. - Nedělej… A Kang Dobyvatel, teda jeho otravná verze divadelního děcka. Cestujte do Bradavic na konci vesmíru, abyste potkali dalšího záporáka Marvelu, co má rád fialovou, a radujte se, když po pěti epizodách strhující akce do seriálu naskočí Kang jako Architekt z Matrixu 2, pokud by dělal improvizaci.

Nemůžete mě zabít, protože vím, co se stane. Vím všechno. Ten návrh byl přirozeně dokonalý, bylo to umělecké dílo. Bezchybný. Vznešený. Všechno to, co TVA nevěděla, já jsem to věděl.

Jenom musím kontrolovat tok času a předejít všem dalším… …v každém lidském stvoření, proto jsem ho přepracoval podle vaší historie… …pochopil jsem, že mi odpověď unikala, protože vyžadovala podřadnější mysl, nebo… …kvůli tomu strážci času a velice efektivní byrokracii a kvůli věkům a věkům kosmické harmonie. Tahle scéna trvá 11 minut. Když Marvel potřeboval být psycho, zavolali scenáristu Ricka a Mortyho Michaela Waldrona, aby tomu velel, a s sebou bere kupu divoce originálních konceptů, jako jsou portálové zbraně, vesmírní ještěři…

Vesmírní ještěři! Jenom těsný únik z planety, než ji zničí, řeči o tom, jak je existence chaos… Existence je chaos. Nikdo nežije schválně. Nikdo nikam nepatří. Všichni umřou. Mysl úlu…

- Já, předpokládám? - Pokud je někdo někým, tak vy jste mnou. - Moje vášeň pro sjednocování. - Tím myslíš kradení těl jiných lidí. Summer, to bylo hrubé. Přístroj, kterému neustále dochází šťáva… Došla šťáva. Postavy, které se navzájem přesně a kousavě psychologicky ničí. Nejistá touha po validaci by tě motivovala, abys našel vraha. Chováš se jako kořist, ale jsi predátor, používáš soucit, abys nalákal své oběti, tak přežíváš.

Opíjení se během důležitých misí… - Jsi opilý. - Ne, jsem jenom plný. Ale pamatuj, že jsem hodně plný. …a časové vězení. Víte, co dělají trojrozměrným bytostem v časovém vězení? Totéž co v normálním vězení, ale navždy. Wow, kde berou všechny tyhle nápady? Hádám, že od Jacka Kirbyho už nebylo co ukrást, co?

Připoutejte se na koneckonců malý seriál, který se zdá obrovský díky: masivním animovaným úvodním scénám, jako když zažijete apokalypsu toho světa z prázdného kráteru. Vstupte do pekelné byrokracie z nočních můr, která se rozkládá do nekonečna. A teď pojďme do kanceláře! A vítejte v prázdnotě ve středu času a reality. Ale rychle!

Na bowling! Takže jestli jste připraveni být naplněni obsahem jako husa foie gras, užijte si seriál, který vás připraví na film, který vás připraví na další vlnu MCU, která vás připraví na druhou sérii tohoto seriálu, která vás připraví na smrt. A dokud budou dělat kontent na B+ a nenechají skvělé herce dělat nic originálního, tahle mašina bude stále nahazovat, dokud nebudeme ve Vodním světě. Nejtemnější časová linka, hej!

Hrají: Při zemi, bože, Lok je dnes večer dámou, Srážeči nastavení, B. F. Kangovi, Nesmrtelní, Ten, který předělává, Gátoři řeknou, že je to lež, Dramatické tasení zbraní…

A můj další trik. Láska je dýka. Najdi cestu zpět do TVA. Dobře. Pojď si pro mě! Zrady… Nikdy jsem nikoho nebodl do zad!

To je tak nudná verze zrady. Soudkyně Renslayer se cítila zrazena svou milovanou TVA. Hádám, že partnery nemáš. Pokud se ti to teda nehodí a nehodláš je jednou zradit. Jak vím, že mě na konci nezradíš? - Zradilas mě! - Ne! Ne, tys zradil mě. - Zradils mě. - Tys zradil mě. - Dospěj! - Ty dospěj. Omlouvám se, pane, zradil jsem vás. Ohledně toho. - To nemůžeš myslet vážně.

- Můj trůn. Ohledně toho. …a Házení vlasy. Spoušť času Tohle by se nestalo, kdyby Tony nechal Hulka jet výtahem, on je vážně zodpovědný za každou špatnou věc na světě. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář