Lovci pokladůUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:4 543
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na americkou verzi filmů o honbě za pokladem.

Přepis titulků

Pokud milujete historické záhady, ale chcete, aby byly méně evropské, přepněte nastavení na jednoduchý mód pro hon za pokladem, který by vyřešil každý, dokonce i děti a Američani. Lovci pokladů Když je Deklarace nezávislosti v nebezpečí… Někdo ukradne Deklaraci nezávislosti. …jedna skupina ukradne Deklaraci nezávislosti… Ukradnu Deklaraci nezávislosti.

…aby nikdo jiný nemohl ukradnout Deklaraci nezávislosti… Nenechám vás ukradnout Deklaraci nezávislosti. …a pak ji použijí, aby znovu ukradli tunu pokladu, který už Amerika ukradla. E pluribus unum, mr*y, to je americky, kdo to najde, ten to má. Seznamte se s Benjaminem Franklinem Gatesem, nejnápadnějším jménem pro tu nejméně nápadnou postavu Nicka Cage. Je v podstatě Ross Geller, kdyby byl profesionální znalec Ameriky, ale luští záhady, jako kdyby byl nejlepší detektiv na světě: Batman Adama Westa.

Legenda, klíč, něco tu je, je to mapa, mapy mají legendy i klíče. Jak uděláš nepoctivý koláč? Kihovnický koláč, určitě, zkažená verze knihovnického. Na mapě bylo napsáno Taady u zdi se dvěma a, Wall Street sleduje zeď postavenou původními holandskými osadníky na ochranu, hlavní brána byla na ulici De Taady, taky dvě a. - Kdy je čas jako houkání vlaku? - Když je za dvě dvě, tútútú! Počkat, tenhle film je o zednářích a produkuje ho Jerry Bruckheimer, který udělal i Skálu, kde Sean Connery hraje Johna Masona, Connary, Conn-ary, Ornary, Ornary Con?

Lživí staří lidi! A který starý člověk lhal? Generál Hummel, kterého hraje Ed Harris! Con Harris, Con Air! To taky produkoval Bruckheimer a hrál tam Nicholas Cage, záporákem byl Cyrus Virus, koronavirus, lži ve vzduchu, probuďte se ovce! Ale aby zvládli loupež dvou století, bude tenhle chodící trivia večer v hospodě potřebovat husté osazenstvo, takže s sebou bere tohohle jednoho nerda, ví všechno…

Sleduju tě přes GPS v Shawově telefonu. Letní čas byl ustanovený až po první světové válce. Jak se loď dostala až sem? Mohlo by to být tím, že hydrotermální podmínky této oblasti produkují sněhové bouře podobné hurikánům… …dokud není vtipné, že neví vůbec nic. - Je to Ottendorfova šifra. - Jo, jasně, co je Ottendorfova šifra? - Víš, na co je Uchovávací místnost?

- Lahodné džemy a želé? - Co s nima děláme? - Díváme se skrz ně. Společně do svého plánu zatáhnou ještě jednu osobu, že-že-že-že-ženu… Velice roztomilý muž. …které celý film jenom říkají, aby sklapla… - Mohla byste přestat řvát? - Dejte mi to! - Pořád řvete. Ticho, prosím. Teď ššš.

Ona fakt neumí zavřít pusu, že? Sklapni, prosím. - To ona teďka rozhoduje. - Nesklapne. …dokud neodmění patriotické vykrádání hrobek našeho hrdiny mapou ke své vagíně. - Kam to vede? - Ty na to přijdeš. Skutečný poklad byl celou dobu v ní. Připoutejte se na akční povinný školní výlet, protože tento film dává suplům našeho národa dostatek faktů o Benu Franklinovi, aby mohli aspoň na pět kuřpauz…

- Víte, kdo byl první člověk, který navrhl letní čas? - Benjamin Franklin. …a zbytek času vyplní generickými přestřelkami a výbuchy, až vše zachrání díky dovednostem, které se učíte od skutečného učitele historie: videoher. Tak si užijte film, který je pro Ameriku vzrušující, po stylu Bruckheimera, který vás vezme zpět do jednodušších časů, kdy naším jediným problémem byli evropští fešáci, co chtěli ukrást naše sbírky mincí, a tajný spolek, který okradl jiné kultury, řídil zemi tajně a držel vysoké pozice v bezpečnostních složkách, byl úplně super hustá dobrá věc, ke které by se děti rády přidaly.

- Tak přísaháš? - Tak přísahám. Já chci být ve stínové vládě. Hrají: Indialex Jones, Šifra mistra Leonarda, Doktorka Přítelkyně, Překvápko, zk*rvysyne!

Dostat se do Národních archivů není snadné, Vlk, Historikové, kteří jsou nedbalí s nedocenitelnými artefakty… Ne, počkej, nerozbij to. - Našel jsem Charlotte. - Byla to loď? - Jo, byla krásná. Drzé černošské zírání…

Bereme karty. Nevypadá to jako n. - Chcete něco? - Sklapni. …a Jediná chvíle, kdy může Nic Cage Nic Cageovat. Nejsou žádná další vodítka. To je všechno, dobře? Je konec! Červená, bílá a modrá vodítka Jak tohle postaví hrstka chlapů s nářadím? Stejně jako postavili pyramidy a Velkou čínskou zeď.

Otroci? Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak schválně, kdy se zde objeví ten týpek, který neustále upozorňuje, že pyramidy nestavěli otroci? :-)

00

Odpovědět

Nestal jsi se ním právě teď?

60