MCUUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:85
Počet zobrazení:8 663
V novém díle nám Hlas Upřímných trailerů přinese shrnutí celého Marvel Cinematic Universe (kromě Endgame).

Přepis titulků

Těšte se na The Boys, superhrdinské bojování začíná na Amazon Prime Video 26. července. Ve světě, kde zkrachovalá společnost s komiksy prodala filmová práva na své nejlepší postavy za buráky, protože si myslela, že filmy budou dobrý způsob, jak prodat více komiksů, mladý vedoucí ze sebe vydá to nejlepší s těmi, které nikdo nechtěl, a půjde mu to tak dobře, že je koupí Disney ještě předtím, než to bylo v módě. Marvel Cinematic Universe (kromě Endgame) Vítejte v MCU, televizní sérii složené z filmů o komiksech, kde je magie ve skutečnosti věda...

Vaši předkové tomu říkali magie a vy tomu říkáte věda. Ne magií, ale technologií. - Magie. - Věda. ...ale věda je v podstatě magie. - Skautům. - Skautům? - Jo, to je užitečná organizace, já jsem ty bedny nekontroloval. A seznamte se s typickým hrdinou od MCU: samotář bez zvířat, pokrevních sourozenců, jehož jedinými přáteli jsou jeho kolegové a jehož charakter se pohybuje od veselého vtipálka...

Omlouvám se, Země má dnes zavřeno. ...k vážnému, morálnímu, vojenskému typu... Když vám ublíží, vraťte jim to, jestli vás zabijou, rozchoďte to. ...a v dost dlouhé časové ose se každý stane vtipálkem. Ale prosím tě, byl jsi ve vesmíru. Sledujte cesty hrdinů, kdy po motivující situaci jako se strejdou Benem dostanou nový účes, omezí sacharidy a najdou odvahu, aby nahlas řekli své superhrdinské jméno.

Já jsem... Kapitán Amerika. Jsem Iron Man. Jsem Thor, syn Ódina. Jsem Ant-Man. Já jsem Groot.

Nick Fury. - Já jsem Peter. - Doctor Strange. Aha, používáme naše vymyšlená jména, tak to jsem Spider-Man. Star-Lord. Kdo? Ale lidé říkají, že hrdina je jen tak dobrý jako jeho záporák, a bohudíky, že to není pravda, jinak by MCU stálo za nic. Nadchněte se, když za 10 minut vybudují záporáka, který je úplně stejný jako hrdina, ale zlý, nebo je to horda bez tváří, nemůžeme se cítit špatně, když nemají tvář, nebo je to vlastně hodně dobrá postava ááá je mrtvá.

Ale všichni ví, že největší záporák MCU jsou taťkové. Byl bezcitný, byl vypočítavý, nikdy mi neřekl dokonce ani to, že mě má rád. Tvůj oblíbenec Thor, všechny ty roky. Mýlil ses, když ses otočil zády ke zbytku světa. Všechno, co na sobě nenávidím, jsi mě naučil ty.

Samozřejmě, že mám problémy, tamto je můj pitomej otec. Uštvu svého otce jako psa a pomalu ho roztrhám, kousek po kousku, dokud neucítí alespoň část z té pronikavé a nekončící bolesti, jakou já cítím každý den. Jo. Třeste se před pečlivě naplánovaným příběhem vyprávěným skrz 23 samostatných filmů, který je celý o tom, jak Thanos zabije polovinu vesmíru.

Nejdřív musí získat Rukavici nekonečna, ne, tuhle rukavici ne. Udělám to sám. Jo jo, tuhle. A poté musí posbírat Kameny nekonečna, teda spíš poslat zástupce, aby je dostali, a jednoho z nich se vzdá, nakonec všechny kameny dostane, ale ne všechny jsou kameny. Ostatní relikvie mívají podobu kamenů, ale Aether je nestálý. Ale potom zabije polovinu vesmíru, což taky nedává moc smysl. A časová osa taky moc nefunguje.

O OSM LET POZDĚJI Možná to nebylo až tak moc naplánované. Ale filmy se dají dobře rozdělit do tří rozdílných fází. Fáze běžných popových písniček, fáze posouvání hranic a experimentování a pak fáze: Nemůžeme udělat nic špatně! Jsem zlatý Bůh! A pokud mě rockoví bohové něco naučili, čtvrtá fáze bude zvracející Marvel, který dumá nad tím, kde se to pokazilo. Cestujte od nejzazších koutů vikingského vesmíru, do alternativních dimenzí, k zázrakům Země, ups, tohle je Zootropolis.

A žasněte, jak všechno vypadá skoro úplně stejně, když jsou vizionářští indie režiséři vržení do Marvel stylu překypujícího digitálními videi, kde je všechno CGI, každý příběh je plný románků bez sexu, které nikdy nikam nevedou... - Ne! - Co to sakra? ...násilí bez krve... ...které nikdy nenechá víc než pár škrábanců na čele...

Tohle všechno kvůli kapce krve. ...neživých soundtracků s více rockem taťků, než kolik dostanete ze scenáristů středního věku... Feels So Good, Chuck Mangione, 1977. Marvin Gaye, 1972, soundtrack Trouble Man. Hooked on a Feeling, Blue Svede, 1973, ta písnička patří mně! ...nebo bezzubé komedie, která je prostě o říkání věcí z popkultury. Ta koule, to je nějakej artefakt?

Myslím něco jako archa úmluvy nebo svatej grál? Rád bych udělal vánoční příběh. Točil Knight Rider nebo cestoval se skupinou Německem. Hele, co bylo, bylo, Vikingu, máš dobrej švih. - Kdo postavil moji novou Hvězdu smrti z Lega? - Co? Zkus to, Beyoncé. Ten muž hraje Galagu. Viděli jste ten starej film Vetřelci? Flash Gordon nám vůbec nepomáhá.

Jsem Mary Poppins, všeci! Zahrajeme si hru? - Jako ve filmu Footloose? - Přesně jako ve Footloose. Sépiáku. Ksichte. Legolasi. -...na svý okřídlený opice. - Tuhle narážku chápu! Modrá laguno, Gandalfe a Harry Pottere.

Ups, to jsou Pixely. Tak se usaďte, je tu propojený filmový vesmír, který měl šanci 1:114 000 605, že se podaří, ale tyto šance nezastavily každé druhé studio v tom, aby do sebe nešikovně naráželi okuláry jako v tanečních na střední a zanechali Marvel jako jediného stojícího v umírajícím průmyslu. Tohle můžu dělat celý den. Ale zahájilo to úplně nový průmysl novinek, teorií a analýz filmů od Marvelu, kanálů, které si stěžují na filmy od Marvelu, a dokonce také komediální sérii, která by už dávno zemřela, kdyby nebyly marvelovky tak oblíbené.

Takže tak či tak všechny platí Disney, vy pokrytci. Hrají: Vědečtí géniové, Mohl by spustit fúzi těžkých iontů v kterémkoliv reaktoru. Při kvantovém fázování objekt mění různé stavy hmoty. - Einstein-Rosenův most je teoretické spojení mezi dvěma...

- Je to červí díra. Kvantový systém by se vrátil zpět do samostatných stavů hmoty. Proč jste nepřeprogramovali synopse, aby pracovaly kolektivně? - Kdy jste se stal expertem na termonukleární astrofyziku? - Včera večer. Vyskakování z letadel, Osoby různé pleti, Nůžky z nohou, Vlaky? Audiny, pokud nejste Ant-Man, jinak dostanete Hyundai a bude se vám líbit, Dvojité třímání, Porovnávání velikosti, - Máš velkou zbraň, nejsi velká zbraň.

- Tony, nežárli. Hulk jako zuřivý oheň, Thor jako skomírající plamínek. - Můj rekord je 6,5 metru. - To není zlé. - Ty? - Skoro 20 metrů. - Wow, obří. - 20. Ty dostaneš Iron Manův oblek! Divné camea, co nejsou Stan Lee, Zdravím Orákulum z Orákulu.

Dobrý nápad na elektrický tryskáč. Neeee! Komba za multi-úder, Jsi si jistý, že víš, jak s tím létat? - Víš, jak s tím lítat? - Uvidíme. - Myslel jsem, že jsi říkal, že s tím umíš létat. - Řekl jsem, jak těžké to může být. - Převezmi řízení.

- Ne! Nevím, jak s tím lítat. Jsi vědec, použij jeden ze svých PhD. A nikdy nezapomeňte na to, že celé Strážce galaxie 1 sedí v Star-Lordově spermatu. Kdybych měl UV světlo, tak to tu vypadá jako malba od Jacksona Pollocka. Nechutný, chlape. Nekonečný příběh Zapomněli jsme říct něco o seriálech z ABC, z Netflixu, jednorázovkách a spin-offech. Ale to i Kevin Feige. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Motivující situace jako se strejdou Benem... tzn. amorální jednání postavy způsobí smrt blízké osoby, čímž odstartuje její přerod na hrdinu. Ale podle upřímných trailerů stačí jen ta blízká mrtvola. Jediný, kdo tak trošku sedí, je Iron Man, zbytek (a zejména Quill) je více či méně mimo.

00