Mimi šéfUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:75
Počet zobrazení:8 315

Viděli jste už loňský animák od Dreamworks Mimi šéf? Hlas Upřímných trailerů se na něj podíval i za vás a teď vám o něm řekne pravdu.

Přepis titulků

Hlasovali jste pro filmy z roku 2017, o kterých chcete udělat upřímné trailery. Tady je vaše volba číslo 5. Shrek vás rozesmál, Jak vycvičit draka vám zahrálo na city. Nový film od Dreamworks vás donutí zpochybňovat samotnou podstatu reality. Budu tam. Mimi šéf Ne, vážně je to divný.

Seznamte se s Mimi šéfem, jeho opravdové jméno, který je šéf, mimi a verze šéfovského mimina nejšéfovějších rolí Aleca Baldwina. Sušenky jsou pro uzavíratele. Ta káva je pouze pro uzavíratele. - Volal jsi? - Potřebuješ Señora Pisklavého? Volal jste si o zmrzlinu, pane? Tady jsou dva kopečky. Pokud si ale myslíte, že je to všechno, držte si svoje napudrované zadky v ostré zatáčce doleva do šílenosti.

Kde společnosti, které vyrábí mimina a štěňata, soutěží o omezené množství lásky ve světě. Tohle je válka. Štěňata vyhrávají, a miminka prohrávají. Zaměstnanci BabyCorpu mají inteligenci dospělého, ale pijí řízlé mlíko, aby jejich těla zůstala malá. Bez toho mlíka se změním v normální mimino. Dudlíky, které vám umožní se astrálně promítnout skrz hmotný prostor. Chci, abys to cucal.

A pracovní skupina dětí, která vám vymaže vzpomínky na vaše děti. Zapomeň na to miminko, zapomeň na to miminko. Pokud si myslíte, že Logan byl nejtemnější akční film, který vyšel v roce 2017, nebo že Ragnarok byl ten nejšílenější, tak jste mě teď vůbec neposlouchali. Zeptalo se vás vaše dítě, odkud se berou miminka? Připravte se na vyhýbání této otázce s 90 minutami plnými lží, po kterých budou potřeba roky terapie.

Nenarodil jsem se. Byl jsem najat. Děti zde začínají život na nebezpečném montážním pásu, o jejich pohlaví se rozhodne pomocí pinballu a i když to vypadá, že ženy jsou těhotné, dítě přijede taxíkem. Tak co se stalo tomu? Ale ne. To není jednodušší na vysvětlení, než že se spolu máma a táta chcou vyspat.

Není divu, že jsou děcka tak pošahaný. Je tu víc než jenom mimika, třeba Tim, kluk, který vám ukáže, jak protivné můžou děti být. Líbilo by se ti mít malého brášku? Ne, díky, já stačím. Jeho fantazie hraničí s klinickým šílenstvím. Možná musí být tvoji rodiče poučeni... skvělou kletbou!

A záporák Francis Francis, dříve známý jako Super kolosální obr tlustý mimi šéf, který vyrobil tak roztomilé štěně, že ukradne mateřskou lásku dětem. Mami? Ty jo, to je divnej film. A nedostali jsme se k části, kde se sedmiletý kluk ožere ve Vegas. Připravte se na film, který naplní plínku, která bývala vaším mozkem. Zpochybňujete, jestli je všechno na obrazovce pravda, nebo ne, protože Tim na začátku usne, takže je to celé fake, ale máma je vážně těhotná, takže je to skutečné.

Ale je to z Timova úhlu pohledu, takže je to fake. Ale rodiče uznají, že mimino nosí oblek, takže je to skutečné. Je to malý mužíček. Ale ta akce je ukázována přehnaně, takže je to fake. Ale Tim nahraje, jak mimino mluví, takže je to skutečné. Ale rodiče pásku neuslyší, takže je to fake. Ale rodiče uslyší mimčo mluvit, takže je to skutečné.

- Ano, mimčo je v pohodě. - Kdo to byl? Ale nakonci řekne dospělý Tim, že je to, jak si pamatuje, takže je to fake. Ale jeho dcera je taky mimi šéf, takže je to skutečné. Nech toho, filme, už to nezvládnu! Zlomils mě! Takže pokud chcete do dětských myslí vložit myšlenky, na které by samy nepřisly... Nemůžeš dostat padáka ze své vlastní rodiny. Nebo jo?

...užijte si tento úlet, který ve vás zanechá více otázek než odpovědí. Pokud někdy budete přemoženi, opřete se a užijte se kancelářské plky... Nebudeš si psát poznámky, že ne? Poznámky můžou změnit svět. Ale teď vím, že poznámky jsou velice důležité. ...tu písničku od Beatles, kterou koupili... - Kos - zpívá - uprostřed noci. - Vem si tyto poraněná křídla - a nauč se - létat.

...a násilí. Ne! Hodně a hodně násilí. Nechte toho, tohle je týrání dětí. Hrají: Alec Ubrečánek, Toby MacPláč, Neznačkový Gandalf, Steve Buscemi-y Jsem Strašidelná Poppins a klonovací zařízení na Kaminu Glenmimi Glen Šéf Tohle, Templetone, je první třída.

- Proč je prázdná? - Nikdo si ji nemůže dovolit. To je více sociálně-ekonomických komentářů, než bych od filmu s mluvícím dítětem čekal. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Podľa mňa ten film najviac ocenia práve rodičia.
Má to trochu chaotický dej, trochu som sa strácal a to je škoda... ale podstata je vyjadrená veľmi dobre a celkovo je to fajn animák o rodine. O trablách všedného dňa keď sa narodí mimino a o súrodeneckej láske, o láske rodičov k deťom...

23

Odpovědět

Normie :D

30

Odpovědět

+AppleKeď budeš mať rodinu chlape, pochopíš. Prečo by som mal vo filme hľadať niečo čo tam nie je... len aby som za každú cenu vystúpil z davu ?

30

Odpovědět

Pokud se ztrácíš v animáku od DreamWorks a zároveň jsi rodič, tak je něco k***a špatně. Za 500 let budou tvoji potomci zalívat kytky Brawndem (protože má elektrolyty).

01

Odpovědět

+TaanJa som nepovedal, že som rodič. A ten animák JE chaotický. Veľa ľudí ho tak opisuje v recenziách, sem vo videu tak isto a ja to beriem rovnako... ty vševed.

00

Odpovědět

+efgTady nade mnou jsi psal "Keď budeš mať rodinu chlape, pochopíš.", z čehož jsem usoudil, že mluvíš z vlastní zkušenosti a nějakou rodinu jsi založil. Tak promiň, hloupě ses vyjádřil. :D

00

Odpovědět

+TaanMožno hej, blbo som sa vyjadril. Mám ale súrodencov, takže som si prešiel presne tým čo vo filme. Do rodiny sa narodili malé deti, takto som bol toho súčasťou každý jeden deň a videl som čo to obnáša. Netreba mi preto vlastné deti, aby som pochopil tieto veci.
Ako som písal vyššie, film si užije človek, ktorý podobné veci nejakým spôsobom zažil.

11

Odpovědět

Parádní filmek – pobavil.
Animáky mám rád.

65

Odpovědět

Ta chvíle, když si uvědomíte, že to má nominaci na Oscara... :/

80

Odpovědět

to je snad vtip ne?

20

Odpovědět

+WattsBohužel ne. Letošní nominace: Mimišéf (DreamWorks), Coco (Disneyovka), Ferdinand (Fox), S láskou Vincent (Polský nezávislý film z části financovaný přes Kickstarter, aspoň jedna rozumná nominace), The Breadwinner (koprodukce nezávislých studií z Kanady, Irska a Lucemburska, podobně jako loňská Píseň moře, ale pravděpodobně nominovaná jen díky námětu o chudé holčice z Afghánistánu a zapojení studia Angeliny Jolie). A jestli jste někde zachytili článek o tom, jak členové Akademie animované filmy vybírají, tak vám z toho musí být dvojnásob smutno. :(

20

Odpovědět

+hAnkopls, pamatujete si, jak to vyhrál happy feet? :D a nevyhrálo to náhodou i frozen... :D jako tahle kategorie je prostě pro parádu, aby se dostalo i na animáky xD

01