Mulan (2020)Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:52
Počet zobrazení:4 801
V tomto díle se Hlas Upřímných trailerů podívá na nejnovější hraný remake disneyovské klasiky.

Přepis titulků

Podle čínské legendy, která už inspirovala milovaný animovaný film, přichází Disneyho úplně nově přetvořená… strategie na placení prémiového VOD, které obslouží vyvíjející se dynamiku konzumentů. Mulan Pamatujete si Mulan? Dívku, která použila svůj důvtip a odhodlání, aby zesílila a zachránila říši? Zapomeňte na ni a seznamte se s tímto rozeným zabijákem… To je ale zabiják!

…který jen čeká na záminku, aby vám mohl něco ostrého prokopnout hrudí. Když už jsme u toho, zapomeňte i na ty písničky, co jste měli rádi, a svou první animovanou lásku a nejvtipnějšího disneyovského parťáka od dob džina. Ale ne, žádnej Mushu? Pokud nějaký film potřebuje Eddieho Murphyho na odlehčení, je to tento. Jasná páka, tak to rozjedeme. Vidíte?

Připravte se na naprosté hody pro smysly plné zářivých barev a přepychových krajů, které jsou na vaší špatné telce úplně nanic, když budete nasávat místa z překrásných lesů Nového Zélandu až po ty z nejkrásnějších oblastí Číny… …to ignorujte! V tomto překrásně renderovaném filmovém zážitku, který pokračuje v Disneyho tradici hraných filmů, které jsou výtahem z příběhů, které už znáte.

Tak hezké, probuďte mě na to velké finále s ohňostrojem. To taky vystřihli? To je škoda. Následujte Mulan, když vstupuje v přestrojení do světa mužů… Jsi dobrý muž. …což je, jak všichni muži ví, svět chytání zadku, objímání a čuchání krků. Co? Vy svoje bráchy nečucháte? Fajn, víc krků pro mě. Kde je celé obsazení tentokrát překvapivě asijské, včetně úplného protikladu Harveyho Fiersteina.

Mám rád baculaté ženy. Když sledujeme Mulan, jak bojuje s utlačováním sexistické říše… Nauč se své místo. …až prožije svou pravdu, povstane jako fénix a bude bojovat, aby zachránila tu říši, která ji utlačovala… Stýkání se se ženami jakýmkoliv způsobem. Trest: smrt. …a stane se oficiálním nástrojem tohoto utlačování. Přidej se k našim nejlepším vyznamenaným válečníkům v císařově stráži.

#HolkaBoss Připravte se na dvě hodiny toho, jak lidé mluví o svém čchi… Čchi prochází vesmírem a vším živým. Tvé čchi je mocné, Hua June. Musíš skrýt své čchi. Čchi. Je to víc než 9 000! …zatímco Mulan zkříží meče s tímto rádoby Inigem Montoyou…

Na počest mého otce tady zemřeš. …a touhle úžasnou ptačí paní, jejíž jedinečný pohled na spojení sil a ženství je až moc detailní, aby přežil celý film. Ale hele, tohle je v samém jádru válečný film, lidi umřou a většina z nich díky Mulan. POČET ZABITÍ Nepřítel na hřebenu!

POČET ZABITÍ Tak se posaďte do sedla s nejnovějším hraným remakem od Disneyho, který se snaží být fantasy filmem s kung-fu, válečným eposem, zábavným filmem pro děti a ódou na posílení žen, ale ani jednu z těchto stránek neprobádá dost na to, aby to bylo uspokojivé. Ale hej, aspoň se tomu dařilo dobře v Číně, že?

Nebyl to účel? Ale no tak Disney, jak se můžeš nechat přepodbízet Michaelem Bayem? Tohle je mistr při práci: Musíme zavolat centrální vládě na pomoc! Centrální vláda ochrání Hong Kong za každou cenu. Hrají: Ming Ne, Zhou tomu říkám hudba, Sword Art Offline, Čchi-zvědavý, Nick, Schmidt a Winston, Sokolí rána, Buď zemřeš jako hrdina, nebo žiješ dost dlouho, aby ses stal záporákem, Dva-lany?

Hm, ano, prťavá síť je rozsudek smrti a Párty na odhalení pohlaví! Císařův nový chlap Jenom jeden ze čtyř scenáristů byl muž a tipuju, že rozpuštění vlasů před bojem byl jeho nápad.

Drdoly jsou strategie, chlape. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář