Návrat do budoucnostiUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:87
Počet zobrazení:8 392

Tentokrát se s hlasem Upřímných trailerů podíváme na kultovní trilogii z 80. let.

Pozn.: Tento díl byl vydaný v roce 2015, tedy 30 let po premiéře prvního dílu.

Přepis titulků

Tohle je těžký. Od Spielberg... ...ova kamaráda přichází trhák, který prošel zkouškou času, pokračování, které strhlo lavinu milionů postů na facebooku, a ten třetí. Trilogie Návrat do budoucnosti U všech Skotů! Připravte se na trilogii filmů, které definovaly éru a přiměly všechny, kteří nejsou černí, chtít jít zpět v čase.

Barevný starosta, tak to určitě. Vypadni, strašáku, tohle se tě netýká. Je tu ten, kde cestují do minulosti, zmlátí rváče, spraví budoucnost a připraví pokračování. Další, kde cestují do minulosti, zmlátí rváče, spraví budoucnost a připraví pokračování. A další, kde cestují do minulosti, zmlátí rváče, spraví budoucnost a nechají si otevřená vrátka pro pokračování.

Když si ty filmy pustíte po sobě, tak se začnou docela opakovat. Mami, jsi to ty? Hej, McFlyi! Srabe! Něco mi to připomíná. Cestujte do Hill Valley, místa, kde je genofond tak malý, že všichni předci vypadají úplně stejně jako jejich potomci. A seznamte se s Marty McFlyem, průměrným teenagerem z 80.

let, který chce jenom hrát na kytaru... ...viset z aut a nebýt vyrušován. Zachraňte věž s hodinami! Když Marty dostane klíče od DeLoreana, co cestuje časem, bude cestovat z 1985 do 1955, do 1985, do 2015, do dystopického 1985, do 1955, do 1885, pak zpátky do 1985 a to vše v průběhu pár týdnů. U všech Skotů, to musel být záhul. Ale Marty to nedělá sám, čtvrtou dimenzí cestuje i doktor Emmett Brown, starý muž, který žije sám a jeho jediný přítel je puberťák.

Je to šílený vědec, který krade atomové zbraně od teroristů... Chtěli po mně bombu, tak jsem jim vzal plutonium a dal obal plný částí pinballu. ...testuje nebezpečné experimenty na zvířatech... Šťastnou cestu, Einsteine. Pozor na hlavu. ...a vybudoval stroj času z jednoho z nejnespolehlivějších aut v historii. Tentokrát ne, notak, notak. Ne.

Sakra, musím to spravit. Abychom oslavili 30. výročí originálu, podíváme se na nejúchylnější trhák vůbec, když Marty plánuje obtěžovat svoji mámu, aby se s ní mohl vyspat jeho táta, ale jí se to líbí, což znamená, že její budoucí syn vypadá úplně stejně jako její láska ze střední a ten, kdo ji málem znásilnil, u nich dělá domácí práce. - Kdyby nebylo jeho... - ...nezamilovali bychom se do sebe. Ale není to tak úchylné jako doktorův syn na konci třetího.

Znamená to, že tvoje budoucnost ještě nebyla napsána. Co to dělá? Ale není to jen ten originál, který jste milovali, jsou to také části těch dalších. Jako třeba... ten vlak a verze 2015, která tolik věcí přesně vystihla. Od nekončících 3D pokračování, po facetime... McFlyi! ...po osmdesátkovou nostalgii. Vítejte v Café 80's.

Až skoro zapomenete, že vás přiměli si myslet, že hoverboardy existují. Existují už roky, ale rodičovské skupiny nedovolily hračkářům je vyrábět, ale nám se nějaké dostaly pod ruku, tak jsme je dali do filmu. Přestaň trollit, Zemeckisi. Vraťte se do jednoduššího času, kdy tohle byla budoucnost... Samošněrovací boty, super. ...tohle byla přítomnost... ...a tohle byl terorismus.

Libyjci! A snažíte se nepanikařit, když si uvědomíte, že jste tak daleko od premiéry prvního filmu, jako byl Marty od roku 1955. Ty jo, já jsem ale starej. Hrají: Rick a Morty, Donald Trump, Tři poskoci, Hele, to je Billy Zane!

Crispin Milovník, MILF, Opravdové štěky muzikantů, a Stroj času v hustým autě. Skvělá dobrodružství Doktora a Martyho Celá ta kontinuita časové linky skvěle funguje, dokud to nezahodí kvůli vtípku s Chuckem Berrym.

Víš, jak jsi hledal ten nový zvuk? Pokud Marty změnil minulost, tak nikdy necestoval zpět časem, ale inspiroval Berryho k napsání Johnny B Goode, takže se pořád vracel a pak... moje hlava, nenávidím cestování časem. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak dekuju za to upozorneni na toho creepy kluka. Uz nikdy se nebudu divat na treti dil stejnyma ocima :D

30

Odpovědět

,,vis jak si hledal ten novy zvuk,, haha tak odtial to ma family guy, najpametnejsia scenka pre mna, Brian Singing Never Gonna Give you up

23

Odpovědět

První byli Simpsonovi ;)

20

Odpovědět

+NevVsak to neni vubec v rozporu s tim, co napsal.

00

Odpovědět

k dokonalosti tomu pre mňa chybalo už iba to že prave donekonečna by sa marty vracal a musel plniť ,,misie,, v minulosti pre to, aby pritomnosť bola taká akú ju pozná .. a teda nedalo by sa nič zmeniť, niečo na spôsob filmu timecrimes .. ale aj tak na tú dobu a na to že je to komédia a vôbec celkovo je to perfektná trilogia a moja najoblubenejšia

30

Odpovědět

Zdarek nekde jsem slysel ,cetl ,videl tezko rict ze jmeno Dr. Browna je obracene Time - Emit nevim jestli je to pravda. Ale proc to pisu, jestli se to pise Emmett tak by to zase tak moc smysl nedavalo. ( a nebyla by to skoda?:) )

02

Odpovědět

Tohle vystihli naprosto přesně. I s tím, co není uplně lichotivé.

10