Největší showmanUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:67
Počet zobrazení:6 740

Dnes rozebere hlas Upřímných trailerů oblíbený muzikál z loňského roku – Největší showman.

Přepis titulků

Ve věku, kdy průměrné komiksové filmy vydělávájí tunu peněz a průměrná pokračování jsou v balíku, nadšenci do divadla také dostanou něco průměrného, za co budou moct utrácet. Největší showman Od hudebních géniů zodpovědných za La La Land a Dear Evan Hanses přichází film plný hezkých obrázků a chytlavých hitů, které přímo žadoní o příliš srdečné covery na YouTube. Když zpíváte s devíti písničkám podporujících puberťáky v příběhu, který vás přinutí uvažovat, kdy začíná další píseň.

Z banky. Musíme se vystěhovat. Nejsem tady kvůli mluvení. To je lepší. Seznamte se s P. T. Barnumem, klukem, který se dostal od snů o vlastním cylindru, k muži, který vlastní všechny cylindry světa. Hraje ho proslulý milovník cylindrů Hugh Jackman. Pane Logane.

Následujte životní sen P. T. o otevření zvláštního vražedného muzea. Když to nevyjde, vytáhne záložní plán – klamavou podivínskou show, kterou zaplatil podvodem, kvůli které opustil svou ženu a děti, ale vykašle se na ni hned, jak se může stát členem vyšší společnosti. - Zlomte vaz. - Počkej. Po pár hudebních číslech se podvodníkovi šplhajícímu po společenském žebříčku dostane celoživotního úspěchu a štěstí? Možná jsi podvodník a možná to celé bylo jen o vydělávání peněz.

Ale ne, prokoukli tě, rychle, udělej trik s kloboukem. Staňte se svědky skutečného Willy Wonky, který prodává dětem místo sladkosti, lístky, aby se smáli Umpalumpům. Tragédie využívání lidí je smetena stranou... Stejně se ti smějí, aspoň za to dostaneš zaplaceno. ...aby strávili více času se dvěma exempláři se skvělými těly. Nabažte se vedlejší zápletky o zakázané lásce, kde je Zac Efron bílý a bohatý, ale Zendaya je chudá a většinou kaskadér.

Zatímco cirkusáci musí žít s tím, že jsou biti v ulicích... Jste zrůdy! ...Efron a P. T. obdrží mnohem více sympatií, protože mají snobské rodiče... To se nestydíš? Děkuji za tvou upřímnost. ...a ještě snobštější kritiky. Nikdy jsem tvou show neměl rád. Pochodujte do rytmu vašeho vlastního bubnu s pozitivním a inspirativním muzikálem o vážně pochybné, kruté historické postavě.

Ale protože přehnaná upřímnost nic neprodá, tak vám dáme mnohem přesnější muzikál o P. T. Barnumovi. S písněmi jako: Nebyl to dobrák. Ne, ne, ne, ne, ne. Dámy a pánové, nejsem muž, který si zaslouží potlesk. Není to historické! Měl jsem otroka, zabil jsem šest velryb.

Dal opičce rybí ocas. Celý film je lež a nevypadám jako Hugh. Ne! Byl to obyčejný Honza. Píseň Vymyšlená aférka. Šťastné konce jsou prostě málo, aféry to trošku okoření. Budou říkat, že jsme zamilovaní, ale my jsme nikdy zamilovaní nebyli.

Nebyli jsme zamilovaní. Nebyli jsme zamilovaní. Nebyli jsme zamilovaní. Já ne. Já ne. Já ne. Píseň Tihle dva ve skutečnosti neexistovali.

Scenáristé si nás prostě vymysleli, aby mohli tyhle dva obsadit. Potřebovali scény s více hvězdami, protože Zack je fešák a oba jsme super hezcí. Proto napsali tyto dvě role, aby všechny vaše peníze byly naše. A píseň Bezuzdná krutost Řekl, že sloni necítí bolest.

To není pravda! Využil deformace k finančnímu zisku. De... ...bile. Bylo jim ublíženo. Byli využívaní. Teď bys už měl začít chápat, takový je P. T. Dávej pozor, protože neskončil. Můj Bože, co přijde dál? Jeho zrůdy byly bičovány, bity a zavírány do klecí pro zábavu.

Vygooglete si to, je to pravda. Nebyl to Wolverine, nebo chlápek v tomhle filmu, ne P. T. Hrají: Hugh Jazzhands, Mladý Logan, Postava odmítavé manželky, Postava odmítavého kritika, Muzikál ze staré školy, Umí se zhoupnout z vlákna?

Podívej se nad sebe! Lipsync Impossible, a Chlupatá Elsa. Blbec du Soleil Směj se, dokud můžeš, Barnume, sloni nezapomínají. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

*Showperson

00

Odpovědět

Mně se to líbilo :) mám ráda muzikály, a tady v tom filmu měli dobrá taneční čísla a dvě supr písničky.

30

Odpovědět

Ten maník existoval? To jsou mi novinky :D Já myslel, že je to celé vymyšlené :D

123