Padesát odstínů svobodyUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:61
Počet zobrazení:7 973

Užijte si poslední díl knižně-filmové trilogie, v níž jsou hlavní hrdinové sami sobě záporáky. Že tomu nerozumíte? Trailerový hlas vám to rád osvětlí. A pak už snad bude mít konečně klid.

Poznámka: 

  • Summa cum laude – akademický titul v latině udělovaný na amerických univerzitách, znamená "s vysokou poctou". Většinou jej získá pouze 1–5 % studentů z ročníku.
  • Seattle Independent Press (SIP) je fiktivní vydavatelství z knihy.
  • Linkedin je portál, kam zájemci o práci vkládají své životopisy a můžou si je tam vyhledat potenciální zaměstnavatelé.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Začalo to... slibně? Erotické představy tvojí tety v druhém díle nic moc... Chceš snad vanilkový vztah? A poslední část má... Poslední? Jupí! A poslední část má sex-appeal jako včerejší rozmoklý lančmít. Padesát odstínů svobody. Seznamte se s Greyovými, jejichž manželství je trochu uspěchané.

To je tvoje? Chceš mít někdy děti, ne? Změnil by sis jméno kvůli mně? Hlavními hrdiny, kteří hrají sami sobě záporáky. - Zaprdění miliardáři... - Jdem odsud, nechci tě sdílet s chátrou. - s bandou ozbrojených poskoků... - Šéf tvé osobní ochranky. s tajnou místností s pouty a mučícími nástroji... vlastní pochybnou firmu, jejíž aktivity nikdy nejsou vysvětlené. - Miluju, co děláte v Africe. - Díky. O co, že je to laser z krvavých diamantů.

Mezi Jamie Dornanem a Dakotou Johnson to jiskří jak mezi... sourozenci. - Jak to je mezi vámi dvěma? - Zní to divně, ale jsme jako bratr a sestra. Christian Grey je sériový vrah pod práškama... V noci se mi zdálo, že jsi mrtvá. A Anastázie kvíká jako ucházející nafukovací panna. Zkrátka stará známá písnička. - Chlap psychicky týrá ženskou. - Ty jsi mi odmlouvala. - Ona se snaží vzdorovat.

- Nech mě řídit. - Ne. On ji uchlácholí vyjížďkou. Všechno za peníze nekoupíš, Christiane. Třeba přátelství! - Překvapení! - Tak nic... Slovník definuje pohlavní styk jako průnik penisu do vagíny. Takže podle této definice je to hrozně sexy biják. Bondáže furt poskrovnu, zato si dosyta užijete klasiku na místech, kde jste nechtěli. - Třeba během stříhání...

- Christiane! - Co? Na parkovišti... S mléčnými výrobky... A tam, kde normální lidi snídají. Fuj, kámoši si dají cereálie s příchutí semene a zpocenýho zadku. - O dům mi vůbec nejde. - To vidím. Tak ukončeme trilogii, co krátí učitelkám čekání na výplatu a maskuje se za příběh o silných ženách a sexuální revoluci. Přestože si hrdinka vezme svého prvního, získá práci snů, protože koupil celou firmu, většinu času stráví v poutech, a i když nechtěla skončit bosá a v tom...

- Myslíš těhotná a bez bot? - Tak skončí bosá a v tom. Páni, co až chudáci děti objeví rodičovic doupě? Mě to poznamenalo. Hrají: ohlédnutí za těmi nejhoršími momenty... Sbohem, lásko, snad už se neuvidíme. - Většinu jsem napsala na svém BlackBerry... - Na BlackBerry? - Vyhodili Hydea. - Och. Ten film má naprosto příšerný scénář, však taky vznikl podle příšerně napsané knihy.

Dodatek tři, jemná omezení... Najdi anální fisting a škrtni ho. - Vem si tohle. - To mi nedáš do zadku. - Tyhle nepatří do zadku. Co jsou anální kolíky? Radši mi dejte elektrický šok, ten příběh je sexy asi jako vzteklina. Žádné milování. Já šukám. Tvrdě. Chtěla jsem být romantická a ty mě rozptýlíš svou úchylnou šukačkou. - Je to jako padesát odstínů marnosti. - Radši si běž pustit porno. Padesát odstínů svobod-a už snad konečně.

Info o Hydeovi. Stipendium na Princetonu, absolvoval summa cum laude. Před SIP pracoval pro vydavatele v New Yorku a Chicagu. Dobrá práce, našli jste jeho Linkedin.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak ukončíme trilogii, co krátí učitelkám čekání na výplatu. Tak tohle mě rozsekalo. :D

210