Pán prstenůUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 479
Počet zobrazení:19 272

Hobit klepe na dveře, tak se pojďme upřímně podívat, jak si vede po 10 letech prstenová trilogie.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Od režiséra King Konga, atrakce Universal Studios, přichází adaptace přespříliš hutných nerdovských biblí, která zaměstnala celý národ. Když se probudí zlá vagína, je na tomto hobitovi a této fantasy chlapecké kapele, aby zničili její šperk, čímž donutí tyto nepravděpodobné hrdiny vydat se do 11hodinové reklamy na Nový Zéland naplněnou chozením, touláním, výšlapy do hor, dalším chozením a procházkami.

Přidejte se k našim hrdinům, když budou čelit krutým armádám Středozemě dychtícím po nejmocnější věci celého světa, prstenu, který všem vládne... a nedělá vůbec nic, kromě toho, že vás přemění v neviditelnou smažku. Sledujte výpravu tak dlouhou, že musí být tito hobité neseni koňmi, neseni skřety, neseni stromy, neseni orly a neseni hobity.

Nemůžu ho nést za vás, ale mohu nést vás. Poznejte postavy, jejichž jména jsou tak složitá, že si je zapamatují pouze lingvisté. Například... Od držitelů Oscara za vizuální efekty, kteří nastartovali kariéru jednoho muže, který teď musí mít elesťáky a tečky na obličeji po zbytek života, přichází film přeplněný mužským soucitem, který vás donutí myslet si, že sledujete Zkrocenou horu osudu.

Příběh, který se bude snažit dokázat, jak spolu mohou lidé z různých vrstev spolupracovat, pokud jsou tedy všichni bílí. Vážně? I když zemřou, vrátí se ještě bělejší. Dobrodružtsví, kde je každá postava vystavena smrtelnému nebezpečí, ale pouze Sean Bean zemře.

Ježiš, fakt ohraná písnička. Hrají: Magneto bez domova, Odkaz na Hry o trůny, Visine... Trilogie Pán prstenů Film, který sežral Peteru Jacksonovi tolik života, že ho nechtěl najednou ukončit a vytvořil tak pět oddělených konců, které neustále běží, což není legrace, když se vám chce vážně čůrat.

Trilogie Pán prstenů Snímek s tak falešnými emočními zvraty, že se Gandalf obětuje pro svoje přátele, aby zničehonic zase obživl, čímž vyvrátí svoje obětování. Příběh, ve kterém nemohou protagonisté vyhrát žádný souboj bez pomoci praktické armády duchů, oživlých stromů a magických orlů. Orli přílétají! Trilogie Pán prstenů Nemůžu uvěřit, že jsme teprve v půlce tohohle nerdgasmu Petera Jacksona.

Komentáře (124)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

milujem tútu trilogiu, milujem Tolkiena (mám od neho prečítane všetky knižky) a milujem tento trailer ...:))) treba sa trošku povzniesť a brať to trošku s nadsázkou- a SKUL

21

Odpovědět

Vyzkoušejte ZDARMA online hru pán prstenů :).
http://1url.cz/5DNd

011

Odpovědět

Zajímalo by mě, jestli se autorovi těchto videí vůbec nějaký film líbí :) A mimochodem, to že Gandalfa strhl z můstku v Morii Balrog, nebylo žádné sebeobětování, tak nechápu, co to sem plete. Ale jinak docela dobrá videa, i když nevím, jestli je tak strašně důležité zesměšňovat a hledat chyby úplně na všech filmech, myslím, že když se zůstane u Twilight ságy, Harryho Pottera, Transformers a podobnách filmů, tak to bude stačit :)

2629

Odpovědět

Jestli si ten kdo natočil a vymyslel tyto videa myslí, že je nějak vtipnej a nebo úžasnej tak se teda pěkně sekl. Jo neříkám že všechny filmy jsou boží každej film má nějakou chybu, nebo snad ne? Ale zkus si napsat a natočit vlastní. Vysmívat se umí každej. A vůbec existuje podle tebe alespoň jeden dobrej film (nebo alespoň část filmu) ať se totiž snažím sebe víc nemůžu narazit na nějake tvůj dobrej trailer, kterej by jen nekritizoval.

2355

Odpovědět

Jelikož jsem filmem nebyl zrovna nadšený, tak jsem se u traileru zasmál hodně. :-D (ranní erekce se povedla :-D )

2355

Odpovědět


Odpovědět

True story!

1917

Odpovědět

Tohle se jim fakt nepovedlo, LOTR měl úplně jiné chyby. Například:
Budete postrádat spoustu souvislostí, které filmaři v rámci akčnosti z knižní předlohy vyškrtali.
Nepochopíte spoustu nesouvislostí, které filmaři v rámci líbivosti oproti knižní předloze dopsali.
Uvidíte hlavní město starobylé říše, opevněné hradbami z polystyrenu.
Vytrpíte tuny počítačových efektů, které nejsou ani trochu efektní.
A to hlavní... more stares...

Prostě film nejenže naprosto neměl tolkienovského ducha, ale bylo to i mizerné fantasy. Na to, že film mojí představě z knížek nemusí odpovídat, jsem byla připravená. Na polystyrénové hradby Minas Tirith, na opelichané enty, asi 10x větší olifanty a další naprosto debilní počítačové efekty ovšem nikoliv.

2199

Odpovědět

Například fanouškovské filmy Hunt for Gollum a Born of Hope byly milionkrát lepší, než celej Peter Jackson. Na Hobita se v rámci zachování duševního zdraví raděj dívat nebudu, neb knížka je příliš drahý poklad z dětství, kdy nám ji máma četla před spaním...

Pro zájemce filmy zde http://www.youtube.com/user/huntforgollum, Born of Hope trochu slabší.

2068

Odpovědět

+MarilionNa hobita nechoď to je škoda času ale s tím pánem prstenů si dovoluji nesouhlasit. Film té knize podle tvé představivosti nebude odpovídat nikdy. Obyčejné filmy ve spoustě scénách nějaký ten kontext postrádají ale v prodloužených verzích (nevím jestli si aspoň + z nich viděla) protože to není sestříhané smysl dává. btw zrovna Olifanty má podle knihy tak jak mají být, a kde si Minas tirith je polyesterové jen v momentech když po katapultech "zdi" padají dolů. A o entech co spoustu času pořádně nic nedělali nemůžeš moc čekat že budou vypadat jako když vylezli z automyčky.

2634

Odpovědět

Asi nejhorší upřímný trailer, který jsem viděl. Zesměšňovat Pána prstenů? Podle mě to trochu už přehnali a ukousli si moc velké sousto. Navíc ten voiceover, který komentuje, je hrozně monotónní a nudný. Prakticky u ničeho se člověk nezasměje, škoda.

27116

Odpovědět

prosímtě pro tebe je asi pán prstenů nejlepší na světě tak tu brečíš

19104

Odpovědět

+bulljokerTak tenhle koment je zhruba tak na úrovni 6. třídy základní školy. Kde jsi přišel na to, že je podle mě LoTR nejlepší na světě? Prostě se jim jen ten trailer nepovedl. Satira ano, ale musí to být vtipné a alespoň trochu k věci, tady jim to dost uletělo.

2312

Odpovědět

Novom sry ale tolkienova díla sou brilantní filmy oproti hobitovi co teď jackson úplně pos... sou celkem dost dobré ale i když sem s něčím nesouhlasil, tak sem se u toho traileru dost od srdce zasmál.

2210

Odpovědět

+StanislavfilgasHobit se mi líbil víc, než Pán prstenů...

209

Odpovědět

Nevim v cem je problem. Pana prstenu jsem videl nespocetnekrat a presto sem se naramne bavil. Kdyz mas neco opravdu rad, nevadi ti, ze nekdo si z toho dela legraci, beres to s nadhledem. a ten hlas je takovy naschval. Neslysel sem nikdy trailer, kde by mluvil jinak, nez takhle monotone. Nevim jak ty teda. jestli jo, rad se na nej podivam.

250

Odpovědět

I když zemřou, tak se vrátí bělejší a Zkrocená hora osudu mě dostali :D

332

Odpovědět

Pána prstenů miluju, jak knihy tak film, stejně tak mám přečtenou i ostatní tvorbu od Tolkiena, i přesto mi to přišlo vtipné s těmi jmény (zvlášť když si vzpomenu na Silmarillion), ale i v pánu prstenů, kde se každý představuje svým jménem, jménem svého otce a ještě jménem jeho otce, byť ve videu byly vybrány poměrně špatné příklady. Srovnávat Sauronovo oko s vagínou mě taky nikdy nenapadlo :D A je prostě taky fakt, že se tady hodnotí film, nikoliv kniha. Jestliže někdo nečetl knihu tak asi těžko pochopí, jak by se dala s pomocí prstenu, kterej neumí nic jinýho než zneviditelnit někoho a udělat z něj feťáka, ovládat celá středozem. To ve filmu prostě vysvětlený není. A upřímně, film taky udělal z Froda trochu retarda, byť v knize se jevil úplně opačně.

282

Odpovědět

Jestli udělaj upřímný trailer na Hobita tak je asi vyhlásim !! :D

1915

Odpovědět

and Lindsay Lohan! :D:D:D to se povedlo

312

Odpovědět

první film, který jem viděla a kde Sean Bean neumře, je pohádka o Sněhurce :D

180

Odpovědět

Trója možná;)

190
Další