Petr PanUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:24
Počet zobrazení:3 214
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na klasiku od Disneyho, která je horší, než jakou si ji pamatujete.

Přepis titulků

Líbil se vám Hook, mysleli jste si, že Pan vypadá celkem hustě a u hrané adaptace NBC jste se potrhali smíchy… Petr Pan našel matku. …nyní se znovu podívejte na animovanou klasiku, která vás přinutí říct: „Tohle je děsivější, než si to pamatuju.“ Petr Pan Připravte se na film o nesmrtelném rošťákovi, který vás špehuje oknem, posype vás práškem, kvůli kterému máte pocit, že létáte, potom vás unese na válčící ostrov, kde dospělí nutí sirotky, aby se přidali do jejich řad, nebo zemřeli.

Je to jako kouzelný Súdán. Nechte své každodenní starosti za sebou, když cestujete do Země Nezemě, a vyměňte je za vážnější starosti, jako třeba upálení zaživa… Upalte je u kůlu. …utopení mořskými vílami… Jenom jsme se ji pokoušely utopit.

…nebo proříznutí hrdla piráty. Přidejte se ke Ztraceným chlapcům, chlapecké skupině furries bez matek, kteří žijí pod stromem, který se zjevně ještě používá k oběšení lidí. Strom oběšenců. Toto je příběh pro děti, že jo? Chcete slyšet, jak jsem Hookovi uřízl ruku a hodil ji krokodýlovi? Podívejte se na tento kouzelný svět skrze oči dětí Darlingů, třech drahých dětí, které vyrostly v pořádku, i když je vychovával pes, zůstávaly samy doma a žily s tímto zuřivým alkoholikem, který jim není vůbec podobný, ale rozhodně se podobají Petru Panovi a jejich mamka na něj věří.

Paní Darlingová věřila, že Petr Pan byl duchem mládí. Jen konstatuji. Proti Petrovu vílímu diktátorství je kapitán James Hook, muž, který se vzdal pirátství, aby všechnu svou energii zaměřil na zabití dítěte, a když se mu to nepodaří, vylije si svůj impotentní hněv na svém partnerovi Smeem nebo na komkoliv.

To toho chlápka právě zabil? Ale není to všechno jenom temnota, násilí a oidipovské komplexy… Můžeš být naše matka. Myslím, že ti dám pusu. …je tu také spousta sexismu. Pohni sebou, holka. Žárlivá ženská může být zmanipulována do čehokoliv. - Holky moc mluví.

- Ano. Ale koho zajímá sexismus, protože Disney to vynahradí spoustou rolí pro indiány. Howhg. Tuhle část si ani nepamatuju. Tohle je fakt špatný. Jdeme bojovat s rudochy, s rudochy, s rudochy. Dobře, stačí. Co dělá rudocha rudým? Stačí.

Přestaňte. Ti rudoši znají tento ostrov. Pusťte jiný Disney film. No tak tady nebudou žádné potíže. Tenhle ne. My jsme siamské, račte znát. Tenhle neukazujte, ukažte jiný. Víte, to všechno jsem taky viděl.

Tenhle je o tolik horší. Tyhle jsou všechny o tolik horší, než si pamatuju, jdeme na Hrají, jdeme na Hrají! Hrají: Pubertální matka, Link, Twerkerbell, Buster Bluth, Fotbalový tým z Washingtonu DC, Smee Zissou a pár malých mořských víl.

Disneyho Michael Jackson Takže se jmenoval Hook před tím, než mu Petr usekl ruku? A já si myslel, že Scar měl příhodné zlounské jméno. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář