PixelyUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:98
Počet zobrazení:8 606

Od studia s průměrným hodnocením 20 % na Rotten Tomatoes, přichází film s retro herní zápletkou, který mohl být doceala fajn, dokud na něj nevztáhl pracky... Adam Sandler!

Poznámky: 
Barnes & Noble je online knihkupectví. Unstable = labilní.
Josh Gad mluvil sněhuláka Olafa v Ledovém království. No-laf = no laugh = bez usmání.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Od studia, kterému kritici dávají v recenzích 20 %, přichází film, který dokazuje, že ani legrační zápletka, dobrý režisér a Peter Dinklage nás nezachrání před Adamem Sandlerem. Někdo je tu důležitější. PIXELY Na vtipný Sandlerův film jsme čekali od... hm... Velkej táta byl fajn, možná Píseň pro nevěstu?

Určitě něco před Malým Nickym. Musím jí pomoct. Musím pomoct tátovi. Fujtajbl. Připravte se na YouTube video natažené do filmové stopáže, které odstartovalo sázkařskou válku, kterou Adam Sandler vyhrál a Amerika prohrála. Sledujte, co se stane, když Sandler dostane do ruky videohru s lidmi, v níž tři nevtipná dospělá děcka oprašují hráčské dovednosti, protože vojáci nepoznají jednoduché vzorce. - Musíte střílet ve vzorci!

- Já ten vzorec neznám! A Kevin James je blbý tlustý prezident. Zklidni se, Travolto! Protrpte Sandlerův poslední počin, než se procpal na hlavní stránku Netflixu. ve kterém dělá totéž co v Billy Madisonovi. A jeho jediný vtip je přirovnávání lidí ke známým postavám. Gandalf a Harry Potter. - Díky, Generále Zode. Zac Efron. - Chlape, jen říkáš něčí jména. Co to děláme?

Už jsme staří a je to nechutný. Ale neštěstí nechodí nikdy samo, proto má s sebou svou starou partu. Moment, to není Rob Schneider. Peter Dinklage? Co ten tady dělá? Adame, klidně si stůj za hovno, ale Tyriona do toho netahej. Sledujte, jak vám místo lůzra, který sbalí kost, na kterou nemá, představí tři lůzry a kosti, na které nemají. - Sandler stalkuje vdanou šéfku... - Pěkně voníš. Dinklage si dá trojku s Williamsovou a Stewartovou. Martha-Serena sendvič.

A Josh Gad promění Qberta v ženskou, kterou může ojet, ale stejně pak mají Qbertí mimina? Cože?! Komu na tom záleží? Tvůrcům asi ne! Tak si užijte film pro lidi dost staré na retro videohry, ale dost mladé na to, aby jim přišlo vtipné tohle: - "Kdyby byla skutečná", napsal Ludlow Lamonsoff. - Prodej to Barnes & Unstable. Takže pro nikoho. I když měl ingredience na docela fajn biják, totálně to zabil placenou reklamou.

Trapnými vtipy. - Můj druhý nejoblíbenější prezident, Obama je boží! - A svou přítomností. Hrají: Nebudou se ti smát, Paul Blart šel srát, Lannister musel splatit svůj dluh, Ne-směšňulák, Jar-Jar-blinkal, a krychličky. PRDĚLI Možná to vypadá, že tu Sean Bean neumřel... ale podívejte se mu do očí.

Uvnitř je mrtvý.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sean Bean neumřel. No, to bylo po........ no dobře, poprvé možná ne, ale moc často se to nestává. :D Docela by mě teď zajímalo, jaký má ten poměr filmů, kde neumře vůči těm, kde umře, jestli opravdu jeho postavy umírají ve většině z nich. :)

60

Odpovědět

Je na to jednoduché pravdilo: Sean Bean umřel = dobrej film (třeba Ronin, Pán prstenů, Equilibrium, Game of Thrones), Sean bean neumřel = špatnej film (třeba Pixely, Jupiter vychází, Tajemný let, Lovci pokladů, Trója). :)

140

Odpovědět

+hAnkoV jednom starším upřímném traileru dokonce říká "je to tak špatný film, že ani nedokázali zabít Seana Beana"

70

Odpovědět

+SkirataTo je myslím právě u Jupiter Ascending. :D

10

Odpovědět

Sean Bean a Bela Lugosi sdílí první místo s 0,32 smrtí/film, následuje Mickey Rourke a John Hurt s 0,31 s/f a na třetím místě je Vincent Price a Cary-Hiroyuki Tagawa s 0,28 s/f. Mimochodem Kenny ze South Parku má 0,38 smrtí/epizoda.

100

Odpovědět

+TaanA kdyby Kennyho úmrtí počítali jen za 5 prvních sezón, tak by měl téměř jedno úmrtí na epizodu. :D

40

Odpovědět

Prosím o upřímný trailer na Konga.

20

Odpovědět

Bereme jednotlivé díly v pořadí, v jakém vyšly na YouTube, abychom na některý díl nezapomněli (většinou, pokud výjimečně nevytáhneme předem nějaké speciály). Aktuálně pracujeme na 7. řadě a Kong bude nejspíš zařazený do playlistu 9. řady, který ještě není na kanálu ScreenJunkies vytvořený. Takže dřív či později se k němu dostaneme. :)

40

Odpovědět

+hAnkoDěkuji

00

Odpovědět

Dal bych 4 hvězdičky, ale ten film je tak hroznej, že si ani ten trailer žádnou nezaslouží :D

31

Odpovědět

0:10 - chybí mezera před procenty
0:17 - nezachrání

Šotci se vloudili :)

30

Odpovědět

Díky, opraveno. :)

00