Predátor: EvoluceUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:40
Počet zobrazení:4 906
Tentokrát zjistíme, co si vlastně Hlas Upřímných trailerů myslí o pokračování kultovního filmu Predátor.

Přepis titulků

Teď když franšízu Terminátora dostali až na dno a franšíza Vetřelců je na přístrojích… Použiju prsty. …franšízu Predátora vyhrabou z hrobu, opráší a rozmlátí jí tvář. Predátor: Evoluce Líbilo se vám ostré zaměření a intenzita toho prvního a jediného dobrého? Tak to máte blbý, protože tohle je film o týmu vyděděnců, které honí mimozemšťan, a predátorovi, který bojuje proti svým vlastním lidem, aby zachránil Zemi, a nečekaných darech autistického kluka a cestě jednoho vojáka za očištěním svého jména a bioložce, která odhaluje tajemství predátorsko-lidské evoluce zároveň.

V tomto nepořádném zmatku, který jen tak tak drží dohromady dialog napsaný postavou Shana Blacka z prvního dílu. Víš co, chtěl bych trochu k*ndy. Sežer k*ndu.

Ty máš ale velkou k*ndu. Ty mi říkáš k*ndo, ale nikdo mi neříká k*ndo, takže. Seznamte se s blázny: vyvrženými vojáky zbavenými hodností a všech vlastností kromě jedné, je tu Thomas Jane, který hraje muže s filmovou verzí Touretta… K*rva, sakra! …Keegane, přestaň dělat „tvoje máma“ vtipy… Jak uděláte obřízku bezdomovci?

Kopnete mámu do brady. Kdyby byla vagína tvojí matky videohra, byla by označena V jako pro všechny. …chlápek z filmu Moonlight, co mumlá přes cigaretu, Theon Greyjoy, který hledá důvod, proč v tom filmu být, a záporák z Logana v hvězdném obratu jako generický voják s velmi elastickým zadkem. Dají se dohromady s Olivií Munn, bioložkou, jejíž bojový trénink se najednou objeví, protože její úvodní scéna v sobě měla skutečného predátora, a všichni budou bojovat se zlým Sterlingem K. Brownem, který tu je, aby nakopával zadky a žvýkal žvýkačky.

A už mu došly… Už mu došly… Už mu… Už… Dobře, asi je tu jen, aby žvýkal žvýkačky a zemřel. Predátor je zpět, aby nás všechny zachránil… Takže tohle je jeho dar lidstvu. …nebo ne, je to nejasné.

A tentokrát musí nejlepší lovec vesmíru čelit svému nejnebezpečnějšímu nepříteli od Dutche: Zvětšení. Fantasy světa. - Dredy, co jsou zač? - Nevím, možná nějaké senzory? Za účelem. Cože? Franšízování.

Víš, jak jsem říkala, že berou lidem páteře? Myslím, že jim jde o hybridizaci. Hej, lidi? „Vetřelci loví drsňáky“ nám stačí. Návrh ve třech slovech. Hotovo. Takže pokud chcete zoufalé bitvy, opravdu šokující masakr… …a nesmrtelné hlášky, podívejte se na originál… Zůstaň.

…protože to jediné, co tady loví, zabíjí a nechávají si jako trofej, je váš čas. Ty jsi ale ošklivej zk*rvy… Hrají: GI Schmoe, Žvejk, Malý Sheldon, X-Wing @aliciousness, Západní státní univerzita v Missouri, Dr.

Drsná Dáma Holka, Ph.D., Ty vs. Predátor, o kterém říkala, že si s ním nemáš dělat starosti, Drtič otupění, Durotan, Tohle je hloupý a Ta věc o tom, že psi vypadají jako jejich páníčci. Obecenstvo vs. Predátor Hulk, Vetřelec, Věc, Já, legenda, Moucha, Krotitelé duchů, tenhle film.

Proč má každá nerdovská franšíza zlé psy? Nemůže mít monstrum zlou želvu? Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tento film len dopadol tak, ako dopadol prvý pokus ligy spravedlnosti. Proste toto sú štúdiové verzie plné pretáčania a strihu.

32

Odpovědět

na reddit unikl původní scénář (dneska bohužel zůstal jen přepis) a ten film byl pořád dementní. Trochu méně ale pořád dost.

00