Protivný sprostý holkyUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:51
Počet zobrazení:5 432
V tomto díle se Hlas Upřímných trailerů podívá na to nejlepší, co nám začátek 21. století dal.

Přepis titulků

Od vaší bezproblémové oblíbenkyně, Tiny Fey, od vaší trošku problémové oblíbenkyně, Tiny Fey… Za sto let od teď lidé uvidí mou práci a pomyslí si: „Wow, to je fakt docela rasistické.“ …přichází nemilosrdný příběh nesmyslné krutosti, plný nešťastných puberťáků lapených v pekle, které si sami vytvořili. V podstatě je to ten nejupřímnější film o střední. Protivný sprostý holky Posuň se, Snídaňový klube.

Papá, Bezmocná. A kdo říkal, že s náma můžete sedět, netflixačky? Protože je čas na jeden z nejlepších středoškolských filmů ze začátku 2000s. Vlastně vůbec jedna z nejlepších věcí z 2000s, ale to toho moc neříká. Prostě nebudeme o téhle dekádě nostalgičtí, jo? Věřte nám. Ještě před tím, než Lohan dělala reality show, popová alba a objevovala se na soudech, a před tím, než Rachel McAdams dělala do Strange, byly v Protivných sprostých holkách, té nejvtipnější komedii, která kdy byla udělaná podle knihy s radami pro rodiče, v této vtipné satiře, kterou můžete chápat buď jako žádost, aby na sebe děvčata byla milejší, nebo návod pro budoucí sociopaty, ale fakt by potřeboval upravit, jako, jak mám zničit tu blbku, která urážela Jungkookovu fancam?

Prosím o radu.

Vítejte v jedné z nejvíce rasově segregovaných středních škol v Illinoisu. Asijští nerdi, hustí Asiati, nepřívětiví černošští hezouni. Kde jsou populární holky kruté… Proboha, Karen, ty jsi tak hloupá! …nepopulární holky jsou mstivé a manipulativní… Obrátili jsme proti ní její nejky a místo krému na obličej jsme ti dali na nohy. Učitelé jsou podle zákona násilníci…

Ha ha? A řidiči autobusů chtějí děcka vážně dostat do školy včas. Strč si to přímo do svého chlupatého… Do této džungle je hozena Cady, je z Afriky… Právě jsem se přistěhovala z Afriky. Ze které země? Však víte, z Afriky, zmlkněte. Neví o základních věcech, jako je móda, party nebo Afroameričané. - Jumbo! - Co? Protože ji doma učili rodiče z Uteč.

Tohle je váza plodnosti kmene Ndebele. Volil bych Obamu potřetí, kdybych mohl. Sledujte, jak Cady naverbuje svého gay kamaráda a kamarádku, kterou děsí, že by si lidé mysleli, že je lesba… - Není moje chyba, že jsi do mě zamilovaná, nebo co. - Cože? - Ne, to neudělala. …aby infiltrovala populární partu známou jako Plastičky, skupinu Abercrombie & M*chy, kterou vede Regina George, která je tak protivná, že vás nebude zajímat, když hrdinové podněcují její PPP.

Jím pouze jídla s méně než 30 % kalorií z tuku. Vážně chci shodit asi 1,5 kila. Říká se tomu South Beach Vyplavení Tuku a 72 hodin piješ jenom brusinkový džus. Karen Smith, druhá nejhloupější rosnička z filmu z roku 2004. A je tu 30% šance, že už prší. A 38° na Blízkém východě. A Gretchen Wieners, která ironicky není tou, která se líbala s párkem v rohlíku. Líbala se s párkem v rohlíku?

Panebože, to bylo jenom jednou! Společně budou tyto Von Vévodkyně plánovat, aby zůstaly populárními, v ďábelské zápletce, aby… to je vlastně všechno. Ale před lety napsaly pár hnusných věcí do soukromého deníku, takže… obludy. Následujte Cadyn nepříjemně skutečný vývoj z hodné, střízlivé holky v nekontrolovatelnou párty holku, když ukradne kluka tak milého, že s Reginou chodil dvakrát, zatknou kvůli ní učitelku… Beztak prodává drogy, aby zaplatila svůj ubohý rozvod.

…a podnítí vzpouru, ale není to nic, co by jedna omluva a odpoledne plné pádů důvěry nespravilo. Vidíte? Teď jsou všichni kamarádi se všema. Je to pořád plné partiček, jen se změnili členové. Aspoň můžou zabít ty, kteří jsou moc mocní. Tak se znovu koukněte na jeden z nejlépe citovatelných filmů všech dob… Krutý. Přestaň pořád říkat, že je to síla.

Tohle není síla. Ty jedeš, Glene Coco! …který se spoléhá na sílu velkých budoucích hvězd a správný počet lidí z SNL, kteří jistí film s moudrým a trvalým poselstvím. Matika je pro žabaře. - Asi se přidám k matletům. - Ne. - Ne, ne, ne. - Matleti? - Předstírala jsem, že mi nejde matika, abys mi pomohl. Nešla jsem k těm blbým matletům.

Jsem matlet, takže být nerdem je odvozené. - Nemůžeš k matletům, je to společenská sebevražda. - Díky, Damiane. Hrají: Cadybird, Regina, náctiletá m*cha, Testový citron, Ředitel vzdělávání, Steven Bobek, Matka k nepřežití, Je to síla, Amanda Pacapusu, Lesba Caplan, Velký kámoš gay, Rivernuda, Ty plus já rovná se my a komentáře z YouTube.

…bezcenná malá mrška.

…tlustá panna… …lesba… Někdo to rád blond Dawn Schweitzer má obří prdel? Kdo by tohle napsal? Cardi B a Megan Thee Stalion, ale to jen hádám. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

na protivne sproste holky platí jedno.... jedna po pisku a budú kludne :D

28

Odpovědět

Lepšie je autobusom do pysku. A nauč sa gramatiku.

14

Odpovědět

+fiejifejislovaci maji taky gramatiku ???

73

Odpovědět

+WQEARGCFDHVnemáme, nwm čo si vymýšľa

82

Odpovědět

Hele, ten překlad je fakt dobrý a respektuji, že autor nevycházel z překladů ve filmu, přesto by myslím bylo lepší, kdyby nechal "Plastics" jako "Plastics". Do češtiny to nikdy přeloženo nebylo, jen bylo vynecháno "the", a "Plastičky" působí trochu uměle, jakože překlad za každou cenu.

Jinak Mean Girls patří skutečně mezi jedny z nejlepších komedií, hlavně díky svému psychologickému přesahu. Scéna v jídelně, v které se Cady seznámí s Reginou, patří ke geniálním scénám filmografie. Ale s tou Afrikou je to svatá pravda xD

81