Robin Hood (2018)Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:64
Počet zobrazení:6 864

Je tu další příběh o Robinu Hoodovi. Projde u Hlasu Upřímných trailerů?

Přepis titulků

Od studia, které zkombinovalo sexy herce a lukostřelbu a vytvořilo úspěšný fenomén, přichází film, který kombinuje sexy herce a lukostřelbu a taky tvoří film. Robin Hood Robin Hood už byl Flynn, liška, měkoučký, vtipný a špatný. Nyní se vrací s úplně novým zvratem, tentokrát ho hraje ten týpek z Kingsmana, který se vám líbí a... ne, to je všechno. Připoutejte se, když si to tento princ lupičů rozdá se šerifem z Nottinghamu, kterého hraje nynější MVP hrozivých zloduchů, Ben Mendelsohn.

Dostaňte mě skrz ten zatracený oheň! Ven! Spálím jejich zasrané slumy na popel! Teď tě uvařím ve tvých vlastních chcankách. Ale Robin... Jsem Rob. ...omlouvám se, Rob má zálohu, třeba John Jamieho Foxxe, který se jmenuje John jenom proto, že cizí jména jsou těžká.

- Yahya Ibm Umar. - Yoghiab.... Yaghibn... Yakhn... Prosím, už stačí. Páter Tuck, který si myslí, že je ve verzi s Melem Brooksem. Byl tu další malý incident. Nebo Will Scarlet, který tu taky je, a Marian, žena, se kterou se Robin chce točit do konce života. Víte, je spousta zbojníků, kteří se do filmů nikdy nedostali. Je tu Gilbert Whitehand, Scotchman, a kde jsou fanoušci Reynolda Greenleafa?

No tak, aspoň někdo? Jsem úplně sám. Cestujte do úplně nového Nottinghamu, který je zasazen do Nordstrom éry Anglie, kde jsou samostříly rychlopalné kulomety a lučištníci se potulují kolem jako Seal Team 6, ale když zapomenete, co si myslíte, že víte... Zapomeňte, co si myslíte, že víte. ...jo, to jsem zrovna řekl.

Je tu spousta věcí, které znáte z předchozích filmů o Robinovi: třeba to, že Robin má hustého černého přítele, že je Robin zneuctěný lord, že zloun má šíleného poskoka a v pozadí číhá děsivá náboženská postava. Budeme mít absolutní moc. Pokud to chcete jistě, najměte si čarodějku, já jsem jenom kuchařka. Řekli jste mi, abych zapomněl všechno, co vím, protože jste věděli, co vím, a věděli jste, že nemáte nic nového?

Právě jste nahradili, co vím, verzí toho, co jsem už věděl, kterou bych chtěl zapomenout, víte? Ale toto není pouze nudná kopie každého filmu o Robinu Hoodovi, který jste viděli. Je to zároveň nejhorší verze Batmana, kterou jste viděli. Kde je? Kam šel? Protože tento Robin je také bohatý mladý muž, který trénoval ve vzdálené zemi a vrátil se domů, aby bojoval s bezprávím jako maskovaný strážce, pomáhá své přítelkyni, sociální aktivistce, ochránit slumy, narazí na problémy se skrytou identitou v milostném životě...

Tohle je tvoje maska. To Loxley je převlek. ...podnítí utlačované obyvatelstvo, aby povstalo proti zlounovi a překroutí hodného chlápka, co chodí s jeho ex, do nějaké dvojí tváře. No tak, dokonce kradou i z Arrowa od CW. Je to Hood! Našli jsme na místě činu šípy, to je důkaz, že tam Hood byl.

A to je seriál o lučištníkovi, který už tak kradl od Batmana. Lorde Loxley, zklamal jste tuto franšízu. Takže zamiřte s tímto filmem, který chtěl začít sérii a minul, protože stvořil fantasy svět, který naplnil nudným příběhem, čímž dospěl k jednomu z největších propadáků roku 2018, což nejspíš zabrzdí těch dalších šest filmů o Robinu Hoodovi, které se vyvíjely. Počkat, sedm? Margot Robbie je panna Marian?

Co je sakra Princ z Aragonu? Robin Hood 2058? Dobře, na Robina Hooda 2058 bych se určitě podíval. Hrají: Kluk a šípy, Bereme prachy! Pro ty v nouzi! Alexandria Ocasio-Korzetová, Dva odstíny tváře, Alan Blbeček, Sjezd Páterů a padající maska Robina Hooda.

Jak jsi věděla, že jsem to já? Nebylo to těžké. Štípnutý příběh Robina Hooda Víte, jak hloupý ten film je? Ani jsme nezmínili, jak Robin Hood otevře dveře ve svém obřím hradě, aby převzal povolávací rozkaz na křížovou výpravu.

Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Alan Prickman? 😁

00

Odpovědět

Film jsem si pustil neboť jsem si mysle, že to bude něco jako King Arthur: Legend of the Sword, nebylo.

20

Odpovědět

Herecké obsazení nebylo tak špatné, ale film jako celek je odpad.

00

Odpovědět

Tohle nekoho jeste porad bavi? Jako rly?

26

Odpovědět

Je několik věcí, které nesnáším... Každý další remake Robina Hooda, Tří mušketýrů, Krále Artuše a Drákuly. Myslím, že toho už bylo dost. Zrovna Robin Hood měl skončit u verze Mela Brookse.

140

Odpovědět

Ridley Scott 2010 celkom epicky natočil jeho origin...

02

Odpovědět

Náhodou me se Robin Hood s Russell Crowem líbil :D

131

Odpovědět

Vtip je v tom, že člověk si musel odmyslet toho "Robina Hooda" a pak to byl celkem dobrý film ze středověku. Ale ne o Robinovi! Bída všech verzí Robina Hooda je, že do zajímavé legendy, která je plná skvělých příběhu, montují sračky, co tam nepatří (černýho pomocníka, potřhlou čarodejnici apod.). Možná nejvěrnější Robin Hood je pak paradoxně ten nejméně známý film, skoro s televizní produkcí: myslím tím Robin Hood z roku 1991 (https://www.csfd.cz/film/12640-robin-hood/prehled/). Patrick Bergin a Uma Thurman v příběhu, který má hlavu a patu a legendu popisuje nejvěrněji.

10

Odpovědět

film jsem bohužel viděl :o(

130

Odpovědět

Ani ja som ho nevidel. Ono keď nechcú ľudia ten film ukradnúť ani na torrentoch, tak to už aj niečo o ňom hovorí.

21

Odpovědět

+Kill kamikatzeNBPíše viděl, sleponi.

42