Rolničky, kam se podívášUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:6 354
Začíná adventní období a s ním přichází i první letošní Upřímný trailer o vánočním filmu, tentokrát je to klasika se Schwarzeneggerem Rolničky, kam se podíváš.

Přepis titulků

Tento díl vám přináší Nikdy se nevzdávej, dokument o Galaxy Questu, více se dozvíte na Fandom.link/NeverSurrender. Život je krásný dokazuje, že každý má význam, Sám doma nám ukázal, proč bychom neměli brát rodinu jako samozřejmost, ale jeden sváteční film nás naučí, že Vánoce ze všech dělají hovada. Rolničky, kam se podíváš Jste připraveni na schwarzeneggerovskou komedii? Nebojte, je stejně tak násilná jako jeho ostatní věci.

Hraje Howarda Langstona, normálního, rakouského, posilujícího krále matrací. Jste můj nejlepší zákazník. Když jeho opomíjený syn chce speciální hračku k Vánocům, Howard za sebou zanechá cestu zkázy, aby si koupil lásku svého syna za každou cenu. Ať už to znamená lhát manželce do obličeje... Mám tu figurku Turbo Mana. ...chytnout dítě za obličej... Blázne!

...nebo praštit zvíře do obličeje. Ty sis začal. Stačilo by změnit hudbu a přidat trošku krve a byl by to úplný masakr. Je to jenom neškodný vánoční balíček. Sledujte šílený závod o to získat limitovanou edici hračky ve světě bez smartphonů a eBaye, kde jste neustále nuceni bavit se s dalšími lidmi. Jako je třeba jediná další světová hvězda na Arnieho úrovni v '96, Sinbad.

Hraje jeho soka, sociopata Myrona, pošťáka-alkoholika, který do konce provede tolik napadení, únosů a zločinů, že víte, že to jsou jeho poslední Vánoce na svobodě. Veselé Vánoce! Wow. Promiň, kluku, to půjde do skladu s důkazy. Možná má jeden z poldů též syna, co ho nenávidí. Jsou v tomto filmu nějaké spásné postavy?

Ne. Jeho žena je hádavé klišé... Kde jsi? Máš zdání, kolik je hodin? Prosím, řekni mi, že jsi nezapomněl tu panenku. Teď do kanceláře snad nejdeš. K čertu s tebou, Howarde. ...soused, Phil Hartman, pokoj jeho duši, si brázdí cestu přes všechny mamky v okolí a Santa?

Santa je lež, je to jen banda bývalých vězňů, co prodává padělky hraček ze skladu. Dokonce chcete praštit i Chrise Parnella a to ho máte rádi. Takže si užijte vánoční film, který má tento svátek tak málo rád, že ho ukážou až po titulcích. Můžeme jenom doufat, že je to satira na komerčnost, protože vám ukazuje 80 minut temné, zlovolné strany kapitalismu, který nás mění ve zvířata, a přesně 1 minutu nám připomíná, že rodina byla tím pravým darem celou dobu.

Možná to více prozkoumají v pokračování. Zabijte to! Upalte to! Hrají: Ty brýle! Ty nic nedělají! Sin-bad v tomto filmu, Ahoj, já jsem Phil Hartman, možná si mě pamatujete z filmů, jako je Seržant Bilko, Nabitá zbraň 1 a Amazonky na Měsíci, Hrozba fandomu, OK, boostere, Howarde?

Howarde?! Ještě horší Santa a moderní fandom. Nenávidíme tě! Poslední akční figurka Myslím, že už mi to jde!

Jsem tak rád, že Iron Mana neudělali v devadesátkách. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář