Rudolf s červeným nosem (1964)Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:43
Počet zobrazení:5 020

V tomto díle Upřímných trailerů nám představí starou vánoční klasiku, film o sobovi Rudolfovi s červeným nosem.

Přepis titulků

Od Disneyho vánočních speciálů přichází sváteční klasika, která nutí celou rodinu říct: "Tenhle film je o hodně divnější, než si ho pamatuju." Ať je zubař kdokoliv, doufám, že jednou budeš ten nejlepší. Rudolf s červeným nosem Připravte se na jízdu sáněmi založenou na slavné písničce o Rudolfovi, plnou dalších méně chytlavých písniček. Jsme Santovi skřítci, plníme Santovy poličky. Ale protože je to Rudolfův příběh, napadlo nás, že zazpíváme tu slavnou koledu, ale budeme upřímní o tom, co se v tom filmu vlastně stalo.

Znáte Dashera a Dancera a Prancera a Vixen, ale neznáte Kouče nebo Clarice nebo tohoto dřevorubce. Koho? Jak ukazuje tento film, je to mnohem divnější, než si myslíš. Počkat, já ne... Tento předpubertální sob měl neonový, pískající nos. A když ho vidí někdo jiný, vybuchne jim jejich malý mozeček.

Všichni ostatní sobi se k němu chovají, jako by měl mor. Žádná moje laň nemůže být viděna s červenonosým sobem. Pošlou ho do vyhnanství, protože Santa je pořádně naštvaný. Donnere, měl by ses za sebe stydět. Potom jeden ze Santových skřítčích otroků odejde ze své vyčerpávající práce. Jednou z něj bude zubař, což je očividně znamení, že je gay. Pojď sem, otevři pusu. Venku ve zmrzlé pustině, narazí na tohoto blázna.

Koho? Ten jim pomůže bojovat s yettim, zatímco zvláštně olizuje svoje nářadí. Tahle skupina bláznů uteče na Ostrov Zmetkových Hraček, které vede král Moonraiser. Dobře, počkejte. Musím vás zastavit. Tohle je šílený, nic z toho není z té vánoční koledy. Je to bláznivá náplň, změnili jste jednoduchý příběh na Pána prstenů pro děti na LSD.

Nedělejte to! Neopovažujte se to začít zpívat! Pak sněží na Vánoce tak hustě, že Santa nic nevidí. Použijí Rudolfa kvůli jeho světlu a předstírají, že jsou ten večer přátelé. Poučení tohoto příběhu je, že být jiný je špatně, pokud není tvoje porucha užitečná, ty jo, tenhle film je fakt smutný. Promiňte Rankine a Bassi. Hrají: Ten nos zná laňku, Sněhulák Fauxsty, Malý Ferrel, Yukon, hipster s červeným vousem, Lví král, a My, Sněžný muž, vám přejeme veselé Vánoce!

Pubertální, mutantní, červenonosý sob. Aspoň tu písničku protáhli jenom na hodinový speciál.

Neposlali ho do doby dinosaurů, aby zachránil Nový rok nebo tak. Prší sluneční svit. Ale no tak! Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

what i have just seen? wtf!

00