Scott Pilgrim proti zbytku světaUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:91
Počet zobrazení:7 932

V dnešním díle probere hlas Upřímných trailerů Scotta Pilgrima proti zbytku světa, akční film z roku 2010.

Přepis titulků

No tak dobře. Ale jenom proto, že je Valentýn a my vás máme rádi, jasný? Od režiséra trilogie Cornetto a nespecifikovaného množství Ant-mana přichází nejlepší film s tematikou videoher od Čaroděje. Miluju mocnou rukavici. Je přísná. Scott Pilgrim proti zbytku světa. Připravte se na film, kterého jste se nemohli dočkat, ale nepodpořili jste ho.

V této kultovní klasice naplněné spoustou rvaček... a směšné vizuální komedii si skoro nevšimnete, že všechny postavy jsou příšerní lidé a patří do koše. - Kdyby měl tvůj život tvář, dala bych mu pěstí. - Jo. Počkat, cože? Jako vážně, jsou to hrozní lidé. Kromě Knives, Knives mám rád. Seznamte se se sbírkou hipsterských klišé ze začátku 21.

století známou pod jménem Scott Pilgrim. Je to nezaměstnaný hudebník, který žije naproti svým rodičům, nakupuje v Goodwillu, je sexuálně nevyhraněný a na všechno si stěžuje. Tohle bude na nic. Úplně na všechno. - Víš, co je fakt na nic? - Co? - Všechno. Když potká nesvázanou sbírku výstředností a barev na vlasy zvanou Ramona Flowers, Barvím si vlasy každý týden a půl, zvykni si.

Scott ji vyhraje jako nějakou lidskou sexuální trofej tím, že zabíjí lidi, podvádí svou přítelkyni a je šílenej tupec. Podvedl jsem tě, obě jsem vás podvedl. Jeho opak je vážně hodnej kluk. - Zopákneme si to příští týden? - Jasně. Je to fakt milej kluk. Ponořte se do dvouhodinového splněného snu všech nerdů, kde kluk bez jakékoli osobnosti, s tváří batolete a tělem protáhnutého batolete spí se spoustou holek.

- Co s Lisou? - To bylo nedorozumění. - Co Hollie? - Bylo to jinak, než to vypadalo. - A co když jsi odkopl Kim... - S Kim jsme v pohodě. Nakope prdel Kapitánu Amerikovi, uorgasmuje lesbu k smrti a hraje DDR s nezletilými asijskými školačkami, které jsou jím posedlé. Není divu, že internet tenhle film miluje. Zažijte definici věty: Forma je důležitější než obsah. Ale když dělá tu formu Edgar Wright, tak na tom nezáleží.

V úžasu se dívejte, jak míchá 8bitovou animaci s akcí. Skvěle vytváří scény přesně jako z komiksu a schovává eastereggs, kterých je tolik, kolik ex-přítelů. To vše ústí ve film, který vypadá jako videohra... kterou hraje někdo jiný. Takže se připoutejte na cestu původních mileniálů k dospělosti, která končí tak, že dospěje a vybere si holku, se kterou měl být celou dobu. Počkejte, oni ten konec nepoužili?

Oni to natočili znovu, aby skončil s Ramonou? Proč? Jaký smysl to teda mělo? Buďte žárliví a násilničtí a hoňte se za toxickým vztahem, i když vám pravá láska kouká přímo do očí? Já ty mladý nechápu. Hrají: Připravit, hráč jedna! Šílená pixelová holka snů Bojovníci Kung Fu Divnej Hawk, profesionální skater Veganský Vegeta Tamta?

Jděte si vedle! Hipsterský Kilgrave Povinný nejlepší kamarád gay A #nevášasijskýparťák Pouliční fňukny 2: Turbo Je to sranda, ale ten komiks je o hodně lepší než film.

Je to dobrý, ale ten komiks je lepší než film. Ale ne, jsem tenhle chlápek. Odebírejte nás pro další Upřímné trailery. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ten film jsem ani nedokoukal,strasna blbost

010

Odpovědět

s****a fil

123

Odpovědět

top snímek

151

Odpovědět

Absolutne bez jakehokoliv vtipneho napadu. Nezasmal jsem se ani jednou. Doslova. ANI-JEDNOU. Celkove frajer mi prijde dost vyhorelej. Mel by se na to bud vysrat a nebo si najit nekoho, kdo mu to bude psat a on akorat vyuzije svuj hlas.

522

Odpovědět

lol, dávno mu to už někdo píše

210

Odpovědět

Tyve, takhle to funguje už několik let :D Banda týpků mu napíše scénář, pošlou mu ho a on to nadabuje, ezy :)

81

Odpovědět

A já ten film miluju

445