SkálaUpřímné trailery

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 100
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:6 345
Na řadě je další letní trhák, co si bude Hlas Upřímných trailerů myslet o Skále?

Přepis titulků

Toto léto budeme upřímní o letních trhácích minulých i nynějších, je to léto s trháky Upřímných trailerů. Od Disneyho a Michaela Baye z Criterion Collection přichází Nejlepší zmínka názvu ve filmu: divize Nicka Cage. …zběsilost v srdci… Vítejte v Con Air. Chtěl bych ho vidět tváří v tvář. Vítejte na skále.

Sakra jo. Skála Alcatraz obsadili teroristé a San Francisco už mají na mušce. Jediný způsob, jak teď zastavit nebezpečně nestabilní chemickou zbraň, je použít chemicky nestabilního nebezpečného muže. Já chci jenom najít nějaké rakety. Seznamte se se Stanleyem Goodspeedem. Je to ustrašený malý ňouma / tvrďácký závislák na adrenalinu / fanoušek Beatles, jehož hlavní hláška je…

písnička Eltona Johna? Ty jsi rakeťák. Ale nebojte se, tato iracionální postava dává naprostý smysl, protože ji hraje Nick Cage z 90. let. Co kdybychom přestali se zdvořilostmi, debílku? I když je to jenom proto, že nezvládli sehnat… Arnolda Schwarzeneggera? Cože? To už vůbec nedává smysl. Jak ve jménu Diovy řitě?

Jak ve jménu Diovy řitě? Jo, prostě to nefunguje. Aby zabrali skálu, potřebují muže, který ji zná skrznaskrz, od ohnivých pastí jako z Mega Mana až po složitý systém kanálů vespod, což se v té době zdálo hloupé, dokud nezjistili, že jsou skutečné, 20 let po tom, co vyšel film. Na pomoc přijde Mason, John Mason, muž, který vyžaduje, abyste sklapli a poslouchali, když mluví, protože ke každému slovu přidává š.

…z letectvaš Jejího Velišenstva, vyšloužilý, šamozřejmě. Společně půjdou proti zběhlému generálovi Franku Hummelovi, válečnému hrdinovi v důchodu, který na tohle začíná být až moc měkký. Musíte říct své učitelce, že se musíte hned vrátit na loď a pak domů. Jste drženi proti své vůli, za to se vám omlouvám. Nikdo tu nemusí umřít. Nejsem připravený je zabít. Nehodlám zabít 80 000 nevinných lidí, myslíte si, že jsem se zbláznil?

Mise skončila. Jak tento milý starší muž přežil Vietnam? A každý je podpořen tvrďáckými postavami herců, kteří budou vypadat hustě a řeknou pár slov. Co máš? Zasranou vodní pistolku? Sakra dobře víš, že tenhle rozkaz vydat nemůžu. Chci své zasrané peníze! Tihle chlapi?

To jsou moji Avengeři. Připravte se na to, jak Michael Bay změní Bay Area na oblast Baye se svými příznačnými výbuchy, fetišem k americké armádě a láskou k atletům na vozíčku. Hm, toho jsem si ještě nevšiml. Protože tento film o nerdovi do chemie a starém špionovi, kteří všechno zachrání, začne až po celém akčním filmu o tom, jak se dají dohromady, ve filmu s tolika dobře režírovanými akčními scénami, až se odvážíte zeptat: „Tak takhle vypadá dobrý film od Michaela Baye?“ A na tuto otázku odpovídáme: „Ano.“ Vlastně všechno to nejlepší od Baye se točí kolem Rocka.

- Uřízli mi palec, Danny! Mají můj palec! - Ježiši! - Zvládnou ho přidělat? Takže buďte lepší než nejlepší… Poražení vždycky fňukají, že do toho dali vše. Vítězové jdou domů a spí s královnou plesu. …kvůli kopě sraček na plátně, které se vyrovnala jen ta mimo plátno. Když přivedli Sorkina a Tarantina na přepsání scénáře, koproducenti se předávkovali na kokainu a Bay odešel od vlastního filmu, dokud mu nedovolili utratit miliony ze 30sekundovou podvodní scénu.

V podstatě jako tahle chvíle, ale hustější. Já jsem… Zkusil jsem si vzít… Vzít lidi na emocionální jízdu… Omluvte mě, omlouvám se, promiňte. Dobře. Hrají: Nemáme jinou možnost než Stanleyho, Starý 007, Generál Křivda, Mariňák Biehn, Kdo zvládne nervový plyn?

Změní vaši tvář ve sliz. Žádat za město výkupné, milion nebo dva. Candy Man to zvládne.

To je ale Cox, Jonathan Van Míň, Koule a „Pánové“. Pánové. Vítejte na skále, pánové. Dwayne Johnson Hele, kluci, pokud bude vaše holka chtít víc komunikovat v ložnici, tohle nemyslí.

To je zajímavé. To je velice působivé. Jsi přesvědčivá jako amaretto cream s broskvovým sorbetem. Zlobivá, zlobivá. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Srdcovka mého dětství, doteď si pamatuju tu super hudbu.

41

Odpovědět

Já si doteď pamatuju ten super překlad.
„Oko za oko!“ (“Aye-aye!”)
„Zavolejte generála Attorneyho!“ (~ státní návladní)
„Má vycvičenou britskou inteligenci.“ (~ cvičil u br. tajné služby)

100

Odpovědět

+ThooGenerál Attorney je super :) ostatně i to ostatní není špatné

20