Sněhurka a lovecUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:46
Počet zobrazení:4 749
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na asi nejhorší zpracování klasické pohádky o Sněhurce.

Přepis titulků

Tuto epizodu sponzoruje Google Play s pomocí Frozen Adventures od Disney. Než přeskočíte Jeníčka a Mařenku, vraťte se do doby, kdy každé studio shánělo franšízy a Universal Pictures si napsalo jména všech pohádek a na konec přidali "ale drsný", dokud to neklaplo. Sněhurka, ale drsná Teda Sněhurka a lovec a Sněhurka a lovec 2 Možná si myslíte, že znáte Sněhurku, znáte, ale tohle není Disney příběh vašeho táty, protože Sněhurka je barevná pohádka a tyhle filmy jsou šedivé noční můry, ale to ten film nezastaví od toho, aby vysvětloval staré Sněhurčino podání, nedostatečně vysvětlil novější a hloupější Sněhurčino podání a udělal pokračování s ještě novějším a hloupějším Lovcovým příběhem, dobře, chápeme to, kouzelná zrcadla, otrávená jablka, bla, bla, bla, řeknete nám někdy o těch ptačích vílách?

Připoutejte se na fantasy dobrodružství, které byste mohli udělat sami, pokud by vaše DnD parta byla sjetá, a potkejte AMSR fantasy obsazení, jako Lovec, kombo Williama Wallace, Shreka a Stewieho Griffina od Chrise Hemswortha...

Proč jsi mi to neřekla? Co s ní chcete dělat? Kdo to je? Proč tolik zdůrazňuješ h? Co ty víš o mojí ženě? Hustý šleh. Spojí se se Sněhurkou, princeznou s celými třemi výrazy obličeje, bojácný třes, úsměvný třes a třes zezadu.

Jeho žena, která je mrtvá a je velkou částí rozvoje jeho postavy, dokud nevyhodí Sněhurku z pokračování a nepotřebují nějaký románek. Princ "jak se ti líbí ty jabka?" a trpaslíci, počkat, to je Ian McShane? Toby Jonesi, co tady děláš? Tohle byla poslední role Boba Hoskinse?

Neviděl jsem tak dobré herce hrát trpaslíky od dob Ďáblíků. - Za nějakou dobu to nebude vypadat tak hrozně. - Robe, nedělej to. - Tvoje tvář! Spolu budou bojovat s Charlize Theron, která ztělesňuje školu záporáctví KŘIK/šepot/KŘIK Eddieho Redmaynea... Moc, kterou jsi promarnila na mizerný sentiment! Nemyslela sis, že chci dítě? ...a její sestrou Freyou, paní s ledovými schopnostmi, která se schovává v zamrzlém zámku, protože to nemohla nechat být. Zajímalo by mě, odkud ten nápad mají.

Nebo tenhle nápad. Ona je ta vyvolená. Nebo tenhle nápad. Nebo tenhle nápad. Já cítím. Nebo tenhle nápad. Nebo tenhle nápad. Máte mlíko?

Takže proseďte skrz dva filmy udělané, aby potěšily vedoucího, který pořád řval: "Udělejte Pána Prstenů" na své stážisty, dokud se to nestalo, ale jenom by urazily fanoušky této franšízy svou CGI v bitvách vybarvenou podle čísel, nudily fanoušky Hry o trůny svou romancí bez páry, naštvaly fanoušky Harryho Pottera nudným a neradostným světem magie a zklamaly fanoušky Zaklínače chybějícími písničkami o házení mincí. Hoď minci svému Zaklínači. O čem že jsem to mluvil?

Aha, jasně, tyhle filmy jsou příšerné. Hrají: Asgardský strážce sekery, Princezna Monotóna, Bombakouzlo, Statečné srdce od Pixaru, Elsa... teda Freya! Královna Freya! Úplně jiná postava. Jáma zoufalství, Zlato, scvrkl jsem Brity.

Sněhurčin rytíř a Malý Nicky. Šílené zrcadlo Co ti zrcadlo ukazuje, co vidíš? Jak můžete Liama Neesona nechat namlouvat a pak ho ani neukázat? Nepoužívejte Liam-návnadu! Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jenom drobná připomínka, spíše bych se tam držel oficiálního překladu "Tak dej groš zaklínači", ale chápu, že to bylo i v návaznosti na předchozí větu o házení mincí.

11

Odpovědět

Za mě naopak nejoblíbenější verze Sněhurky. No kiddin.

32

Odpovědět

Mám rovnaký vkus ako ty, konečne trošku temnejšie fantasy, nie nejaká detská rodinná komédia aké Marvel točí v dnešku tucty.

00

Odpovědět

+mino87(POZOR SPOILERY)
Mně se tam líbí třeba i ten moment, kdy se ukazuje, proč je královna taková zlá, jak zahořkla kvůli tomu, že ji král vyměnil za mladší. Všude jinde je bezdůvodně zlá, tady je to naopak velmi pochopitelný. A taky mi přijde super, že happy end nespočívá v tom, že si Sněhurku konečně vezme krásný princ.

40

Odpovědět

+Kdepak...Druhý diel je ešte viac krutejší, teda origin jej sestry, vážne drsné...

00

Odpovědět

Ale za to bez sběračů bavlny

143