Space JamUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:36
Počet zobrazení:4 968
Do kin přichází nový film z franšízy Space Jam, tak se podívejme, co si Hlas Upřímných trailerů myslel o tom původním z roku 1996.

Přepis titulků

U Screen Junkies je měsíc ocenění fanoušků, a abychom odměnili své úžasné fandy, děláme Upřímné trailery, pro které jste hlasovali. Zde je vaše volba číslo tři. Podle reklamy na tenisky přichází film, který dostal práva na Michaela Jordana a Looney Tunes a pak si řekl: „Kašlu na to, víc už na tom pracovat nebudu. Je čas na prachy.“ Space Jam Zažijte Občana Kanea hybridů hraných a animovaných filmů o basketbalu, je plný jasných barev, animovaného násilí…

Někdo někoho zabíjí. …a druhořadých hvězd NBA z poloviny 90. let, úplně odrovnal malinké mozečky všech dětí, co ho viděly, a natrvalo je zaslepil k mnoha svým chybám. Mileniálové, já vím, že jste konečně dost staří, abyste cítili nostalgii, ale věřte mi, tohle stojí za prd. Cestujte do středu Země, kde očividně žijí všichni Looney Tunes, kvůli příběhu o ufonech, co kradou talent basketbalistům, aby vyhráli hru proti Bugs Bunnymu, aby zachránili selhávající zábavní park, a je to tak lenivě odvyprávěné, že nikoho ani nezajímá, že byl Michael Jordan unesen…

Myslíš, že je Michael v pořádku? Nerad ho tak opouštím. Určitě je v pořádku. …animáky jsou skutečné… - Víš, že tvoji přátelé jsou kreslené postavičky?

- Ano, a co? …nebo že Bill Murray umí cestovat mezi dimenzemi… - Jak ses sem vůbec dostal? - Producent je můj kámoš, zavolal mi řidiče, ať mě doveze. Nezlobím se, že tu je, ale co takhle se příště trošku víc snažit? Ani se to neodehrává ve vesmíru, i když se to jmenuje Space Jam. Vraťte se do divné baseballové éry Michaela Jordana, o které si konspirátoři myslí, že byla tajným trestem za hazard. Pokud vyhrajeme, vrátíte hráčům NBA zpět jejich talent, pokud vyhrajete vy, dostanete mě.

Zděste se, když váš hrdina z dětství ukáže hranice svých nebasketbalových schopností, jako je herectví… Jsi kreslený, nejsi skutečný. …koučování… - Půjdeme a pobavíme se. - Ano! …bytí dobrým spoluhráčem… Někdo ukradněte balón a dostaňte ho ke mně. …bytí dobrým kamarádem…

Prostě si to přiznejte, jste hrozní. …nošení khaki kalhot správné velikosti a bytí vzorem… Tohle je proti všemu, co mě učili v hodinách o zdraví. Chceš vyhrát, nebo ne? Jejda, pokud zrovna neskórujete, nebuďte jako Mike, děti. Držte se své dětské nevinnosti se svými oblíbenými Looney Tunes nebo aspoň se zvukovými napodobeninami, když je Mel Blanc mrtvý… Copak, kámo?

…a nastartujte si motory na debut Loly Bunny, kvůli které měli kluci divný králičí fetiš dlouho před Judy Hopkavou, když se smějete jejich klasickým kresleným skopičinám a příhodně zapomenete, že většina filmu je o tom, jak se Newman pokouší neztratit práci. Jsi v pořádku, jsi v pořádku, jsem tak šťastný. Radujte se u jedné z nejhůře soudcovaných her od doby, kdy rozhodčí v Můj pes Buddy pustil na hřiště psa…

Má pravdu, neexistuje pravidlo, které by zakazovalo psům hrát basketbal. …s tucty zjevných faulů… …pochybným zapisováním skóre a naprostým přehlížením solidních základů. Ale pokud nenajdete pátého hráče, váš tým prohraje. Tak teď vás zajímají pravidla! Kde jste byli, když dva hráči z Tune Squad střelili obludu do obličeje? Takže si užijte 90minutovou reklamu… Obleč si Hanese, zavaž si Nike, vezmi si Wheaties a Gatorade, Big Maca vyzvedneme po cestě na hřiště.

…která zpětně viděno existuje, aby prodali Looney Tunes hračky a Air Jordans… Hustý boty. …ale bohužel je to stále ten nejlepší film s hráčem z NBA. Uvědomuješ si, kdo jsem? Jsem tvůj džin. To radši Space Jam 2 s LeBronem. Hrají: Soundtrack, který totálně vynahradí tento průměrný film, je tu verze Fly Like An Eagle od Seala, Salt-N-Pepa, I Believe I Can Fly od R.

Kellyho, duet od Chrise Rocka a Barryho Whitea, další R. Kelly a písnička od Quad City DJ's, kde je pořád: „Tak pojď a prašť do toho, vítej na zábavě.“ Však víte, je to fakt dobrý. NBA Jam: Toonament edice Víte, co je lepší než ten film?

Původní stránka, kterou nezměnili od roku 1996. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář