ToUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:86
Počet zobrazení:9 321

Hlas Upřímných trailerů se tentokrát zaměří na horor z loňského roku – To.

Přepis titulků

Požádali jsme vás, abyste vybrali filmy z roku 2017, o kterých chcete udělat Upřímný trailer. Vaše volba číslo 3 je... Ze zvrácené mysli Stephena Kinga, mistra hororů, napětí a místy rozporuplných filmových adaptací... Lidé by se měli naučit nechat si svoje ruce pro sebe. ...přichází strašidelný klaunský film, který byl tak strašidelný, že zničil normální klaunské řemeslo?

Děkuju, filme, díky moc. To. Život v Darry, Maine má své klady a klauny. Protože Pennywise číhá v kanále a tahle část filmu To vás sní zaživa. Pokud se nebude krmit jenom lidským strachem. Chutný, chutný, krásný strach. Nebo tě možná sní zaživa a nakrmí se tvým strachem. Budu hodovat na tvém mase, zatímco se nakrmím tvým strachem.

Něbo tě možná jenom hodně vystraší a nechá tě na pokoji. Je to trošku zmatené. Obecně platí, že hlavní postavy se vyděsí a ostatní jsou žrádlo pro klauna. Vydejte se do dokonalého, dětivraždícího, hlavního města Ameriky. Zemře a zmízí tady šestkrát víc lidí, než je národní průměr. Seznamte se s klubem loserů plným rošťáků a ztracených chlapců. Děcek, které by porazily fanoušky One Direction v ječící soutěži. Je tu vůdce, nemocný, knihomol, kluk ze Stranger Things s brýlema, holka a ti další dva, jejichž vývoj postav tam nestihli nacpat.

Mike neřekne ani slovo během 45 minut času na obrazovce, vážně chcete udělat z jedné z hlavních postav v knize Phila Winstona filmu? Vážně? Dobře, filme, ty jsi tu ten film. Buďte napnutí, když každé dítě loví jeho strach v jedinečné formě. A snažte se si nevšimnout, že je loví úplně stejným způsobem.

Dítě samo odejde... všimne si něčeho podivného... Vypadáš jako milý chlapec. Prosím, pomoz mi. ...a pomalu vykročí směrem k tomu... Haló? ...když vtom vyskočí příšera! Víte, že můžete říct ne, otočit se a odejít, že jo?

Problém vyřešen. Nechte se unést vlnou nostalgie, která nadále prochází Hollywoodem, a dejte si požadovanou dávku popkultury 80. let. Třeba New Kids on the Block, mullet, příšerná hra s pouličníma bitkama, čas ve škole, kdy holkám začala puberta, ale kluci jsou od ní na roky vzdálení... Jsme ve stejné třídě. ...neznalost základních principů AIDS... Kámoš mojí mámy z New Yorku to dostal tak, že se dotkl špinavého sloupu v metru a AIDS se dostalo do jeho systému skrz záděru.

...a ovšem kluk ze Stranger Things, kvůli kterému se ti stýská po Stranger Things, kvůli tomu se ti stýská po osmdesátkách a kvůli tomu se ti stýská po Kingově To. A kruh je dokončen. Hodujte na této příjmené filmové adaptaci populární seriálové adaptace děsivé knihy, které se podařilo být děsivější než Tim Curry a strčila nudné dospělé věci, které si nikdo nepamatuje, do pokračování. A ještě k tomu udělala pár radikálních rozdílů od knihy: vykašlala se na 50.

léta, předpubertální orgii a zjevení Maturina, želvoboha, který naučí Billyho provést magický rituál Chüd. To jste si vymysleli. Ne? Vážně? To tam je? Dává smysl, že to tam nedali, ale trochu bych to chtěl vidět. Užijte si strašidelnou cestu ve vzpomínkách, která představí klauny jako nejstrašidelnější věc pro děti od panenek a loutek a vydělá všem zúčastněným tunu peněz.

A která zaručuje, že někdo právě dal zelenou remakeu Vzpouře strojů. Nevím, jestli jsem připravený na další věc od Stephena Kinga, může to být celkem hrbolatá jízda. Bože! Hrají: Hloupé prase, O hodně důležitější v druhé kapitole, Kyle Broflovski, Proč psát vtipy, když tvoje pravé jméno je Fin Tvrdovlk?

OG Kus, Mladý Sheldon, Spravedlnost pro Bev, Ale doktore, já jsem Pagliacci, a Šílený klauní oddíl Stephen Kingovo Batman vyšel 23.

června a Smrtonosná zbraň 2 7. července. Takže buď mají v Darry filmy hodně brzo, škola končí hodně pozdě, nebo nás ještě jednou chtěli praštit přes nos tou sladkou nostalgií. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem si říkal proč je tu tolik komentářů a pak jsem na to přišel.. Ale Jarinovi jedno upřít nemohu, doposud jsem nepochopil jestli vše co píše myslí vážně nebo ne, ale to je nejspíš nejvyšší kvalitou pořádného trolla. Jarinin brouzdá na tak tenké hrázi, že opravdu člověk s jistotou nemůže říct.

První verze zfilmovaného IT se mi líbila, ale už tehdy bylo samozřejmě znát, že kvalitou se to knize nevyrovná, to tak hold bývá. Druhá verze, se mi opět líbila, něco mi přišlo vskutku originální, něco se mi nelíbilo, ale jednoduše chápu, že ten film měl jít do kin a měl vydělat peníze. Chtít top kvalitu filmu dle hledisek těch co tomu skutečně rozumí a dát to zároveň do kin, aby to vydělalo balík - to je snad až nemožné. Bud to bude top film a možná půjde do kin, ale už na něj nepůjdou masy lidí a nevydělá balík. Nebo to bude mainstream a podle toho bude kvalita vypadat. Zkrátka já vím co jsem měl čekat od druhé verze IT a nemusel jsem být nijak zklamaný.

31

Odpovědět

No jasně VVitch to nebyl ale popkornovka výborná :)

01

Odpovědět

Vyhypovaná p******a, zlatá kniha! :)

48

Odpovědět

Film dobrej, mě bavil. Trailer nic moc :)

114

Odpovědět

Slabší díl Upřímných Trailerů.

133