Upřímné trailery (napsáno robotem)Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:36
Počet zobrazení:4 730
Zajímalo vás někdy, jak by to vypadalo, kdyby se umělá inteligence podívala na všechny Upřímné trailery a pak jeden sama napsala? Dál už nad tím hloubat nemusíte, protože tento díl vaši zvědavost ukojí.

Přepis titulků

Díky vašim příspěvkům na naši charitativní akci Ženy ve filmu, jste odemkli Upřímný trailer napsaný UI, která napsala kapitolu Harryho Pottera, je to jako Upřímný trailer složený z dalších Upřímných trailerů. Varování! Bude to divné. Od technologického studia, které vytvořilo klasiky, jako je Nezodpovědný Angličan a Odvážný malý právník, a klíčových držících od malých filmů o zvláštních hollywoodských rozhodnutích legendárního režiséra Mika Potionse, přináší první trailer, který je doslova špion.

Jsem špion! Upřímné trailery: Předci budoucnosti Představte si superhrdinský film s ženskou hlavní hrdinkou v dystopické společnosti… Ahoj. …kde všichni neustále citují House… Všichni lžou. …ale jenom jeden Jonathan se odváží zeptat, kdo o tom rozhodl?

- Kdo je to? - Kdo je tohle? Protože vyjednávání se světelnými meči teď má pistole, sexy profesoři vymysleli nové nápady o Mulan a hadí auta vždycky vyjíždějí z cest. Představuje Elvise Kylea, který tu je, aby podal to nejtrapnější vystoupení vůbec a všichni ostatní tam jsou jen, aby se dívali, Margo Montage, která přiměje obecenstvo myslet na jejich nejdivnější sestřenici, vy víte – tu, co miluje trávu, Jona Snowa a zdvořilé evropské roboty.

Omluvte mě, pane. Tento působivý pes a jeho příšerný syn, kteří tu zjevně jsou, aby prodávali iPody, jediný hustý záběr minerálů, který nikdo nikdy nezapomene. Ale vážně, proč tam nebylo víc minerálů? Představení hodné Oscara od Brooklynského mostu. Původní soundtrack Amy Puppet, který je tak roztomilý, že je v něm určitě hodně magických, ujetých, tanečních hologramů a vyvrcholení tak epické, že se nebudete trápit vrtulníky, co přistávají u vás doma.

Vidíš ten vrtulník? Myslím, že mě celé ráno sledoval. Důvod, proč se lidé na tento film dívají, je bojová scéna Yoda vs. Postrach Dennis, která vás přinutí říct: „Všechna naše křehká ega se spolu vyspí.“ Hej vy! Všichni budeme mít sex! Možná se vám tento příšerný film o problémech chabých filmů nebude líbit. Plýtváš svým životem děláním s*aček. Následovaný mým 40letým mužským voiceoverem, milovaný sarkastickými dětmi a nenáviděný brečícím nerdem, protože, sladký Ježíši, jste ve filmovém ekvivalentu mysli, která udělala špatný film, takže se dívejte na kouzlo lidí, kteří křičí vysvětlení…

Ve vašem autobuse je bomba! Musíme jí vyříznout srdce! …a šeptají jména postav. Lauro.

Kalique. Dome. Simbo. Petere. Beverly. Harry Pottere. Tato úžasná honička s auty bude ve filmu, stejně jako tato scéna, kde dvě postavy sedí a čtou časopis, dokud konečně strategicky načasovaný tank hezky nepřejede pár hlavních padouchů.

Může mi někdo říct, proč původní Shrek hraje ve všech televizích v tomto filmu? Tak se oblečte a připoutejte na tuto podvodní dětské dobrodružství, díky kterému vypadají Šmoulové jako zas*ané mistrovské dílo. Hrají: Lana Del Toro, Beetlejuice Bueler, Raději byste měli přestat vnímat, Stejné záběry Wolverina, jak sedí na počítačích, pořád a pořád dokola, Nesympatická Jane Lynchová, Tenhle chlap, který honí auto, Náckové, co hrají Pokémon Snap, Sugarman: Malý chlapík, Děda Tuck, Millenium Dustin, Narážky, které jsou meme, které jsou zároveň metafory…

Zeptej se mě na můj párek! …Hlasitý chlapec, který by neměl mluvit… Prostě to udělej! …Manny Canyon jako velmi sarkastický brouk, Šklebící se mimino, které půjde do pekla, Tahle scéna… Ahoj! Já jsem hlavní starší seržant William Candy. Ó, to jsem já!

…a držitel Oscara, herec Solemn Philip. Škola podvodů Počkat, kam se poděli všichni policisté v pubertě? Jsou prostě pryč? Jo, jo, chápu to, chceš být mokrej, ježiš. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dneska jakýkoliv generátor hned AI

20

Odpovědět

Prostě klasický příběh - Android ztratí Slizku... :D

70

Odpovědět

Dává to větší smysl, než jsem čekal. :-)

20

Odpovědět

Většinou v těhle případech nevezmou rovnou první věc, co jim AI vyplivne, aby použili celé video 1:1, ale nechají si udělat pár tuctů variant, ze kterých vyberou zajímavé části a pospojují je tak, aby to dávalo trochu smysl nebo bylo vtipné.

Jako třeba tahle kapitola Harry Pottera, napsané robotem, ale zkompletované člověkem (mimochodem autorem je stejná skupina jako zmíněná v popisu HT videa):
https://botnik.org/content/harry-potter.html

20

Odpovědět