V pasti časuUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:16
Počet zobrazení:5 025
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na jedno z mála zklamání od Disneyho.

Přepis titulků

Od Disneyho, studia, které za chvíli bude dělat všechny filmy, které uvidíte, přichází film pro všechny, od desetiletých holek přes lidi sjeté na houbičkách až po… To je vlastně všechno, je to vážně specificky zaměřené. V pasti času Užijte si jednoduchý příběh holky s nízkým sebevědomím, která hledá svého ztraceného otce a učí se věřit v sama sebe, zatímco vám režisérka Ava DuVernay nalije LSD do obou očí ve ztřeštěné směsi uzemněného vyprávění a Reese Whiterspoon měnící se v obřího, létajícího, listového Pokémona.

Vyšiluju. Seznamte se s Meg, holkou, kterou šikanují asi tak moc jako Meg z Griffinů… - Sklapni, Meg! - Jo, sklapni, Meg. Sklapni, Meg. …když její taťka předvede Interstellar a přejede vesmír silou lásky… Láska. To je ta frekvence? …spojí se se svým bratrem, malým Sheldonem, třemi vílami kmotřičkami a roztomilým klukem, který se nějak zatoulá dovnitř.

- Co tady děláš? - Nevím. Společně najdou jejího otce na scéně Drakeova videa Hotline Bling a porazí ztělesnění strachu a negativity, které se krmí na dětech, známé jako To. To druhé ztělesnění strachu a negativity krmící se na dětech, To. Tady toto. Připravte se na víc áčkových hvězd oblečených jako hvězdy j-popu než na Met Gala s námětem anime, uvidíte velikášskou, moudrou Oprah ve více uzemněné, 30metrové verzi a Reese Whiterspoon jako svou oblíbenou divnou tetu…

Jsme bojovníci, kteří slouží dobru a světlu vesmíru. …a Mindy Kaling jako kopii známých Bartlettových citátů, které necháváte na záchodě. Zítra nás bude víc. Miranda, Američan. Noha cítí nohu, když cítí zemi. Buddha, Nepálec. Sakra. Tucker, Američan. Stačilo!

Epický hlas, internet. Tak se radujte u nejnovějšího kolosu od Disneyho, který okouzlil kritiky a vydělal více než miliardu dolarů… Počkat, co? On to nebyl úspěch u kritiků? Jsem zklamaný. A bylo to zklamání i ve výdělcích z kin? A není to poprvé, co pokazili V pasti času? To je nemožné, to se Disneymu nestává, je to sen? Ne, vážně, je to sen?

Zdá se mi to? Před filmem jsem si dal trošku trávy a ještě čekám, než mě nakopne… Óóó, nééé. Hrají: Následující citáty, které by byly dobré na motivační posty na instáč, přečtené hlasem Matthewa McConaugheyho: Láska je tu vždy, i když ji necítíš. Láska bez lásky je jako strom bez květů a ovoce. Rána je místo, kterým do tebe vstupuje světlo. Co když nejsme pouze ve vesmíru, ale vesmír je v nás všech?

Abys byl skvělý, nestačí mít jenom pravdu. Láska se nedívá očima, ale myslí. Chtěl jsem si potřást ruce s vesmírem, ale měl jsem držet ty tvé. Lisa Franktrix Tobě dávám dar tvých chyb. Můj dar je můj příkaz. Pozn.: Nezvi Reese Whiterspoon a Oprah na tajného Santu, jejich dárky jsou nanic. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

a ja som sa na to vážne chcel pozrieť, chvalabohu za úprimné trailery. Nestratil som 2 hodiny životy pozeraním na ďalšiu disneyovskú p******u.

21

Odpovědět

Jedno z mála? V posledních letech se jich objevuje mnoho.

80

Odpovědět

Njn, tak to dopadá, když něakm cpou woke. Jedno z mála zklamání od Disneyho? WTF?! Star wars...

115

Odpovědět

Problém filmu nebylo to, že je v něm "woke", ale to, že je mizerně udělaný.

54

Odpovědět

+ErichOba máte pravdu. Bylo by to mizerné i bez woke, ale woke to udělal ještě horší.

20

Odpovědět

+ErichAle on je mizerně udělaný, protože je v něm woke. K filmu můžeš přistoupit buď tak, že ti jde o kvalitu a pak se snažíš vychytat klaždý detail, nebo že chceš dělat propagandu a pak děláš kompromisy ve prospěch propagandy a na úkor kvality. Příklad: nehledáš ty nejlepší herce, kteří se na tu roli nejvíce hodí, ale herce dle barvy pleti, aby se naplnila rasová vyváženost.

62