VenomUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:11 133

Užijte si film ze světa Spider-Mana, který si nemohl dovolit mít v něm Spider-Mana!

Poznámky: 

  • to ship someone – shipovat někoho, představovat si nebo řešit něčí romantický vztah; většinou se používají zkratky vzniklé spojením jmen daných lidí/postav 
  • Šmudla a Slizák – Rudla a Koumák – animák Pinky and The Brain
  • Místo úhoře – Místo u moře – film Manchester by the Sea
  • Felon = zločinec
  • Všichni dobří slizáci – tady jsem si vypůjčila český film Všichni dobří rodáci
  • "I'm the Leprechaun!" je hláška z hororové komedie Leprechaun (u nás Skřítek/Skřet) z roku 1993. Pokud někdo tuší jakou souvislost by to mohlo mít s Woody Harrelsonem nebo postavou Carnage, ráda se poučím. :) 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Od studia, co si smí hrát s hračkami Marvelu, přichází Spíďův padouch, po kterém všichni tak toužili, - až se konečně dočkali. - Čau Parkere. - Ach bože! Ale tentokrát si k tomu Spíďu nemohli dovolit. Připravte se na hustej a krutopřísnej film, který si zamilujete, pokud jste ten typ, co říká "hustej" a "krutopřísnej". Žánru nějak docházejí hrdinové stříbrné éry, a tak nastupuje éra devadesátek s křivákem a drzostí ve filmu, kterému by prospěl rating R.

Ale vydělal skoro miliardu, takže co my ku*va víme. Tom Hardy si užívá roli Eddieho Brocka tak, že reportér v jeho podání je jak veverka na tripu. Oslní vás jeho newyorský přízvuk... Jeden z nich byl docela dlouho zalezlej v mý prdeli. Střídání mužných náramků...

A spousta zvuků, z kterých pochopíte, proč má většinou zakrytou pusu. Všechno se změní, když ho nakazí zlej sliz z vesmíru jménem Venom z rasy parazitů, která ovládne Zemi, pokud lidstvo nebude mít k ruce středně kvalitní repráky. Společně se prokoušou klaďasy i záporáky, až budou diváci dumat: ví Eddie, jak chutná lidské maso? Dělá to z něj kanibala? Když Venom ukousne hlavu, vyblije pak Eddie zbytky lebky?

To byly Tomovy oblíbené scény, co se vystřihly? Užijte si film plný kouzelné akce, než vás začnou nudit k smrti vědeckýma kecama. - Sbíráme data co nejrychleji. - Jeden organismus unikl z karantény. Kvanty a kvanty vědeckých keců. Objevil jste genovou terapii, která zdvojnásobuje přežití rakoviny... - Hostitelé... - Metabolické abnormality, co brání tělesné homeostázi... - Vidíte?

Dosáhl symbiózy! - Jeho systém, ledviny, žlázy... I s plnou automatizací nemůžete pilotovat sám. Tuhle nudu řídí neskrývaně zlý Colton Drake, muž, který chce zničit lidstvo, aby ho mohl zachránit. Planetu jsme přivedli na pokraj vyhynutí. Stejně jako padouch třeba v Infinity War, MI: Fallout a Predátorovi. A to jen za rok 2018. Těšte se na Drakeovu konečnou formu: Hrozinkovenoma. A pak fanděte hrdinovi v akčním finále, kde spolu bojují dvě zubaté kaňky.

Pěkně tomu dali na prdel. Venom však není jen akčňák, ale taky romanťárna. Eddie je rozpolcen mezi příšernou parukou Michelle Williams... Venoma je mi líto. A svým druhým já, které nemá daleko od toho "já" přejít k "my". My jsme Venom. Klidně můžu shipovat SymBrock! Vydělali tři čtvrtě milionu v Číně s tímhle marketingem!

Od proměny Tumblru mi nic jiného nezbylo... Mrkejte na to! To se epickému hlásku líbí... Užijte si komiksový film, který nezapadne mezi dvacet dalších z řady MCU nebo grandiózní nabubřelost DC univerza. To je úžasné. Občas je fajn koukat na film, co je prostě jen film. I když si vedl tak dobře, že Sony možná začne slizoidní sérii.

Radši ne, Sony. Leda byste měli Flubbera. Hrají: Smutný Max, Šmudla a Slizák, Dan z Viceprezidentky a Dan z Venoma, Místo úhoře, Zločinec Musk, Všichni dobří slizáci. Kino Rialto. Kino Rialto. A tohle je taky kino Rialto. Znovu kino Rialto. A co je tohle za kino? Přece Rialto! A...

Já jsem skřítek! Blízká setkání sracího druhu Ulicí se vznáší... hovno ve větru. Pokud je vaše hovno lehké tak, že ho zvedne vítr, zavolejte svému lékaři.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Venomovi můžeme vytýkat spoustu věcí, ale prostě ten film baví a tržby tomu odpovídají :) Těším se na pokračování.

21

Odpovědět

Vážně je nutný v dnešní době někomu vysvětlovat shippování :-)? Podle mě každý, kdo sleduje seriály aspoň jeden dobrý ship už měl :). Jinak mě pobavila narážka na čistku v tumblr :D. Je fakt, že od té doby to není totéž, takže kritcký hlas naprosto chápu, že si chce aspoň užít šmajchlovačku Venoma s Eddiem :D.

11

Odpovědět

Pár týdnů před Venomem šel do kin Upgrade se skoro identickou zápletkou a skoro identickým hercem v hlavní roli. A Logan Marshal-Green to za mě přes nízký rozpočet, béčkový děj a céčkové finále stejně Hardymu pěkně natřel. Jeho scény, kdy je ovládán cizím organismem, jsou luxusní.

43

Odpovědět

Venom – za mne naprostá spokojenost.

105

Odpovědět

teda, nechci vypadat nabubřele, ale pojmy jako: karanténa, automatizace, rakovina nebo symbióza někomu připadaj jako nesrozumitelná vědecká hatmatilka?

231

Odpovědět

USA

183

Odpovědět

+KantroxRusko

02

Odpovědět

Bylo to chvílemi dobré, ale nevím jak to říct, bylo to divný něco tomu chybělo.

130

Odpovědět

"I'm the Leprechaun!" Asi kvůli jeho vzhledu. Narážka na to že má zrzavé vlasy a vypadá jako magor.

20

Odpovědět

Mě se náhodou líbil. Neměl jsem velká očekávání a tak jsem nebyl zklamán. Dal přesně to, co slíbil. Akci a občas nějaký ten fórek, prostě béčková marvelovka, která si na nic jiného nehraje. Jsem moc rád, že ho ddělili od Spidermana.

275

Odpovědět

Neexistuje jedinej důvod pro existenci toho filmu.
Kdyby to přejmenovali na Prototype, to už by se dalo.

1032