Všechno nejhoršíUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:57
Počet zobrazení:4 872

Do kin se pomalu blíží premiéra filmu Všechno nejhorší 2, a tak tu pro vás máme zhodnocení prvního filmu podle Hlasu Upřímných trailerů.

Přepis titulků

Od studia, které je pouze o V zajetí démonů daleko od toho, aby dělalo všechny horory, přichází film, který na první pohled vypadá jako krvavá verze Na Hromnice o den více, ale poté v překvapivém zvratu jím vážně je. - Víš, co mi ta tvoje situace přípomíná? - Co? - Na Hromnice o den více. Všechno nejhorší Tree Gelbman prožívá ty vůbec nejhorší narozeniny, ten druh, který začíná probuzením vedle tohoto nekňuby... Čau.

...a končí tím, že ji zabije psychopat v dětské masce. A bude je muset prožívat znovu a znovu, dokud nezjistí, kdo je tím vrahem, a přestane se chovat jako taková svině... - Vypadá to na mně dobře? - Je mi to jedno. Proč to nezkusíš s jednou z krav z Delta Gamma? Řidič Uberu, na kterého jsem minulý týden plivla. ...a udobří se s odcizeným otcem. Perný den.

Tree Gelbman prožívá ty vůbec nejhorší narozeniny, ten druh, který začíná probuzením vedle tohoto nekňuby... Čau. ...a končí tím, že ji zabije psychopat v dětské masce. A bude je muset prožívat znovu a znovu, dokud... Mám pocit, jako bych tohle už říkal. Pak ukážeme pár videí, kde se chová hnusně. - Vypadá to na mně dobře?

- Je mi to jedno. Jednou z krav z Delta Gamma? Řidič Uberu, na kterého jsem minulý týden plivla. Sakra, teď jsem v Na Hromnice o den více já, teda v Na hraně zítřka, teda vlastně ve Všechno nejhorší. Co jsem to říkal naposled? Perný den. Ne! Ne, ne, ne, ne, ne! Tree Gelbman prožívá ty vůbec nejhorší narozeniny.

Nekňuba. Čau. Teď dětská maska. Stejné scény pořád dokola. - Krav z Delta Gamma? - Řidič Uberu, na kterého jsem... Dobře, soustřeď se, ty to vyřešíš. Možná pomůže mluvit o postavách. Dostane se z toho za pomoci Cartera, který splňuje ty nejnižší nároky, aby se stal jejím vysněným klukem.

Včera večer jsem tě nezneužil, jasný? Společně pomohou Tree, aby stala méně příšernou než její sestra ze sesterstva. Kdy přijdete na tu párty? Aby se trošku uvolnila. A vyřešila záhadu toho, kdo se ji snaží zabít. Kdo jsi? Nebo prostě přežije do dalšího dne...

Je to tak správně? Dobře, prosím funguj, funguj, funguj. Tree Gelbman prožívá ty nejhorší... Probudí se vedle hrdinského, ne-násilníka Cartera... Čau. A musí odhalit tuto dětskou tvářičku, jinak ji čeká další mládeži přístupná smrt. A raději by si měla pospíšit, protože zloduch možná vypadá jako dítě, ale pohybuje se jako vážně rychlé dítě. Sakra, horor s běháním?

Blumhouse vážně dělá převratné horory! Super! Zmákl jsem to. Tree Gelbman... Do hajzlu! Dobře, budeme racionální. Musela přestat být taková svině, aby unikla, takže možná taky musím být méně hnusný? Dobře, řeknu to, tenhle film se mi líbil, dobře? Hele, ten nápad není originální, ale celkově je to sranda a Jessica Rothe je skvělá, jasný?

Takže pokud máte rádi krváky, které se neberou moc vážně, s dostatečnými zvraty, abyste pořád hádali, možná zkuste Všechno nejhorší. Tak, stačí vám to? Dokonce i upozorním, že ten pokoj na koleji je správně veliký. Kdy jste ve filmu naposled viděli kolejní pokoj správné velikosti? V pohodě? V pohodě, chlape? Hrají: Ano!

Zvládli jsme to! Dělejte to, co Tree, a prďte, Hodní kluci dokončí minulost, Regina George, Pomoc! Brett Kavanaugh, Dortíkové války a Tommy Pickels. Looper, ale s ní Vítej v dómu rozkoše.

Mohl by tenhle tančit s Armie Hammerem a Oscarem Isaacem? Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak Brett Kavanaugh mě dostal :-D

20

Odpovědět

Brett :D

10