UtečUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:52
Počet zobrazení:4 334
V tomto díle se bude Hlas Upřímných trailerů zabývat slavným hororem z roku 2017.

Přepis titulků

Následující trailer je hodnocen S pro spoilery. Chtěli jsme, abyste hlasovali pro filmy z roku 2017, pro které máme udělat Upřímný trailer, tady je vaše volba číslo dvě. Dnešní díl vám přináší TurboTax, není se čeho bát. Zapomeňte na sériové vrahy, démony a zlé klauny, protože po vás jde hrozivější nezastavitelná síla, které neutečete… Bohatí běloši. Uteč Podívejte se na film, který znovu dokázal, že diverzita, kvalita a vydělání balíku peněz se vzájemně nevylučují.

Byl to nejvýdělečnější film roku, nejen protože si všichni koupili vstupenku, ale měl tak malý rozpočet, až museli dělat reklamu telefonu Windows. Počkat, oni dělají telefony Windows? A… je pryč. Seznamte se s Chrisem, mistrem ve vyhýbání se nepříjemným konverzacím… Kdybys vážně tlačil na své tělo, byl bys totální zvíře. Hustý.

Černá je v módě. - Nikdy se k žádnému mému příteli takhle nechoval. - Mhm. - Můj taťka byl jako: „Můj kámoš, můj kámoš.“ - Jop. …který je tak slušný, že zůstane v děsivém, zabijáckém domě své přítelkyně, i když mu lidi doslova řvou do tváře: „Uteč.“ Uteč! Uteč odsud! To nic není, nic to není, zapomeň na to. Naštěstí je tu Rod, jeden z nejlepších filmových přátel vůbec.

Dívejte se, jak ten typ chlápka, co řve na obrazovku u hororu… Lže jako totální bastard. …dostane možnost zazářit, protože je doopravdy v hororu. Říkal jsem ti, ať do toho domu nechodíš. Díky bohu za Roda, protože ten alternativní konec je super realistický. Teda super depresivní. Vyjde to nastejno. Užijte si krásně kruté obsazení, které dělá z oblíbených bělochů jiných bělochů zlouny, z indie drahoušků, absolventů West Wing a Girls holek dělá zevrubné karikatury nejhorších představ společnosti o nich.

A pokud vás to rozčiluje, tak máte trošku ponětí, jak se cítí černoši, když koukají na každý druhý horor. Bráchové v takovýchto situacích dlouho nevydrží. Vážně, hlavní účel černochů v hororech bývá buď umřít první, nebo komentovat, jak často umřou první. Černoch vždycky umře první. Znovu se podívejte na všechny detaily, které jste napoprvé minuli, jako když se Rose postaví policistům, aby za sebou nenechali písemné záznamy…

Nemusíš mu dávat občanku, neudělal jsi nic špatného. …staří lidé mají černá auta, aby symbolizovali, že jezdí s černými těly, a jejich oběti vždycky nosí čepice nebo paruky, aby zakryly jizvy po operaci. Ale taky se pokoušejte ignorovat části, které smysl nedávají, jako že mozky stárnou stejně rychle jako těla, takže transplantace by moc roků nepřidala, nikdo si nevšiml, že tihle kluci zmizeli po tom, co chodili se stejnou holkou, a proč jí křupky zvlášť od mlíka.

To není něco, co běloši dělají, nebo jo? Nebo jo? Takže se sejděte na film, který postaví vaše předpojaté názory na hlavu, že pokrokoví lidé také můžou být rasisti, TSA může být jednou za čas užitečná… Jsem TS-zk*rvený-A. …a začít mezirasový vztah je velká chyba, protože běloškám nemůžete věřit. Omlouvám se, hodně jsem poslouchal Lemonade, zatracené Becky jsou všude. Hrají: Chrise všichni nenávidí, Vždycky zavolejte černosilu, Ztracený Kardashian, Ben Carson, Keener, Keener, Keener, zamíchej čaj, někdy mě tvá slova hypnotizují, Bílé křídlo, Mumfordův syn a Symbol připomínající přehlížení černochů v Americe, teda Černá díra, synu?

Stepfordští běloši Jsem rád, že se filmu dařilo, konečně vím, kdo je Key a kdo je Peele. Přísahám, že to není o rase, ta show je Key & Peele, nikdy neřekli, kdo je kdo. Vážně, nejsem rasista, ve skutečnosti bych volil Obamu potřetí, kdyby… Volil bych Obamu potřetí, kdybych mohl. Ale ne. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář