Halloween (2018)Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:34
Počet zobrazení:3 617
Pokračování pokračování tamtoho pokračování, nebo něco, co jsme tu dosud neměli? Jaký je váš názor na umělé prodlužování nejen hororových sérií? Co si o nich myslí trailerový hlas? A co na to Jan Tleskač?

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Dnešní díl vám přináší Resident Evil 2. Užijte si hororovou klasiku od začátku do konce. Po devíti sequelech a rebootech lepší i pochybné kvality... Hej, uteč! Vysmahni! Vypadni vocaď! Jen jediný tým může sérii vrátit původní slávu... Kenny Powers a režisér Prince a pruďase... Halloween 2018 Připravte se na reboot originálu, nebo spíš reboot druhého dílu, nebo jiné zpracování H2O?

Sám nevím. Každopádně tu máme víc krveprolití. Víc lekaček. A ku*va! A ještě víc blbých falešných lekaček, co lekačky nejsou. Mám tě! - Do hajzlu!

- Promiň. - Mám tě! - Ježíš! Necháte toho? Jak kdybyste nás nutili k smíchu lechtáním. Je to podvod! Chceš vidět mou novou pilu a masku na hokej? Vraťte se do světa Halloweenu, kde doktoři jsou pořád divní, policajti nemožní... - Co teď? - Zrušíme Halloween. A Haddonfield se vůbec nezměnil. Až na rozšíření asijské kuchyně. Bánh mì sendvič.

Taková vietnamská francouzská bageta. Radujte se nad návratem Laurie Strode, kterou k tomu uplatili. Co takhle 3000 dolarů? Pořád ji děsí noc před 40 lety, takže se z ní stane Sarah Connorová! Drsňačka vytrénovaná k přežití, co věří, že konec se blíží. S odcizeným dítětem, co cvičila k boji. A zatímco jiné rodiny spojují obědy a lázně, Laurie svůj klan stmelí postaru... Dopadením jejich neúnavného stalkera. Ve finále, po kterém se budete ptát: 40 let stavěla dům plný pastí a vymyslela jen tohle?

Brokovnici a pokoj plnej figurín? Moment... Ach ne! Proč jsou anatomicky tvarovaný? Protože ten tým dělal Prince a pruďase... Diváci nebudou potřebovat Activii, aby si nadělali do gatí. Protože Michael Myers je zpět. Můžete utíkat, můžete se schovávat, ale... Vlastně můžete, protože není moc rychlej. Dejte sbohem slasheru, co jste znali, protože Michael je o 40 let starší.

A dospěl do stádia šťouchání. Chápu, chlape, je ti 60 a musíš šetřit energii. Novými monstry ve městě jsou totiž děcka s podcastem o pravých zločinech. Sledujte ty paka, jak na začátku filmu točí svou příšernou sérii. Mají tam zvuky v pozadí! Sledovat zvíře v zajetí... To zvíře... - Svůj velký rozhovor nedomluví předem.

- Točíme podcast. Stojí s mikrofonem pět metrů daleko... Ve větru... Ahoj, Michaele. A natáčejí během výročí vražd, místo aby to v té době už vydali! No tak! Haló! Slyšeli jste o vyhledávačích? To je děs. Ale podcast o vraždách podcasterů? To by bylo terno! Připravte se na progresivní horor, kde ženy bojují proti mužům, co jim ublížili.

S podtónem, že duševně nemocní jsou děsiví, násilničtí a patří zabít, nebo na věky zavřít. Ale i tak je to druhý nejlepší film v sérii, protože dělá znovu to, co dělal ten první. O čem Samuels mluví, je víra. Víra si zvolila jinou cestu. A jindy dělá to, co první film, v opačném pořadí. Ty jo, co kdyby v dalším filmu Michael honil Laurie?

Páni! Počkat... Hrají: Clinta Eastwoodová. Tak jo, Michaele, rozluč se s nimi! Jsi na řadě. Nejchlapečtější chlapec z chlapeckého časáku. Povinný hororový hulič. Musíš useknout tohle. Jak bylo tohle zabité? Jak tamti křičeli?

Americkej nůž? Ještě jedno... Hm... Momentík, nezabíjej mě! Ubodám svý hejtry. A kdovíproč tahle replika. Mám burákový máslo na penisu. Taky Halloween Takže až tomuhle udělají sequel, budou mu říkat Halloween 2? Protože je to sequel toho prvního a nahradil tak Halloween 2. Takže ta další dvojka bude vlastně trojka!

Spustila se mi krev z nosu...

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ten cerny policista tam rika 'cancel halloween' a ne 'pockame na halloween'

30