VyvolenýUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:52
Počet zobrazení:4 586
V této epizodě se Hlas Upřímných trailerů podívá na další film z dílny M. Nighta Shyamalana.

Přepis titulků

Následující trailer je hodnocen S pro spoilery, ale stejně, lidi, vážně? Po svém průlomovém hitu… Vidím mrtvé lidi. …ale než jsme se s ním museli rozejít… Přiveďte mi všechny vaše starší. …byl M. Night Shyamalan… Vyvolený Líbil se vám Rozpolcený, a když někdo vysvětlil, proč tam byl Bruce Willis, tak se pořád chystáte zkouknout Vyvoleného, atmosférický film myslícího muže podle komiksu, který měl být podle M.

Nighta součástí trilogie, ale pořád se to nedělo, což byla při pohledu zpět vážně dobrá věc, nejdřív ze sebe musel totiž dostat tunu sraček. - Plánuješ mě zabít ve spánku. - Co? Ne! Stálo to za to…?

Bruce Willis září jako David Dunn, osamělý muž středního věku, který nevyužívá svých talentů naplno a jenom tak lelkuje, i když má všechno alias Bruce Willis. Jo, jo, jo, jo. Sledujte, jak je jeho pochmurný život otočen vzhůru nohama Elijahem Pricem, křehkým fanatikem, který trvá na tom, že všichni mají rádi komiksy tak jako on… Toto je umělecká galerie, příteli, a tohle je umělecké dílo. …a který má sklon ke vzteklým, násilným výbuchům, alias moderní fanoušci komiksů.

Společně zatřesou Davidovou krizí středního věku, když zjistí, že má moc unést jakoukoliv váhu, olízat jakýkoliv záchod… Nemůžeš onemocnět. …a odmlčet se na jakkoliv dlouhou dobu uprostřed věty. Pořád se tam stěhuju… Jenom… Jenom…

Jenom ne teď. Něco… …prostě není správně. Dnešní ráno bylo první ráno, které si pamatuju, kdy jsem otevřel oči a necítil… …smutek. Připoutejte se na všechno, co milujete na raném Shyamalanovi, jako je neohrabaný dialog… Nedopustíš, aby se špatné věci děly špatným lidem, že? To je tvoje pravidlo, že?

To je pravidlo hrdinů? …něco o tom, že voda je děsivá… Bojím se vody. Máš slabinu, vodu. Pamatuješ si ten příběh o klukovi, co se málem utopil v bazéně? …a zvrat, který napoprvé nebudete vůbec čekat a který bude napodruhé tak očividný, že nepochopíte, jak vám to uniklo. Říkají, že tenhle má překvapivý konec. Je to pořád zvrat, když ten zvrat čekáte?

Nebo je zvrat to, že víte, že ví, že si myslíte, že zvrat přijde, takže asi žádný zvrat neudělá, ale pak stejně ten zvrat udělá. Bum! Shyamalanovaný! Takže než zažijete neskutečné měřítko dalšího velkého komiksového filmu, tak to zklidněte, jakože hodně zklidněte, pro superhrdinský film, který to všechno zvládá bez CGI, epických bitev nebo vesmírných paprsků, protože někdy na odvyprávění epického příběhu stačí jen síla pohledů.

Zírají: Smrtonosný vzdech, Haley Joel Osmiš, Breakman a Robin a V západní Filadelfii narozen a vychován, u hřiště trávil většinu svých dnů, hojení je těžké, páč osud je krutý, moc nemocný na hraní basketu u školy, pak Vyvolený chlap, co měl za lubem dobro, začal zachraňovat děti v sousedství, vykolejil jeden vláček, lekl se a řekl, jedeš do ústavu na psychologickou péči.

Muž pocitů Ne že si tam honíš u těch japonských komiksů, přísahám bohu. Jmenuje se to hentai a je to umění. Hezký den, pane. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Asi jsem divný, ale až na Avatara, se mi všechny jeho filmy líbily.

00