WandaVisionUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:34
Počet zobrazení:4 315
V tomto díle se Hlas Upřímných trailerů podívá na první z řady nových seriálů od Marvelu.

Přepis titulků

Následující vysílání je označeno S jako spoilery. Máte rádi televizní seriály? A co seriál o seriálech o seriálech, který je seriál, který sledují postavy v seriálu? WandaVision Televizní seriál Řekli jste si „huh“, když se sblížili díky svým nejasně definovaným superschopnostem… Pořád jsem sama sebou, myslím. Víš, že nevím, co tohle je?

Řekli jste si „aha, dobře“, když spolu dva roky chodili mimo kameru… Wando, dva roky jsme si kradli tyto chvilky. A pomysleli jste si „no, asi konec“, když se stalo tohle… Ale od té doby, co Cap opustil Buckyho kvůli téhle rozvracečce, jsou Wanda a Vision to nejbližší, co Marvel má ke zdravému vztahu, i když mučí malé městečko svou myslí… - Když nás necháš spát, zdají se nám tvoje noční můry. - Ne! Tvůj zármutek nás otravuje.

A on je její imaginární vibrátor naprogramovaný jenom milovat. - Nemůžeš mě ovládat jako je. - Ne? Sledujte, jak tento mocný pár dělá cosplay řady nejnádhernějších sitcomů minulosti, od Takové moderní rodinky… Je to nejspíš jenom případ pondělků. …přes Malcolma v nesnázích… Mamka je divná od doby, co přijel strejda Pietro. …až po seriály milované boomery, protože neměli jinou možnost…

Vynes noviny a odpadky, jinak nedostaneš peníze na utrácení. Ale jednou za čas se tomuto superpočítači podaří přijít na „Tady něco nehraje…“ Mám otázky. Co to je? Jak se to stalo? Přišla, protože jsme všichni co? O co šlo? Co mi neříkáš?

Proč nejsou ve Westview žádné jiné děti? - Jsem mrtvá? - Proč byste si to myslela? - Protože vy jste. Protože ta velká otázka tohoto seriálu není, co se stane, ale spíš: „Co se to sakra děje?“ Nevím, nevím a nevím. V příběhu, který je spíš o Wandině žalu a o nalezení přijetí, přijetí, že nezáleží na tom, jak originálně něco od Marvelu začíná, vždycky to skončí paprskem do nebes a dvěma CGI panenkama, co na sebe hází částicové efekty.

Je to prostě tak smysluplné, připomíná mi to mé vlastní problémy. Omlouvám se, potřebuju chvilku. Ale tento seriál je více než jen rozpínající se červená bublina žalu, která učiní Ameriku znovu skvělou. Vykročte z kouzla, abyste potkali postavy, jako je Darcy, nejnovější tvář rehabilitujícího programu Marvelu po Thorovi: Temném světě, Jimmy Woo, jediný polda, který taky dělá magii, kterého by kdo mohl mít kdy rád, Monica Rambeau, která vyrostla z úmyslného komentáře na roli černošského přítele v TV ve skutečný příklad černošského přítele v TV…

Nikdy nezjistí, co jsi pro ně obětovala. …a konečně v superhrdinku, která by se jednou mohla stát prvním černošským přítelem Marvelu ve vesmíru. Společně se postaví úplně novým zlounům, jako je generický debil z armády, Dottie, která… Na Dottie vlastně nezáleží. A hlavní čarodějnice, co tu velí, Agatha Harkness, dobře udělaná směs Maleficent a Cruelly de Vil.

A zabila jsem i Sparkyho. Nechte se zaslepit láskou ke Kathryn Hahn vůči tomu, že její plán nedává moc smysl a z její minulosti plyne, že na honech na čarodějnice v Salemu něco bylo. A navzdory tomu, co tvrdí její úžasná znělka… Celou dobu to byla Agatha! …taky v podstatě neví, co se děje. Potřebuju, abys mi řekla, jak jsi to udělala.

Nemá to hlavu ani patu. Celou dobu to bylo Wandino potlačené trauma! Ale Agatha ji trošku šťouchala tím směrem. To úplně nebude na vrcholu žebříčků. Jste velkým fanouškem Marvelu? Pak víte, že WandaVision jste si neměli užívat, ale rozebírat záběr po záběru, abyste předpověděli, co přijde dál, když tento seriál vyprodukoval armádu proroků typu QAnon, kteří si byli jistí, že za tím celou dobu byl Mephisto.

- Ďábel je v detailech, Bev. - To není to jediné místo, kde je. Ne! To byl jenom easter egg. Obsazení Evana Peterse je důkazem multiverza. Ne! Jenom složitý vtip o stojákovi. Stojí ti. A poslední epizoda musela mít štěk na úrovni Luka Skywalkera. Pracoval jsem s hercem, se kterým jsem vždycky pracovat chtěl. A máme společně ohňostroje.

Co takhle Paul Bethany, co dává sám sobě hlavu? Proč nemůžete přijmout fakt, že velké zlo prvního seriálu MCU na Disney+ byl žal? Musí to Feige napsat na nějakou informační tabuli? Pokud se poslední dobou cítíte smutně a beznadějně a chcete mentálně vypnout a všechno prázdno ve svém životě vyplnit špatnou televizí, podívejte se na příběh superhrdinky, která dělá v podstatě to samé. A na konci dne, po všem tom traumatu, ji následujte na místo, kam jdou všechny postavy Marvelu, když jim skončí příběh…

Do osamělé kabiny v lese. Hrají: Jsem čarodějnice, jsem matka, Avenger, měla jsem bratra, Wandino pokrčení nosu… Uvidíme se při děkovačce. To bylo husté. Měl to s tou kůží. Mazlení a pusinky mezi jeho malinká ouška. Víkend u Bettanyho, Co za bílý nesmysl je tohle?

Agatha Crispy, Zástupce Spectra přijede mezi 13:00 a 21:00, Haha, stojí ti, Zachraňte Kat, Wooova vodítka, Raubíř Ralf… Jediný způsob, jak si Ralph zapamatuje naše výročí, je, kdyby bylo pivo 2.

června, Ralphovi by se hodilo: „Jak potěšit manželku, abyste ji neztratili.“ Ralph vypadá ve tmě líp, takže si nestěžuju. Ne že by Ralph někdy chtěl jíst něco jiného než fazole. Což vysvětluje hodně jeho osobního kouzla. Víte jistě, že nepotřebujete dobrovolníka z hlediště jménem můj muž Ralph? Hayward Jablowme, Síla Wandiných dvojčat… Aktivovat! Průchod Hexem, A co je tento seriál jiného než mizející radost?

- Ty máš bratra, mami? - Je daleko odsud a z toho jsem smutná, někdy. Zabil ho Ultron. Maria zemřela před třemi lety. Proč? Nepamatuji si svůj život před Westview, nevím, kdo jsem! Nejspíš jsi potlačila hodně traumatu. Zmrzačená svou vlastní pochybností. A vy všichni, co jste odešli, pořád máte luxus optimismu.

Nemáte tušení, jaké to bylo. Všechno je ztraceno. Pamatuju si jenom, že jsem se cítila naprosto osamoceně. Nekončící nicota. Tolik traumatu. Nemůže to všechno být smutek, že? Rodiče mrtví, bratr mrtvý, Vision mrtvý.

Mám dceru. Kdybys ji jen pustila ven z pokoje, kdybych ji jen mohla podržet. Necítím tě. Děkuji, že jste si mě vybrali za svou mamku. Jsi mým smutkem. Hex ve městě Když Wanda potřebuje pomoct, může zavolat sousedovi ze Smrtonosné zbraně. Na tyhle sr*čky jsem moc starej.

Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář