ZombielandUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:6 196
Do kin po deseti letech přichází pokračování, Zombieland: Rána jistoty, a tak se Hlas Upřímných trailerů rozhodl znovu podívat na první díl.

Přepis titulků

Uvádí Movies Anywhere, vaše filmy konečně pohromadě. Stáhněte si aplikaci Movies Anywhere ještě dnes a shromážděte svou sbírku filmů. Od týpků z Deadpoola a Venoma přichází hlasitější, hloupější, américká verze Soumraku mrtvých. Spíš máš na sobě červenou, bílou a modrou. U-S-A! U-S-A! S Amerikou si nezahrávej. Zombieland Už jsou to dva měsíce, co zombie apokalypsa zničila civilizaci, a všechno jde vlastně celkem dobře.

Cesty jsou prázdné, proud běží, někdo objednal nekonečnou munici, a dokonce tu není ani tak moc zombíků, když o tom tak přemýšlím. Tohle je asi ta nejjednodušší apokalypsa od dob VALL-Iho, není divu, že většina problémů je o Twinkies. Dal bych si Twinkie. Poslední krabice Twinkies, které si kdo kdy užije. Twinkie, Twinkie, Twinkie, Twinkie.

Když pán dá, bude tam Twinkie. Víš, jak říkají Twinkies v Mexicu? Los Submarinos. Byly to jenom dva měsíce, chlape, jedna Twinkie za rok stačí. - Žádné Twinkies. - K***a. Máte rádi věci se zombíky, ale nechcete sociálními komentáře, pochmurné drama s důrazem na postavy nebo horor? Tak mi strčte Twinkie do zadku a říkejte mi Woody, protože tahle zombie komedie je bomba bez výplně, která, ať už je jakkoliv praštěná, je desetkrát zábavnější než teď Živí mrtví.

Dokonce i chlápek s baseballovou pálkou je teď nudnej? Jejda. To je lepší. Připravte se na filmovou obdobu šéfkuchaře s michelinskou hvězdu, který vaří McRib. V popkornovém filmu dlouhém 82 minut, kde je každý herec hoden Oscara, s první rolí Jesseho Eisenberga jako emocionálně zakrnělého ptačího chlapce, který si myslí, že je chytřejší než ostatní.

Abigail Breslin, která se snaží od-Sunshine-ovat. Emma Stone s tou obří ofinou, kterou v té době musela mít každá herečka. Woody Harrelson představuje stát Floridu. A Bill Murray, který se staví, aby všem připomněl, že by místo toho mohli sledovat Ghost Busters. Všichni se spojí ve filmu, který trošku vypadá jako hromada zombie scének pro seriál poslepovaných dohromady, protože to byl původní nápad.

Tak se připravte na zombie film, který je skutečně produktem roku 2009... World of Warcraft? - Mountain Dew? - Ano, Code Red. Nové statusy na Facebooku. Je slavná jenom, když je Hannah Montana a má paruku. ...ale mělo to úspěch, protože to bylo meta před Deadpoolem, bylo to o zombících, než ten žánr padl, a vyšlo to v čase před vším tím nuceným budováním světa, než musel být každý vesmír rozšířený o pokračování, spin-offy a...

No, hádám, že je načase, aby zombíci dostali svoje vlastní Blues Brothers 2000. Hrají: Víte, co je lepší než miliarda přátel? Tři přátelé. Bude to masakr. Mo-mo-mozky, Rebelský odstřelovač, Amber Alert, Strašení v Billově domě, Luthor vs Joker v kinech v roce 2022 a první pravidlo Klubu kousačů je...

v Klubu kousačů je hodně pravidel. Vážně sis je musel zapisovat? Většinou to je jenom selský rozum. Svět mozků... Čas na party, paráda! Vím, že máte zombíky, ale papírové peníze jsou nechutné. Teď máš zombíky a zánět spojivek.

Ahoj, Screenjunkies, věděli jste, že jsme udělali dokument o Galaxy Quest? Dokonce je v něm i Tim Allen! Komandér na můstku! Klikněte doleva, abyste viděli celý trailer a doprava, abyste zjistili, jak se na něj podívat. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nekonečnou munici nikdo neobjednal, ale zadal na ni kód. Prostě cheatujou:)

92

Odpovědět

IDDQD IDKFA IDCLIP a jedem :D

20