V hlavě

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 190
Počet zobrazení:17 564

Francouzský animovaný filmeček o tom, že hrdinskou smrtí ve válce vaše starosti zdaleka nekončí. P.S. Doporučujeme tématicky podobné filmy Sága o Biornovi a Věříme v Boha.

Přepis titulků

Překlad: Lemmii www.videacesky.cz Jmenuju se Antoine. Antoine Bertrand. Tohle je Anna, moje přítelkyně, v den, kdy jsem ji opustil kvůli armádě. Tady jsem já se svým oddílem. A tady... No... Tady umřu. V HLAVĚ Další.

Takže, jak se jmenuješ? Antoine Bertrand, pane! Tak dobrá, Bertrande, tady se podepište. A je to. Váš úkol je jasný. Nepřítel se nachází tam a vy jste tady.

Účelem vaší mise je vyčistit tu oblast. Je všechno jasné? Ano, pane! Budete hrdě bojovat za svoji zemi. Nezapomeňte, že jste dobrovolníci. A že vaše hrdinské činy budou navždy zaznamenány v učebnicích dějepisu. Naše země na vás spoléhá.

Musíte jim ukázat, co jste zač! Co je? Vítám tě, Antoine Bertrande. Dobrý den. Vypadá to, že tu máme malý problém. Víš, podle pravidla 242 paragrafu 12 řádku 06 musí být brána zavřená pro duše, kterým se nad přístavní bránou nezjeví vlajka nebo loď...

Jednoduše, když člověk zemře. Lidský život se nahrává pomocí kamery umístěné v hlavě. A tuhle nahrávku potřebujeme k tomu, abychom vás mohli pustit do nebe. Můj drahý Antoine, tvoje kamera je tak trošku na padrť. A tak nemůžeme vidět tvůj život a nemůžeme tě pustit do nebe. Co se mnou bude?

Jednoduše tě pošleme zpátky, asi pár hodin před tvou smrtí. A ty umřeš znovu, ale tentokrát to budeš muset udělat tak, aby sis nerozbil kameru. - Rozumíš? - Ano, pane... teda můj Pane. Tak do toho, Antoine. Přeji ti krásnou smrt. PŘERUŠENO Další! Nepřítel se nachází tady. Mise splněna.

- Ne? - Ne. PŘERUŠENO PŘERUŠENO PŘERUŠENO Asi mezi námi došlo k malému nedorozumění. Musíš umřít nějakým chytřejším způsobem, Antoine. Tvoje kamera musí zůstat nedotčená. PŘERUŠENO.

Další. Tohle podepište. A tady... No... Tady umřu.

Komentáře (65)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Špica — Osud prostě nepřechčiješ!
·
Proč má ten vítač do nebe na začátku třetí minuty na pravé ruce šest prstů?

00

Odpovědět

Protože říká "pravidlo 242 paragraf 12 řádek 06" :-)

20

Odpovědět

+GoldeAha, tak to se mi v hlavě nepropojilo. Díky.

10

Odpovědět

"Francouzáky" jsou prostě nejlepší kraťasy tady x))

210

Odpovědět

červený trpaslík :DD

210

Odpovědět

pozor autobus...jakej autobus,BUM!

200

Odpovědět

Mimochodem - shodou okolností jsem se mrknul na překlady Biblí... víte že žádné peklo v Bibli není? Původní slovo (překládané jako peklo) je "hádes". A "hádes" znamená hrob, což znamená, že je nám za špatné činy vyhrožováno jen obyčejnou smrtí. Až když ve středověku potřebovala církev vystrašit pohany, tak vymyslela peklo.

284

Odpovědět

Děkuju za vysvětlení pointy, jinak bych to nějak nepochopila.

182

Odpovědět

pre Sier
Biblia je uplna hlupost co vas robit taktiez hlupymi

1911

Odpovědět

pre Nojby.bloger.cz

suhlasim,mylsim si,ze sa clovek,ktory spacha samovrazdu dostane do neba,resp. peklo neexistuje

189

Odpovědět

Pointa je v tom že ke konci kdy říká ,že nejspíše došlo k nerozumění tak na složce je napsaný že má zemřít tragickou smrti a ne ve válce proto ho vždycky všechno trefilo do hlavy protože takhle zemřít neměl..

261

Odpovědět

Nádherné video. Konec zamrzí. Jen bych poukázala na nedokonalý překlad (především kolem 3. minuty).

181

Odpovědět

vy se tomu smějete, ale ono je to vlastně děsně smutný! :-D

191

Odpovědět

hAHAHA.. ow..

181

Odpovědět

nejvíc mě rozsekal poklop od kanálu.. takovou smůlu nemá snad nikdo :D

221

Odpovědět


Odpovědět

naprosto genialne :D

180

Další