Vánoce s Timem Burtonem

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:529
Počet zobrazení:7 308
V dnešních střípcích si můžete poslechnout, jak vypadají Vánoce v rodině Heleny Bonham Carter, partnerky slavného režiséra Tima Burtona. Přestože by mnozí mohli mít dojem, že svátky s tímto trochu podivínským umělcem musí mít k tradičnímu pojetí daleko, Helena Bonham Carter vše uvede na pravou míru.

Přepis titulků

Vánoce v rodině Bonham Carterových-Burtonových... - My o vašem životě totiž máme jistou představu. - Já vím. - Ta se možná trochu liší od reality. - Takže je slavíte tradičně? - Jo. - Vážně? - Jo. Je to nuda. - Nuda! Možná jen první Vánoce, když stromek zdobil on. Myslela jsem, že by se rád zhostil tvůrčí kontroly nad stromkem. Je totiž umělecky založenej. Ten jeho stromek vypadal dobře, ale když ses k němu přiblížil, uvědomil sis, že na něm visí zombie a mrtvý děti.

- Vážně? - Jo, to je prostě on. Očividně má zvrácenou mysl. Ty sis toho nevšiml? On ale Vánoce přece miluje. Ve svých filmech jich má spoustu. Ne, on je miluje. Dokonce dneska šel koupit žárovky. Chtěl bych jen něco upřesnit. V novinách se pořád píše o tom, že žijete ve dvou samostatných domech. - Vy ale prostě žijete v jednom velkém domě.

- Jo. - Když o tom čtu, říkám si, že to tak přece není. - Jo, máme velkej dům. Dřív jsme měli dva malý domky, ale stal se z nich jeden velkej dům, kterej vůbec nemá sjednocenej design interiéru. Jedna část je moje. Ta je vkusná. A další je jeho. Ta je... podivná. Všichni nás vykreslují zajímavěji, než ve skutečnosti jsme. - Žijete prostě jako boháči. Je to akorát velkej dům. - Přesně tak. - Gigantickej dům s různýma místnostma.

- Jo. Jako moc, moc velcí boháči. - Když jste spolu ale mluvili poprvé... - Úplně poprvé v životě? - Když ti Tim... Váš úplně první telefonát. - Jo. - Neznělo to moc jako začátek romance. - Pro mě to tak bylo. Zrovna jsem v Austrálii natáčela film. Nikdo ho neviděl. Ale mně se líbil. To je jedno. Zavolal mi a řekl, že bude režírovat film Planeta opic. "Dobrý den, tady Tim Burton." Bylo to uprostřed noci kvůli časovýmu posunu.

To je ale jedno. Rovnou k věci. A on řekl... "Neberte si to špatně, ale vy jste mě jako první napadla pro roli šimpanze." A já jsem si řekla: "Bože. Ještě mě ani nepotkal, ale chápe mě." Řekl, že má takovej zvláštní instinktivní pocit. On má o lidech hodně dobrý instinkty, který normálně ignorujeme. A já jsem mu řekla: "Máte naprostou pravdu." - A tak mezi vámi přelítla jiskra. - A tak to začalo. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Musím říct, že "Připomínáš mi šimpanze" jsem doteď neviděl jako dobrou balící hlášku, ale zkusím to.

271

Odpovědět

moc krátké, ale fajné. Helen má fajný hlas.

993

Odpovědět

Ty jsi nějaký odborník na fajné?? :D

207

Odpovědět

chtelo by to cele dily nebo aspon dlouhe vsech late show jak grahama tak ale i o conana ci kimmella ! PROSIIIM nebo mi zdelte prosiiiim web kde se da shlizet cele epizody :) dekuji

221

Odpovědět

"V rodině HEREČKY Heleny Bonham Carter." To, že je to partnerka Burtona, je vedlejší. :) Jinak je to moje nejoblíbenější herečka a nejvíc bodovala asi ve Fight Clubu.

383

Odpovědět

Krásná žena.


P. S.: Za překlad celé té show, nebo více, či delších částí by se tu nikdo nezlobil.

912

Odpovědět

Je on tam sedi Jack Whitehall, skoda ze se nedostal ke slovu. Prelozite i nejake video s nim?

70

Odpovědět

Našla jsem ještě tři kratší části, kde se ke slovu dostanou i ostatní. Časem je snad přeložím, takže by se tady měly objevit :).

91

Odpovědět

Ta ženská se mi dost líbí ! :D

653

Odpovědět

Tu ženskou prostě musíte žrát.

946

Odpovědět

hrozně se mi líbila v harry potterovi jako bellatrix :)

1002

Odpovědět

Pro mě to bude vždy Marla. ;)

280

Odpovědět

A pro mě zase paní Lovettová

281

Odpovědět

Vždy si hovorím, že tí dvaja sa našli. Obaja rovnako bizarní.

864