Veletrh fiktivních společností

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:461
Počet zobrazení:6 032
Pracovat v normálních společnostech je trochu nuda, nemyslíte? Jak by tedy vypadal veletrh fiktivních společností z filmů a seriálů? Za tip děkujeme Honzovi Marešovi.

Přepis titulků

VELETRH PRÁCE VÍTÁME NOVÉ ZAMĚSTNANCE - Jste na veletrhu poprvé? - Ano, paní. - Budu strojním inženýrem. - Jistěže ano. Máme tu zástupce z Oscorp, Cyberdyne a Máminy společnosti. Všech společností, které hledají bystré a loajální inženýry. Také chemiky, dělníky, administrativní asistenty a další. Ale vy jasně patříte do Aperture. Chcete ještě někdo někam hodit?

Je to zábava. Tropický ostrov? To je boží. Co děláte? Jsme nová společnost, takže si nejsme ještě úplně jistí. Ale máme pár nápadů. Něco s ledními medvědy. Prostě věda. Prostě věda? To je jedno, prostě se přihlas. Podrobnosti ti povíme později. Viděla jsi někdy ledního medvěda z blízka?

Tohle děláme. Je přímo tam. Pojeďte pracovat na tropický ostrov! - Jsi sirotek? - Vlastně ano. - Cože? - Ignorujte ho. Sem napište svůj e-mail a my vám pošleme newsletter. - Máme... - Jsem taky sirotek. Smutný, co? Jo, jasně... Kam bych... - Chtěl bych do marketingu.

- Tudy, mladý pane. Máme mnoho volných míst v marketingu. Taky v PR, výzkumu, vývoji a u ochranky. Společnost musí fungovat, pane Wayne. Ať sháníte jakékoliv místo, my ho pro vás máme. Prosím, buď smutný se mnou. Nebo už nebuď smutný. Nepochopený? Cítíš se sám? Přidej se ke klanu Foot. Staň se součástí něčeho velkého.

Nebo se můžeš přidat ke Galaktickému impériu. Máme lasery! Jako každej rok! Máme tu talent. Dobře, nech si to na bojiště. XAVIEROVA ŠKOLA PRO NADANOU MLÁDEŽ Jak nadaný musím být? Opravdu nadaný.

Takhle? Pojď se mnou. Takže budeš mít na starosti hlavně vyřizování administrativy. - Vkládání dat a tak. - Moment, cože? Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dharma nejlepší. :D

00

Odpovědět

Až na ten spoiler na konec 4. serie Breaking Bad sem se moc nezasmál :(

72

Odpovědět

Vzdy kdyz jsem na mobilu na internetu a jdu na videacesky chci spustit nejaky video ale ono mi to napise: tento plugin neni podporovan-ale na PC mi to vzdycky jde...nevite nekdo co s tim??? :-(

111

Odpovědět

Tvůj telefon neumí flash .. Takhle jsme zjistil že i můj tablet to neumí. Dá se to zjistit i na různých online hrách typu thesettlersonline (taky je nespustím).

01

Odpovědět

Ale no tak. Prve video z kategorie Tipárov, ktore bolo naozaj super. Kazdou sekundou som dufal ze to video neskonci aby som spoznal viac a viac firiem.

Som spokojny ze az na asi 2 som bol v obraze v ramci vsetkych :D
Najlepsi bol nenapadny vybuch po Los Pollos Hermanos :D

23

Odpovědět

S moji znalosti popkultury to jde s kopce... z ceho je dunder, oscorp, hudsucker a footclan?

55

Odpovědět

Footclan jsou záporáci z Teenage Mutant Ninja Turtles.

32

Odpovědět

Oscorp - spiderman oO

61

Odpovědět

Dunder Mifflin - společnost prodávající papír - The Office (US)
Oscorp Industries - genetika, vojenské inženýrství,... - Spiderman
Hudsucker Industries - obruč, ohybné brčko, frisbee - The Hudsucker Proxy (povedená komedie od bratrů Coenových a Sama Raimiho)
Foot Clan - ninjové sloužící Trhačovy - TMNT (Želvy ninja)

50

Odpovědět

A kde je Dutoschwarzova korporácia? :D

193

Odpovědět

tak strašně překombinované, až.. z toho vlastně nic nemám

132

Odpovědět

Tak jestli stačí na Xavierovu akademii umět tohle, tak to mam docela šanci :-D

171

Odpovědět

Další video od "staň se tipařem", který je naprosto o ničema v půlce sem ho vypl :( :(

2230

Odpovědět

Taky mi přijde, že by se často daly vybírat lepší videa z nabídky od tipařů na facebooku, než jsou tady, ale ne že bych všechny videa tady vypínal

61

Odpovědět

3:03 uz mi nikdo nevrati :(

927

Odpovědět

Kdyby to byly jen ty tři minuty, tak je to dobrý. Ale on ti hlavně nikdo nevrátí ty měsíce, roky, co si jen tak proseděl u kompu naprázdno surfovaje po internetu a hledaje mrzkou "intelektuální" zábavu, zatímco si mohl dělat něco smysluplnějšího. :-D

338

Odpovědět

+Ras al GhulTo je úhel pohledu.
Nikdo už nevrátí nespecifikované osobě roky balení holek, sportování, sociální činnosti, cestování, paření, které mohl poklidně strávit s knížkou, televizí a počítačem.
Nebo se člověk musí stát Nikolou Teslou, aby jeho život nebyl označen jako zbytečný?

Raději si vyplňte: http://blog.practicalethics.ox.ac.uk/2011/09/the-experience-machine/

76

Odpovědět

To video ma jen 2:30...

05

Odpovědět

pekné že tvorca si spomenul na všetky fiktívne firmy...ale inak nuda...

1414

Odpovědět

hh los pollos hermanos

304