Vítejte na YouTube

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:565
Počet zobrazení:8 770

Přemýšleli jste někdy, jak vůbec funguje YouTube? K čemu jsou odběry? Jak si vytvořit úspěšný kanál? Jak na YouTube vydělávat obrovské peníze? Následující obsáhlý návod, který paradoxně není od YouTube, vám na všechny otázky odpoví a během celého procesu si ještě udělá legraci ze stránky samotné, jejích klišé a nejpopulárnějších uživatelů.

Přepis titulků

To byla reklama. Pomáhá uživatelům vydělávat si na chleba, když vám neúnavně vytvářejí vlastní videa. Pokud tedy do 5 sekund nekliknete na "Přeskočit", pak se promění jejich snažení v prach. Když jsme u prachu, gratulujeme, právě jste se stali YouTuberem! Vítejte, NewTubeři a OldTubeři. YouTube je úžasná stránka, kam může každý nahrát cokoliv, kdykoliv a sdílet to s celým světem. S tímto užitečným návodem se můžete naučit YouTube skrz naskrz a možná se i stát slavnými!

Vy noví YouTubeři se nejdříve musíte naučit YouTube rozhraní. Vy staří YouTubeři se ho můžete přenaučit, protože se mění každé 4 týdny a nikoho to netěší. Tohle jsou doporučená videa, o kterých si YouTube myslí, že je chcete vidět. Pamatujete to video s poníkem, na které jste omylem klikli před 5 měsíci? YouTube ví, že toho chcete vidět víc. Máte rádi pořady o vaření? Ne? Stejně se vás zítra zeptáme znovu. A zcela určitě jste nikdy neslyšeli o Mannix.

"Na co se podívat" je hned v úvodu, protože na to se máte podívat. Alespoň YouTube to tak říká. Myslíte, že by měly být v úvodu odběry? To je pitomost. Jste pitomci. Prozkoumejme hlavní stránku. Vidíte tyhle? Ty všechny jsou k ničemu. Produkujete vlastní obsah? Ne? Tak jsou k ničemu i tyhle. Jedinou věc, kterou tady využijete, jsou pravděpodobně odběry.

A ty ani na hlavní stránce nejsou, jsou u strany a musíte na ně kliknout. Ani se nijak nedají nastavit jako výchozí. Ale nebojte, určitě to změní při další aktualizaci. Vsadím se, že už tam ani žádné odběry nebudou. Tohle je video, těch má YouTube spoustu. Letní filmové klipy, letní skeče, letní písně s obrázkem alba, překvapující množství LEGO animací a něco jsou jen roztančený zadky. Z tolika videí si každý najde to své. Taky je tam spousta odpadu. Jako vážně hodně odpadu.

Jako páni... Až budete čekat na usazení lepkavé YouTube smetany na povrchu zapáchajícího oceánu YouTube puchu, budete muset počkat, až ta smetana vystoupá na povrch té smetany a tam je vaše video. Můžete nahrát cokoliv... kromě seriálů, filmů, porna, násilí, kriminality nebo záběrů z Nintendo her. A ani nemyslete na nahrávání něčeho od Viacomu nebo studia Ghibli, to smažou dřív než řeknete... Toto video bylo odstraněno kvůli porušení autorských zákonů, které nikdo nechápe.

Pod videem máme sekci komentářů. Tohle jsou komentáře. Komentáře umožňují se komukoliv vyjádřit a není to vždy ku prospěchu. Ke komentářům máme takové pořekadlo. N.E.P.I.Š.T.E. Nepište. Znamená to: Nepištééééé komentáře. Nikdy. Některé komentáře jsou dobré a vtipné, u většiny si přejete nepřátelskou invazi ufounů. Lajkněte, jestli vás sem poslali Smosh.

Jdi do píči! Video můžete nahrát v různých formátech, které ovlivní kvalitu obrazu a zvuku. V HD, 720, 480 nebo v módu 2006. Věděli jste, že se můžete dívat i ve 3D? Já taky ne. Pod videem je proužek oblíbenosti. Poměr "lajků" a "dislajků" může ovlivnit popularitu vašeho videa. Většinou se ale používá k rozpoznání příšernosti videa. Proužek můžete využít jako šikovný nástroj, který vám pomůže zjistit, jaké video chystáte zhlédnout.

156 lidí je... Jdi do píči! Vedle tlačítka "Líbí se" je "Odebírat". Pokud máte hodně odběratelů, znamená to, že jste se stali slavnými! Každý, kdo tvoří obsah, chce odběratele. Tohle malé červené tlačítko kroutí srdce a duše každého smrtelníka! Jak důležití ale odběratelé jsou. Odbírání kanálu znamená, že dostanete upozornění na nové video.

Jeden odběratel tedy v podstatě znamená jedno zhlédnutí u jednoho potenciálního videa. Žádný terno abych řekl pravdu. Někteří lidé si myslí, že jsou odběry hrozně důležité a upozorňují na ně společně s lajky na konci videa. Taková hloupost. Mě si nevšímejte, jen jsem se šel napít. Lajkněte, pokud... Jdi do píči! Teď, když znáte YouTube skrz naskrz, je načase stát se slavnými!

Mnoho lidí se stane slavnými, protože jejich kanál zajišťuje zajímavý, originální a kvalitní obsah s častými aktualizacemi. Samozřejmě, vy jste na to moc líní, tak se pojďme na vrchol prošvindlovat. Nejdříve vymyslete název. Ujistěte se, že vaše videa skutečně vyjadřují vaši osobnost. A jak to udělat nejlépe než úvodním videem. Proč nezahltit vaše minutové video dvouminutovým intrem. Použijte pár skvělých záběrů a vaši oblíbenou hudbu.

To je perfektní. Jak byste mohli tohle okno zavřít? Teď je čas vybrat zaměření. Proč neupoutat anime komunitu nějakým anime videoklipem. Předveďte vaše oblíbené nebo imaginární Hetalia dvojice doplňené nejstylovější možnou hudbou. Super! Nezapomeňte na duhový filtr. To je vončo. Pokud se vám líbí anime, ale stydíte se nebo jste moc sebeuvědomělí na to dělat videoklipy, nebojte se, existuje spousta dalších možností.

Máte rádi "dabing"? Proč nevyzkoušet něco, v čem uspěly jen dva tucty lidí, a neudělat vlastní zkrácený seriál? Ty jsou vždycky úspěšné. Možná byste měli nahrát oblíbený film. Co říkáte? Nemáte kompletní film? To není problém. Dejte tam sračkoidní JPEG obrázek, který bude působit dojmem obalu videokazety ze 60. let a řekněte, že je to celý film. Neobtěžujte se natáhnout video do délky celého filmu.

Pouze zajistěte užitečný odkaz a ujistěte diváky, že film, co hodlají nestydatě ukrást, je na druhém konci. To samozřejmě zajistí jen zhlédnutí, my se snažíme stát slavnými! Nikoli populárními. Umíte animovat? To je skvělý! Můžete se pokusit stát slavným Egorapto... Animátorem, to jsem myslel. Animátorem. Vytvářejte různé parodie. A pokud to nepomůže, nakreslete velký kozy jako všichni ostatní nebo vytvořte něco naprosto neinspirované Mým malým pony a shrábněte statisíce zhlédnutí.

Pokud není animace vaším šálkem čaje, udělejte pořad o videohrách jako každý na planetě. Nebo můžete nahrát "Let's play's". Vyberte hru, kterou už každý hrál, natočte svoji televizi na kameru, plácejte o tom, že to není tak dobrý jak jste si mysleli a pak čekejte až vás Diabetes a Slowbeef z Retsupurae naprosto setřou. Když nic jinýho, tak vás určitě přibere Machinima. Ti chlápci nemají žádný zásady. Zkuste vytváření skečů. Umíte psát, hrát, máte vybavení? Ne, ne a ne?

Nevadí. Natočte se s kámošem, jak se poflakujete po parku, nahrajte to, pak si sedněte a přemítejte nad tím proč se vůbec snažíte. Cože? Nejste dobří v ničem? Tak dejte dohromady práci jiných a předvěďte ji na svém kanálu. Přidejte nějaký nebo žádný komentář. Pokud to nebude fungovat, proslavte se svojí neschopností. A pokud ani to ne, stačí dát jako náhledový obrázek fotku poprsí nebo zadku a miliony zhlédnutí budou tak i tak. Řekněme, že jste následovali předešlé kroky a úspěšně se stali slavnými!

Gratulujeme! Máte teď nespočet slepých vypatlaných stoupenců, ze kterých budete v komentářích neustále rozčarovaní. Chytří uživatelé si teď říkají: "To je skvělý. Dají se tak vydělat i peníze?" Samozřejmě, že dají, vy hlupáčci. Musíte se stát partnerem a získávat podíl z reklamy. Vyberte něco v čem jste dobří, nebo i ne, a udělejte to milionkrát. Jistě, jistě, zlatí fanouškové. Vím, na co teď myslíte, ale nezapomínejte na pravidlo týkající se komentářů. N.E.P.I.Š.T.E.

Existují tři druhy reklam. Ty, které můžete přeskočit za pět sekund, ty, které můžete přeskočit okamžitě a ty, které přeskočit nemůžete, takže radši přejdete na jiné video. Dostanete zaplaceno pokaždé, co někdo klikne na reklamu u vašeho videa. Takže po roce to dělá úžasných sedm dolarů. To je neuvěřitelných 28 žvýkaček. A teď jsou i placené odběry. Přesně tak!

Vím, co si říkáte... "Lidé musí zaplatit, aby mě mohli odebírat? To je ta největší pitomost, jakou jsem kdy slyšel." Pořád vám tyhle peníze nestačí? Nezoufejte. Pokud jste dostatečně slavní a hrozní, možná dostanete i vlastní pořad. Dnes YouTube, zítra Nickelodeon, brzy svět. Gratulujeme! Jste YouTube mistři. Užijte si miliónové podíly z reklamy a zástupy nehynoucích fanoušků. Přeju vám mnoho štěstí a veselé prochá...

Počkejte chvilku, musím aktualizovat stránku. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"pewdiepie fans" 07:10
pewdiepie je konkretni clovek, nejsledovanejsi na twitch.... to je neco jako youtube ale zive :) ma vlastni youtube kanal.

00

Odpovědět

domov lidman.91 u hribtova 39501 702467404 bombst@seznam.cz

10

Odpovědět

I když Pewdiepie mám ráda, tohle video mě náramně pobavilo :-D

244

Odpovědět

Skončila jsem v první minutě, hned jak mi škrtli políčko "Watch later" s tím, že není potřeba..No a tím mně pěkně nakrkli, protože já ho používám pořád :D..

2013

Odpovědět

07:09 řekl "pewdiepie fans" .. a nevím zda to je jako zlatí fanouškové :D

260

Odpovědět

Super, máte v plánu přeložit i ostatní videa? Třeba ten DeviantArt? (: 10*

190

Odpovědět

Bomba video, jenom se chci zeptat jestli by tu byl někdo kdo by mi osvětlil ten zákaz uploadu videí z Nintenda, protože je jich všude plno ;) Dík

190

Odpovědět

Můžeš je nahrávat ale nintendo schrábne ty prachy za reklamy

200


Odpovědět

Ty vole, že si nedají pokoj, stejnak stojí za vyliž si...

190

Odpovědět

Díkes a budete překládat i ty ostatní? (nejlíp DeviantArt a facebook :) )

200

Odpovědět

tohle bylo dokonalé
víc takových

200

Odpovědět

Já chtěl tu nakreslenou reklamu vypnout a pak sem se divil že se mi stopnulo video. :D

221

Odpovědět

FUCK YOU :D

210

Odpovědět

Nejlepší je jak setřeli Machinimu, RWJ a fanoušky Pewdipie :D

204

Odpovědět

Ty doporučené videa mě taky serou. Tak týden zpátky jsem v jedné hře narazil na bug a pak jsem na Youtube hledal jak ho obejít. Od té doby mě to v doporučených videích cpe furt videa z té hry i když už ji mám pár dní projetou. Jediná možnost je to přebýt nějakým jiným tématem :D

190

Odpovědět

Že na YouTube nemůžete dávat p***o? Dejte si do jeho vyhledávače: "SFW porn" to něco uvidíte! :D

201

Odpovědět

Brutálních videií je tam taky plná p***l, ale YouTubu to neva. :D

200

Odpovědět

+CoolAlienPeter9758Záleží vždy na tom, co za video to je. Třeba videa s tématikou SAW musí většinou projít registrací, okolo věku a pokud seš už přihlášený (a dal sis věkově něco nad 18 samozřejmě) je to v pohodě. A náhledy videií, které vždy připomínají něco s p***o tématikou, tam mají většinou největší sledovanost. ;)

200

Odpovědět

+CoolAlienPeter9758haha tak to SFW je fakt Masakr :D

200

Odpovědět

dafuq??? :D

200

Odpovědět

A co teprv ,,ufo p***o,, :D

210
Další