Brian Malow - Vejde virus do baru

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 250
Počet zobrazení:18 939

Toto je trochu netradiční stand-up comedy, protože Brian Malow je vědec. Působil nějakou dobu v NASA, ale posléze se rozhodl prorazit jako vědec-komediant a začal vyprávět vědecké vtipy. Sice nejsou pro každého, ale pokud jste na nějaké zvědavi, rozhodně se podívejte.

Znáte nějaký vtip zaměřený na užší skupinu lidí, jako jsou některé z těch ve videu?

Přepis titulků

A pak jsem si uvědomil, ne, jsem úplně mimo. Virus je vrcholem života. My musíme mít výhodu výšky a hmotnosti. Jsme oproti nim tak bilion-násobní. A přesto vás mohou zabít. Je to, jako když Luke Skywalker zničil Hvězdu smrti v malém X-Wingu. A viry jsou dost úžasné, věřím, že všichni máte aspoň... takovou základní znalost, že víte, že jdou do buňky.

Samy jsou sotva životními formami. Ale když se dostane do buňky, úplně předělá celou mašinérii pro svůj užitek. Je to nepřátelské převzetí moci. Vaše buňky pod novým vedením. A je to vážně, opravdu bizarní. Je to jako jít do továrny na Coca Colu a donutit je vyrábět Pepsi. Anebo jinak, jít do továrny Nike a nutit je vyrábět Tatranky. A když o takových věcech příliš přemýšlíte... Napadají vás takovéhle vtipy.

Virus vejde do baru. Barman řekne: "V tomhle baru viry neobsluhujeme." Virus barmana nahradí a řekne: "Teď už ano." Nakažlivá nemoc vejde do baru. Barman řekne: "V tomhle baru nemoci neobsluhujeme." Nakažlivá nemoc řekne: "Vy nejste moc dobrý hostitel." V pořádku, vzdychání beru. Ten vtip má říz.

Dvě bakterie vejdou do baru. Barman řekne: "V tomhle baru bakterie neobsluhujeme." Bakterie řeknou: "Ale my tu pracujeme." Supravodič při pokojové teplotě vejde do baru. Barman řekne: "V tomhle baru supravodiče neobsluhujeme." Supravodič při pokojové teplotě odejde bez jakéhokoliv odporu. Infračervený foton vejde do baru. A říká: "Je tu takové vedro, nebo je to mnou?"

Rád se zaměřuju na čím dál menší části publika, takže... Neutrino vejde do baru. Kdo to chápe? Vejde tam a barman říká, že v tom baru neobsluhují neutrina. Neutrino řekne: "Hele, jen procházím." Schrödingerova kočka vejde do baru... A nevejde. Překlad: ScreaMaker www.videacesky.cz

Komentáře (199)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pick up line (Funguje jen v aj)
Hi, when I saw you I wished I was adenine .... that I could be paired with U.

00

Odpovědět

Přijdou tři logici do baru.

Barman: "Dáte si vśichni pivo?"
První logik: "Nevím"
Druhý logik: "Nevím"
Třetí logik: "Ano"

61

Odpovědět

Helium vejde do baru a barman říká: Tady neobsluhujeme vzácné plyny. A Helium na to nereaguje.

400

Odpovědět

Vejde e^x do baru, tam sedí nalitá derivace a povídá: "Já tě zderivuju!". A e^x říká: "Ha, ale já jsem e^x!". A derivace na to: "Ale já tě zderivuju podle ypsilon..."

351

Odpovědět

To mi silně připomnělo Cimrmanovy vtipy, které též nejsou pro každého.... Například si dodnes pamatuju chemikářský vtip:
H2SO5 :D

270

Odpovědět

prusvich je kdyz dojdes na vysokou a reknou ti ze existujou peroxokyseliny :-D a ze to vpodstate muze byt

202

Odpovědět

+skajdaVětší průšvih je, že tohle se dělá v prváku nebo deváté třídě. Oh.

255

Odpovědět

+skajdaMožná dělá, ale většina prváku nebo deváťáků je rádo, že zhruba ví, co je to kyselina..^^

101

Odpovědět

Sejde se 1325 Pascalů u baru a jeden povídá: Tady je HODNĚ divná atmosféra.
Přijde Celsius do baru a promrzlý barman povídá: Škoda že vás nepřišlo víc.
Kelvin odešel z baru a všichni ztuhli.
přijde Volta do baru a v místnosti zavládne napětí.
Tesla přijde do baru, a přitáhne si veškerou pozornost
na oslavě Ampérových narozenin teklo víno plným proudem.
Přijde Coulomb do baru a ucedí: "Dnes tu máme nabito".
Přijde Hertz do baru: Jedno pivo a ať to kmitá!

501

Odpovědět

dnes tu máme nabito mě rozsekalo :D

253

Odpovědět

Tak som si si to pustil este raz a spomenul si na casticu neutrino ktora prechadza cez vsetko - prelieta i cez planetu a detekuje sa v obrovskych nadrziach s vodou pod zemou v ktorych dokaze vytvorit zablesky, teraz to uz chapem cele. Inak kto nepozna Schrodingovu kocku nech si mirkne daky dokument o kvantovej fizyke, ta definicia je totiz vtip sam osebe a bola tak podlamna zamyslana aby i laickej verejnosti priblizila absurdnosti zakanov kvantovej fyziky.

194

Odpovědět

Vecsine chapem, a pride mi to ako skvely napad. Poprosil by som prekladatela aby sem dal i titulky na download alebo enkod s titulkami v obraze. Dikes moc.

183

Odpovědět

Trochu mě zaráží pár věcí- nechápeš? Podívej se na BBT. Kočka? Čí kočka? To přece bylo v BBT, to je jasný, díky tomu rozumim celý fyzice- haha. Neutrino je přece neutron, ne? Zní to podobně, tak to asi bude to samý. Děláte si srandu? :D Jako jste nadšený z toho, že znáte Schrödingerovu kočku, ale čim se zabývá jeho rovnice už v BBt neřikali, co... A já netvrdim, že to všichni musej vědět- já osobně to k životu nepotřebuju a kdyby se o tom nezmiňoval profesor fyziky, tak se o to víc nestarám a je mi to upřímně šumák.
A že neutron a neutrino fakt neni to samý, už tu bylo řečeno.

190

Odpovědět

nevtipný

1939

Odpovědět

Je to super! :D hlavně kočka a neutrino :D

230

Odpovědět

vetsine jsem rozumel... ale na neco je muj rozum kratky snad za par let pochopim :)

180

Odpovědět

Zábavnej chlapík :))

221

Odpovědět

Shiro: tak to bych udělal taky

180

Odpovědět

jo je to super :) jestli tady projdou nějací informatici tak bych pro ně měl taky jedno video http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=zllgUOKu6S4#t=185s
jinak
zajímavé je, že taky máme na fakultě vtipkujícího přednášejícího, ale moc studentů ho nemá rádo, protože když si přednášky pouští jako opakování před zkouškovým tak to ty vtipy jen zdržují a odvádějí pozornost a člověka štve, že místo toho blbého vtipu mohl lépe vysvětlit něco, co jen přeletěl v rychlosti :)

181

Další