Thumbnail play icon

Jak fanouškovské filmy utvářely LEGO příběhVox

Přidat do sledovaných sérií 34
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:106
Počet zobrazení:4 512

LEGO příběh byl v roce 2014 díky unikátní formě animace (a také jednomu božímu refrénu) velkým hitem. Dávno před ním však existovala velká řádka filmů natočená ve světě těchto plastových kostiček, které se s tak kladným ohlasem nesetkaly. Co bylo tedy na LEGO příběhu tak převratné? A jak ho ovlivnily fanouškovské filmy natáčené metodou stop motion?

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sakra, lego, jak já se ho nerad zbavoval. I teď bych měl čas od času chuť si postavit nějakou tu vyšperkovanou pirátskou zátoku a následně ji po zběsilých bojích se Španěli celou rozstřílet :´) Mimochodem ten portál film vypadá dost dobře :)

10

Odpovědět

Kam se Lego hrabe na Chevu nebo Merkur...

216

Odpovědět

Tu VHS Jack Stone mám ještě furt doma :D Jako prcek jsem jí měl v legu co jsem dostal k vánocům a už tehdy mi ten příběh přišel dost blbej :D

100

Odpovědět

Taky mám VHS Jack Stone, ale příběh si vůbec nepamtuju :D. Mám doma ještě první film s Bionicle ten jsem jako dítě zbožňoval :)

30

Odpovědět

+GolradirJak sbíral ty inspirace ze zvířat a pak podle toho předělával vozítka a chytal lumpy. Taky jsme se smáli tom, jak to celé působilo až moc hloupě. Nejspíš jsme na to byli už moc staří...

00
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)